EXAMENS ONZE JUNI AANBIEDINGEN WORDEN IN ALLE AFDELINGEN ONVERMINDERD VOORTGEZET 10% 20% 30% Profumo uit de Kroonraad Aad Straver bracht in sprint de zesde rit op zijn naam BARCELONA Flora Mopjes en Florita nette jongens en meisjes steno-typiste onderhoudstimmerman verkoopsters Naaister Modinette De Jong stond zijn gele trui niet af Kennedy in Ierland Huzaar meldt zich Vrouwencongres in Moskou geschorst Vijf dagen vrij met Kerstmis b. een gezinshulp a. een gediplomeerde gezinsverzorgster DONDERDAG 27 JUNI 1963 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Neelissen en Van Splunter vooraan in B-toernooi Hekel aan de dienst ORO BLOEMBOLLENEXPORT N.V. HILLEGOM Op ons internationaal georiënteerd kantoor is plaats voor een Eventueel voor halve dagen. Gevraagd wordt MULO-diploma. Goede salariëring. - Zaterdag vrij. Brieven onder no. 2082 bureau v. d. blad Voor onderhoudswerkzaamheden aan mili taire gebouwen en terreinen in Haarlem en omgeving is plaats voor een Langdurig werk. Aanm. dagelijks na 18 uur bij B. Berghuis, Thomsonlaan 19 in Haarlem of schriftelijk bij C.V. Aannemersbedrijf Proper, Rhijn- geesterstraatweg 58, Oegstgeest. VAN WOENSEL SCHOENMAGAZIJNEN HAUTE COUTURE Meisjes kunnen geplaatst worden bij de HOLLAND CONFECTIE Zijlweg 123 - Haarlem Hoog loon. Dagelijks aanmelden 9—5 uur. LET OP DE KAARTJES IN DE VAKKEN BLAUW KAARTJE GROEN KAARTJE ROOD KAARTJE KORTING KORTING KORTING ALLE GOEDEREN ZIJN VAN DIT SEIZOEN EXTRA AANBIEDING ALLE dames-zomermantels in prijs verlaagd, dus welke zomermantel u ook koopt, u ontvangt hierop minstens 10% korting. Grote Houtstraat 19 HAARLEM MODIEUZE KLEDING AANTREKKELIJKE PRIJZEN (Van onze correspondent) LONDEN Op zijn eigen verzoek heeft koningin Elizabeth de afgetreden minister van oorlog John Profumo ontheven van het lidmaatschap van de Kroonraad, waar onder andere alle ministers en oud ministers deel van uitmaken. Dit is ge beurd in verband met het schandaal waar bij de minister betrokken was. In de afgelopen 70 jaar hebben zich slechts twee gevallen voorgedaan van le den die de Kroonraad hebben verlaten. De benoeming in „Hare Majesteits Privy Council" is namelijk voor het leven. In 1893 bedankte de hertog van Coburg, de tweede zoon van koningin Victoria, als lid van de Kroonraad. En in 1921 trad de financier en filantroop Sir Edgar Speyer, die van Duitse origine was, af om naar zijn land van oorsprong terug te keren. Dinsdagavond heeft men door het slechte weer slechts enkele partijen kunnen spe len, maar gisteravond heeft men op „Ein- denhout", in het toernooi om de Haarlem se tennistitels, weer een volledig program ma kunnen afwerken. Fred Neelissen en Han van Splunter zijn in het B-toernooi het verst gevorderd; zij bereikten de derde ronde. L. Verhoef kwam tegen zijn veel Jeugdiger tegenstander G. v. d. Meulen tot een verdienstelijke zege, hoewel moeilijk; 3—6, 6—4 en 7—5. Bij de dames moest mevr. Gaus de kracht erkennen van Elsbeth Schmeink; 2—6, 61 en 64. Loes Jansen, vorig jaar suc cesvol in het C.toernooi, startte met een overwinning op mej. Kloet 60, 46, en 6—-4. De overige partijen leverden zowel bij de dames als bij de heren nog weinig strijd op en werden vrijwel alle in twee sets beslist. Resultaten B-toernooi: H.E.: E. Verploegh Chassé versl. H. Kampman 16, 63, 62; H. Borgerding versl. K. Affourtit 63, 63; L. Verhoef versl. G. v. d. Meulen 36, 64, 75; Benner versl. Schoorl 63, 64; F. Nee lissen versl. E. Verploegh Chassé; A. v. Tiel versl. Luger 60, 61; A. v. Dinther versl. Vorstman 60, 63; Blokker versl. de Graaff 60, 61; H. v. Splunter versl. Eilers 64, 61. D.E.: mej. L. Jansen versl. mej. M. Kloet 6—0, 46, 64; mevr. M. Knuyt versl. mej. A. v. Mancius 62, 63; mej. E. Schmeink versl. mevr. M. Gaus 26, 61, 64; mej. E. Borgerding versl. mej. v. Herwarth 62, 61. G.D.: mevr. Pierlot/S. Okker versl. mevr. en de heer Rupert 63, 60; mej. Hout- kooper/v. d. Broek versl. mej. Jansen/ Muschter 1311, 63. C-toernooi, H.E.: E. Verkade versl. Muns 62, 61; De Graaff versl. Schoorl 62, 46, 75; Meininger versl. Kat 36, 64, 75; Brandse versl. Deibei 46, 64, 64; Heerma v. Voss versl. Rupert 79, 62, 61; P. v. d. Brink versl. Mouthaan 79, 63, 62; Koppejan versl. Bölger 60, 64; Bal versl. Heijning 63, 6—3; Bal versl. Slewe 60, 61; Veen versl. v. Uitert 75, 36, 75; Leistikov versl. Heeremans 75, 63; v. d. Welle versl. Stokx 108, 63. D.E.: mej. Kauling versl. mej. A. Jansen 62, 62; mej. H. v. d. Raadt versl. mej. v. Loenen 62, 64; mej. L. ter Metz versl. mej. F. v. Herwarth 6—4, 06, 63; mej. A. Eizema versl. mej. A. Melis 64, 62; mej. M. ter Metz versl. mej. I. Westen dorp 75, 75; mej. v. Mancius versl. mej. C. de Groot 6—3, 75. H.D.: Groenendijk/Zurcher versl. v. Man- elus/Krot 16, 75, 64. D.D.: mej. L. en M. ter Metz versl. mej. Lamp/mej. Hesmerg 62, 63. G.D.: mej. M. ter Metz/v. d. Welle versl. mevr. Gepkens/Sips 75, 61; mej. Melis/ v. d. Deijl versl. mej. Philips/Deibei 63, 26, 63; mej. Wijsman/Pierlot versl. mevr. Baas/v. Duivenbode 64, 64. Jac. P. Thijsse-lyceum in Overveen. Voor het eindexamen h.b.s.-b zijn geslaagd; de dames: P. J. Bouwer, M. J. Dekker, W. R. L. Kruseman, en de heren: J. L. Baak, G. K. D. H. Beucker Andreae, L. W. Borst, R. W. Hoekstra, J. Koetse, J. Lamé, N. H. Leyer, E. M. ridder van Rappard, F. W. Rathenau, A. A. Swolfs, P. A. Takens, J. P. B. van Tetering, H. Toorens, B. F. van Trappe, J. Uuytenbogaart, M. O. Worp, G. A. N. van Wijk, R. Zaneveld. Afgewezen: 3 kandidaten. Da Costa-kweekschool in Bloemendaal. Voor het examen tweede leerkring zijn geslaagd: W. v. d. Broek, Santpoort; J. den Daas, Hoofddorp; G. Derks, Haarlem; A. Don- dorp, Heemstede; A. Ganzevoort, Haarlem; H. Gootjens, Heerhugowaard; J. Hoger- vorst, Haarlem; B. Leegwater, Broek op Langendijk; B. de Poel, Heemstede; C. de Mes, B. Mulder, A. Oosterling en E. v. Mar kus, Haarlem; J. Smit, Castricum; A. Suur- mond, Velsen-N.; J. Teusink, Velsen-Z.; H. de Tombe, Haarlem; M Wiersma, Santpoort P. Windhorst, D. Borger, I. Coumou en B. Groot, Haarlem; L. de Groot en O. de Jong, Santpoort; B. de Kleuver en J. Kloos ter, Haarlem; R. Krijnen, Overveen; J. Langelaar, C. Lem, J. v. d. Molen en B. Schaafsma, Haarlem; H. Schouten, IJmui- den; F. Verwijnen, Hoofddorp; A. van Wijk, Zwanenburg; T. v. d. Berg, IJmui- den; S. Bergsma, Driehuis; N. Bouhof, IJmuiden; Boerstoel. Haarlem; H. Bruins- ma, Heemstede; G. Eling, Santpoort; H. de Groot, Haarlem; H. Hardebol, Bloemen daal; G. ter Hoeve, Beverwijk; W. Hor dijk, Bennebroek', J. Kaper, Beverwijk; A. Kleijwegt, Hillegom; I. Norel, Bloe mendaal; B. Ploegstra, Hoofddorp; P. Schotanus, Bennebroek; J. Schotvanger, IJmuiden; S. Springer, Vogelenzang; T. van Veen, Hoofddorp; A. van Wingerden; D. Boutelier en I. Herfst, Haarlem; E. Koning, Hillegom; I. van Leeuwen, Heiloo; E. Rouw, Haarlem; I. Ruiter, Alkmaar; F. van Rij, Driehuis; A. van Scherpenhuijsen, Santpoort; J. Stassen, Haarlem; C. Storm, Overveen; M. v. d. Togt en H. Veenkamp, Heemstede; A. Vis, Heemskerk; I. Visser, Bloemendaal; N. Ekering, Haarlem; S. Faber, Heemskerk; W. Hage, Haarlem; E. Ie Poole, Bentveld; A. van Popta, Drie huis; L. Speelman, Haarlem; D. Verzaal, Aalsmeer. Afgewezen: 3 kandidaten. Chr. Lyceum „Marnix van St. Aldegon- de" in Haarlem. Voor het eindexamen h.b.s.-a zijn geslaagd: mej. M. A. I. Bleyer- veld, IJmuiden; mej. C. B. van den Broek, Santpoort; mej. M. P. H. A. Busink, Over veen; R. Dekker, Haarlem; mej. J. de Graaf, Bloemendaal, C. H. S. Heilker en J. den Hertog, Haarlem; J. Heukelom, Overveen; P. A. Karsdorp, Haarlem; mej. C. van der Meer, Santpoort, N. J. Ooster hagen, mej. M. Schindeler, R. Swaan, A. Thuis, en A. G. Timmer, Haarlem, mej. E. E. Vermaas en H. J. Vermaas, Driehuis, E. C. A. Versluis, Haarlem, J. R. H. van Wiilenswaard, Santpoort. Afgewezen: 3 kandidaten. Mulo-examens Haarlem. Voor het mulo examen zijn maartdag geslaagd: J. J. Kott- man, F. Brevet, N. H. Holtring, W. Bakker, U. v. d. Booren, M. W. Amama (allen aan vullingsdiploma); D. v. Dalen, K. Wit kamp, B. Westendorp, E. Groenendal, C. Haringa, L. Knotter D. Kist, E. Knotter, N. Noorlander, A. P. Reemer, M. J. D. Bakker, C. Boekei. J. H. Brinkman (allen diploma A met wiskunde); R. Dooyeweerd, C. Groen, Th. A. de Groot, C. J. Biemond, J. G. Broer, G. Buys, S. T. den Butter, N. W. Koolstra, S. Plugge, A. S. S. Riedijk, P. L. Kortleve, U. W. Linschoten, E. J. E. Roeleveld, G. M. Verduin, A. Bijleveld, E. Verhoeve, C. J. M. Smits, U. van Hasselt, T. Schrijver, U. R. v. d. Wal (allen diploma A met middenstand); L. A. Kappe en A. M. v. d. Fange (beiden diploma A). Afgewezen: 8 kandidaten. Mulo-examens in Haarlem. Voor het eindexamen zijn geslaagd: diploma a: M. A. Hahn, J. Keesmaat, H. G. Koning, H, van Dijk, W. H. Luikinga, G. G. van Bei- num, A. Femhout, W. Haeseker, W. B. Kievit, A. H. Ramakers; diploma b: W. J. van Tuyl, G. J. v. d. Velde, G. Posthumus, M. K. Hartzema, W. J. Schipper, R. Bieren, D. Dondorp, F. v. d. Bogaard; diploma a met middenstand: M. Krol, J. A. Marinus, K. F. v. d. Bent, J. H. C. Arentshorst, D. Boutserse, R. Ruitenbeek, T. A. Schouten, J. W. Slikker, K. M. Harting, H. H. J. Heule, H. M. de Jong; diploma b met mid denstand: J. Biemond, E. Hoekstra, H. R. Koning; aanvullend diploma met midden stand: A. Paap, J. A. Klinker. Afgewezen: 8 kandidaten. Mulo-examens Haarlem. Voor het diplo ma Mulo zijn dinsdag geslaagd: C. F. Beenhakker, W. Koper, A. Koster, G. Langereis allen diploma B met midden stand); T. Blom (diploma B); V. C. de Bode (aanvullingsdiploma); J. J. Antho- nijse; J. H. Beerthuis, J. M. Brijder, J. H. Gagel (allen diploma A met middenstand); E. v. d. Ven (diploma A); M. Joustra (diplo ma A met middenstand); C. J. Lichten- veldt, M. C. Pel (beiden diploma B); A. Bultman, F. R. Jutten (beiden diploma A); E. V. van Caspel, G. J. Hij kamp, R. A. Keur (allen diploma B); J. C. Schalkwijk, E. C. Bus (diploma A met handel) A. Hos- selet (diploma A); R. v. d. Neut, M. C. J. van Lammeren; T. Biesheuvel, O. C. Deen, M. A. de Haan (allen diploma a met mid denstand); E. Bootsma, U. M. J. van Dalen (beiden diploma a); R. M. Dreyer (diploma a met middenstand); L. de Graaff (diploma a); J. Heining, S. G. Hofman (diploma a met middenstand); C. Wesselius (diplo ma A). Afgewezen: 8 kandidaten. Amsterdam (Gem. Un.). Doctoraal psy chologie: M. J. Rudelsheim en N. J. M. v. d. Moere (Amsterdam). Doctoraal fysische geografie: (met lof) mej. C. Vervoort (Am sterdam) en P. A. Riezebos (Weesperkars- pel) en F. J. Kwaad (Hoorn). Doctoraal Frans: N. J. J. de Geus (Amsterdam). Doc toraal klassieke letteren: R. Hesper en G. J. Houtman (Amsterdam) en met lof R. Moerbeek (Haarlem). Doctoraal fysische aardrijkskunde: A. J. Hollmann (Haar lem). Doctoraal rechten: mej. B. G. Broeze en J. E. Kadorp, N J. Timmer, D. L. Rodri guez Lopes en L. S. J. Buis (Amsterdam). Groningen. Doctoraal biologie: J. B. Hulscher (Leeuwarden). Doctoraal natuur kunde: mej. W. A. Albada (Wolsum) en K. Bulthuis (Zwaggerveen) en W. G. Mook (Assen). M.O. plant- en dierkunde: mej. M. W. Timmers (Zwolle). Doctoraal tand heelkunde: A. Th. van Papenrecht (Mep- pel). Gepromoveerd tot doctor in de genees kunde op proefschrift „Over de invloed van plasmasubstituten op de suspensie- stabiliteit en de viscositeit van het bloed": Sjerp Gatze Heeres geboren te Workum en thans wonende te Nijmegen. Eveneens gepromoveerd tot doctor in de genees kunde op proefschrift „Darmslijmvlies en spruw" (een licht- en electronenmicrosco- pisch onderzoek van het slijmvlies van de Dat de stevig gebouwde Jan de Jong in de „Tour de Fleur" een waardig aanvoer der van het klassement ls, heeft hij in de zesde etappe overduidelijk bewezen. Ondanks felle aanvallen van zijn directe belagers Rinus Stevens, Chris Plus en Tom de Klerk bleef De Jong de situatie volkomen meester en behield opnieuw de fel begeerde gele trui. Alleen in het be slissende sprintje om de ritzege moest hij in Aad Straver de enige die winst op hem behaalde zijn meerdere erkennen. Het verschil was overigens nauwelijks waarneembaar en kon in banddiktes wor den uitgedrukt. Er is in deze zesde etappe, die door de Haarlemse Raceclub „Excelsior" over vijftien ronden op 't vertrouwde toernooi- veld in de Velserbroekpolder werd verre den, weer volop slag geleverd. De aanval len van Stevens, Koelemij en De Klerk werden door De Jong en zijn ploegmak- kers Heemskerk en Copier afgeslagen. De gele truidrager was op zijn hoede en sprong steeds weer in de bres als er een „gat" moest worden gedicht. Aan het slot van de tiende ronde nam De Jong na een door hem gewonnen premiesprint zelf het initiatief tot de aanval. Een attente Plus sprong met hem mee en ook Stevens snelde rap voorwaarts. Straver zag het gevaar van deze vlucht bijtijds in en begon met Aldershof, Koe lemij en Heemskerk aan de achtervol- dunne darm bij enkele vormen van pri maire intestinale insufficiëntie): Otto Jan ten Thije geboren te Leeuwarden en thans wonende te Groningen. Delft. Ingenieurs: natuurkundig ingeni eur: J. W. M. Baars (Lienden), J. S. Bou- kema (Delft) met lof, D. W. de Bruijne (Den Haag), A. L. Dekker (Heerjansdam), A. J. Frantzen (Den Haag), G. Kortleve (Brandwijk), J. G. M. van Kuijk (Den Haag), C. Leijnse (Wassenaar), A. J. F. Lutgerhorst (Bussum), A. van Meeteren (Ravenswaay), L. F. Palsma (Leeuwarden), F. J. Perquin (Den Haag), W. J. A. M. Pe- terse (Rijswijk), J. Politiek (Tzum), R. W. Spoelstra (Delft), H. van de Stadt (Zaan dam), E. Stammers (Den Haag), R. A. Tim mer (Amsterdam). Ingenieurs metaalkun- dig ingenieur: N. G. J. Nühn (Delft). Wageningen. Benoemd tot hoogleraar in de plantenanatomie en -morfologie dr. H. J. Braun uit Freiburg. Amsterdam. (Gem. Un). Gepromoveerd tot doctor in de wiskunde en natuurwe tenschappen de heer C. N. Pascha op een proefschrift getiteld ..Een bijdrage tot de zuivering van de anti-hemofiliefactor". ging. De zeven demarranten kwamen in de voorlaatste ronde bijeen. Met de rust was het echter gedaan en vooral Stevens en Plus probeerden met felle demarrages om zich van de gele truidrager te ontdoen. Zij kregen daartoe geen kans. Een eind sprint moest tenslotte fle beslissing bren gen en daarin bleef Straver met 'n band dikte verschil op De Jong aan de winnen de hand. De uitslag was: 1. A. Straver, de 45 ki lometer in 1 uur 14 min. en 26 sec.; 2. J. de Jong, 3. C. Plus, 4. D. Heemskerk, 5. N. Koelemij, 6. H. Geel, 7. W. Fiechter, 8. J. Aldershof, 9. P. de Jong. De prestatieprijs werd toegekend aan de moedig volhoudende Kees Kossen en de pechprijs kwam in het bezit van Bert v. d. Pol. Hij moest liefst vier keer van fiets verwisselen. In het algemeen klassement maakte Aad Straver door zijn ritzege de grootste sprong. Hij klom van de achtste plaats op naar de tweede. Ook De Jong behaal de met zijn tweede plaats weer enkele punten winst op Stevens, Plus en De Klerk. De stand is nu: 1. J. de Jong (Bataaf) 41 pnt.; 2. A. Straver (Kampioen-C) 35 pnt.; 3. R. Stevens (Kampioen-B) 34 pnt.; 4. C. Plus (Kampioen-A) 33 pnt.; 5. ex aequo: T. de Klerk (Kampioen-A), G. Kuilboer (Kampioen-A) en D. Heemskerk (Bataaf) 28 pnt.; 8. J. Aldershof (Kam- pioen-A) 26 pnt.; 9. ex aequo: D. Schouten (Excelsior-A), H. van Steyn (Excelsior- A), R. Copier (Bataaf) en K. Kossen (Ex celsior-A) 25 pnt. In het ploegenklassement blijft het stui vertje wisselen tussen De Kampioen-A en De Bataaf. De stand is nu: 1. De Bataaf 217 pnt.; 2. De Kampioen-A 206 pnt.; 3. De Kampioen-B 183 pnt.; 4. Excelsior-A 178 pnt.; 5. Excelsior-B 161 pnt.; 6. De Kampioen-C 136 pnt. DUBLIN (Reuter) President Kennedy is woensdagavond in de Ierse hoofdstad Dublin aangekomen. Op het vliegveld werd hij ontvangen met 21 saluutschoten. Hij werd begroet door de Ierse president, Eamon de Valera, premier Sean Lemass en de Ierse opperbevelhebber, generaal Sean Mckeown. Het is de eerste maal dat de Amerikaan se president de Ierse republiek pis presi dent bezoekt. Verscheidene voorouders van Kennedy waren Ierse emigranten. Tijdens zijn driedaags bezoek aan Ier land heeft president Kennedy het erebur gerschap van vijf Ierse steden ontvangen. Twee Ierse universiteiten zullen hem tot eredoctor benoemen. Vandaag is de presi dent in Dunganstown aangekomen, 130 kilometer ten zuiden van Dublin, voor een bezoek aan de voorouderlijke boerderij van zijn overgrootvader, Patrick Kennedy, die omstreeks 1840 naar de Verenigde Staten emigreerde. De 19-jarige dienstplichtige huzaar uit Rotterdam die sedert maandag verdwe nen was, heeft zich vanmorgen gemeld bij de marechaussee in zijn woonplaats. Hij leverde het pistool dat hij had mee genomen in. De munitie werd niet op hem gevonden. De jongeman was er vandoor gegaan, omdat hij, naar hij zei, „er gepoeg van had". Hij had al eerder zijn commandant te kennen gegeven niets meer voor de dienst te voelen. MOSKOU Het internationaal vrouwen congres in Moskou, waar delegaties nit 119 landen aanwezig zijn, is gisteren ge schorst wegens een scherp politiek con flict tussen de afgevaardigden van India en China. Nadat de Indische gedelegeerde in haar rede critiek "op China had laten horen in zake het grensgeschil met India, weigerde de (Britse) presidente een Chinese afge vaardigde het woord, omdat haar rede niet was ingeschreven op het congres bureau. De Chinese beklom niettemin het spreekgestoelte en begon de Indische vrouw van repliek te dienen. De presidente overstemde haar voort durend met de voorzitstersbei en besloot tenslotte de zitting te verdagen tot de volgende dag. De Chinese afgevaardigde, die bijzonder boos was dat zij het woord niet kreeg, stond nog op het spreekgestoel te toen de vergadering reeds lang was ge schorst en het personeel de lichten begon uit te draaien. Het incident werd voorlo pig gesust door Afrikaanse delegaties. De staatssecretaris van sociale zaken en volksgezondheid de heer B. Roolvink heeft in verband met het feit, dat dit jaar de kerstdagen op een woensdag en donder dag vallen, een algemene vergunnig ver leend waarbij is toegestaan vrijdag 27 de cember 1963 door overwerk te doen inha len. Deze algemene vergunning, die is ver leend op advies van de Stichting van den Arbeid, geldt voor werknemers van 16 jaar of ouder in fabrieken of werkplaatsen en pakhuizen en voor werknemers van 18 jaar of ouder in de daarbij behorende kanto ren. Het inhalen dient te geschieden in de periode 2 december 1963 tot 16 januari 1964. De maximale arbeidsduur mag niet meer dan 9V2Uur per dag bedragen; wordt echter slechts op twee dagen per week in gehaald dan mag maximaal tien uur per dag worden gewerkt. Per luxe Iberbus wekelijks naar Barcelona. Comforta bele reis. Retour f 185.-; en kele. reis t 102.50., - Vraagt üitv. inlichtingen en folder LINDBERGH REISBUREAU Kleine Houtstraat 1 Haarlem - Telef. 17229 met vlees, groenten enz. De beste en VOORDELIGSTE hondevoeding! Voor eenvoudige werkzaamheden in onze bloem- bollenpakkerij vragen wij min. leeftijd 17 jaar. Michiel de Ruyterstraat 7b- Tel. 7313/7333 De afdeling Gezinszorg van „HET WITTE KRUIS", Haar lemmermeer. vraagt voor direct Salaris volgens landelijke regeling Leeftijd minimum 18 jaar. Goed salaris - 5-daagse werkweek. Vakantie kan geregeld worden. Reiskosten worden vergoed. Aanmeldingen schriftelijk of telefonisch bij de leidster mevr. H. E. Beekerv d. Nadorst, Gen. Snijdersplantsoen 3 Badhoevedorp, Tel. 02968 - 3841. vragen Dames, die interesse hebben om in een moderne ruime schoenenzaak te werken, bieden wij hoog salaris, 5-daagse werkweek, 3 weken vakantie. Pers. aanmeldingen dagelijks van 9.0018.30 uur (ook op maandag) aan ons filiaal Grote Houtstr. 41, Haarlem, tel. Inlichtingen onder no. 10688. o e rr r H r TOWtrt nrt n .mnt? Rn oi»"' «Hl .Pum p. nil" -Ml aaw j siu i ieti i>» r\h AFtf' alt'

Haarlem's Dagblad | 1963 | | pagina 6