In het jaar 2000 wonen er in N.-Holland 3 miljoen mensen Bouw van 400.000 woningen en meer tunnels is nodig A.R. Statencentrale Haarlem hield verkiezingsbijeenkomst HENDRIKS „Loondictatuur is verscherpt; vrije loonvorming is mislukt" 30ct Geroutineerde improvisatie op thema: Europa-perspectief Albatros Taveerne VERWARMD TERRAS! Rector Kennemer Lyceum benoemd in Den Haag Te weinig wegen in noordelijk deel P.S.P.-kandidaten voor Haarlems raad H.&J.Lamp „Huidige CAO's zijn het uiterste minimum" met versgebrande hazelnoten, roomcaramel en volle melk chocolade zó lekker - zó gezond Dr. Meier verving zieke mr. Blaisse voor lezing Protest-telegram VVD-afd. Zandvoort Goede thrilleropvoering door V.Z.O.D. VRIJDAG 18 MAART 1966 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Christ. Besturenbond hield gespreksavond Een MlELE-wasautomaat verkopen Nog meer tunnels Kort nieuws Bloemendaal schrijft naar Wemeldinge Henk Hoekstra voor C.P.N.-vergadering: BURGERLIJKE STAND VAN ZANDVOORT Misrekening Provinciale Staten B.A. Laatste Nutsavond van dit seizoen in Lisse V Met ingang van het nieuwe schooljaar 1966-'67 is de rector van het Kennemer Lyceum in Overveen, ir. M. A. Mole naar, benoemd tot rector van het Neder- landsch Lyceum in Den Haag. Vanaf sep tember 1945 is ir. Molenaar aan het Ken nemer Lyceum verbonden geweest. Hij begon als leraar wis- en natuurkunde, werd in 1960 conrector en op 1 januari 1962 kreeg hij de functie van rector. Het is geen gemakkelijke beslissing voor de heer Molenaar geweest om na 21 jaar de school te verlaten. Maar het nieuwe trekt hem toch ook aan. Hij hoop in het Nederlandsch Lyceum dezelfde sfeer te vinden die hem bij de school in Overveen zo aansprak. Zowel de verstandhouding met de ouders als met docenten en leerlingen heeft ir. Molenaar altijd van bijzonder prettige aard gevon den. Ir. Molenaar die in Delft is geboren deed in deze plaats ook zijn eidexamen h.b.s.-B en studeerde er voor natuurkun dig ingenieui'. In zijn onderduikperiode in de oorlog gaf hij les aan de Quaker- school in Ommen. Kort na de bevrijding behaalde hij zijn diploma en werd in sep tember 1945 tot tijdelijk leraar aan het Kennemer Lyceum benoemd. Rector Molenaar is secretaris van de kring van Rectoren en Directeuren van de V.H.M.O.-scholen in Haarlem en omge ving en sinds kort ook secretaris van de Vereniging van Rectoren van de Neder landse Lycea. Hij is steeds nauw betrok ken bij de interlyceale ontmoetingen op cultureel en sportgebied van vijf Neder landse lycea. Het verheugt de nieuwe rec tor van het Nederlandsch Lyceum dat daar een eigen roeivereniging is, want hij heeft zijn hart aan deze sport verpand. Hij hoopt dat het mogelijk is buiten te kunnen wonen, bijvoorbeeld in Warmond. De datum waarop afscheid van ir. Mo lenaar zal worden genomen is nog niet bepaald. Donderdagavond heeft de afdeling Lis- te van de Christelijke Besturenbond haar jaarvergadering gehouden gedurende wel ke door de heer W. van Leeuwen, dis trictsbestuurder, een gespreksavond werd geleid. Deze avond bleek duidelijk de noodzaak om de bestuurders van de aan gesloten vakorganisaties tot grotere acti viteit te brengen. Aan die activiteit ont breekt het namelijk in grote mate in tommige aangesloten afdelingen zo con cludeerde de vergadering. Daar rond het jaar 2000 het inwoneraantal in de provincie Noord-Holland rond drie miljoen zal bedragen, hebben Gedeputeerde Staten van Noord- Holland een brochure in voorbereiding, waarin zij hun gedachten ont vouwen over de hoofdlijnen van het toekomstig planologisch beleid voor deze provincie. De groei van het aantal inwoners is namelijk in deze pro vincie bijzonder sterk. In 1900 werd het eerste miljoen bereikt, rond 1955 het tweede en sinds lang neemt het zielental per jaar met ongeveer 20.000 toe. Omstreeks het jaar 2000 zal dan het aantal van drie miljoen bereikt worden. De randstad Holland heeft volgens de mening van G.S. haar ontwikke lingsmogelijkheden voornamelijk gekre gen door de gunstige liggen aan, wat men noemt „de ingang van West-Euro pa". Voor haar ontwikkeling is zij ener zijds afhankelijk van haar relaties over zee, anderzijds met de Westeuropese centra in West-Duitsland, België en Noord Frankrijk. De structurele verbondenheid met deze gebieden wordt steeds sterker, wat tot uiting komt in de gang van de verstedelijking. De Randstad Holland is aan het uitgroeien tot een geürbaniseer de Rijndelta. Een omstandigheid, die in het snel vollopende gebied van de Rijn delta van steeds groter belang zal blij ken, is de aanwezigheid van ruimtelijke ontplooiingsmogelijkheden, mits deze tij dig en in een op de toekomstige eisen ge richte tijd zal worden ontsloten. Voor de huisvesting van de verwachte drie mil joen inwoners zullen ongeveer 400.000 nieuwe woningen nodig zijn. Dit aantal zal bij de groeiende capaciteit van de woning bouwmarkt geen problemen opleveren; echter zal wel bereikt moeten worden, dat de bouwmogelijkheden in de andere sec toren (bouw voor industriële, culturele, administratieve doeleinden) sterk worden vergroot om het verzorgend peil van de steden te kunnen behouden. De huidige stedelijke gebieden van de Amsterdamse agglomeratie (met het Gooi, de Vecht streek en de Zaanstreek) en Kennemer- land (Haarlemse agglomeratie, IJmond en Alkmaarse agglomeratie) hebben vol gens de bestaande en in voorbereiding zijn de plannen een totale capaciteit van 200.000 woningen. Dat betekent, dat te gen de eeuwwisseling dus voor nogmaals ongeveer 200.000 woningen of zes a zeven honderdduizend inwoners, elders plaats gevonden zal moeten worden. De voor de ze bouw te verstedelijken oppervlakte komt overeen met die van de gehele Haarlmmermeer. De A.R. Statencentrale Haarlem heeft gisteravond een bijeenkomst gehouden ter gelegenheid van de verkiezingen voor de provinciale staten. In de grote zaal van het hervormd wijkgebouw aan de Gedempte Oude Gracht hield eerst mr. O. H. van Wijk uit Heemstede een korte inleiding over provinciale politiek. Ver volgens sprak prof. mr. P. J. Verdam, hoogleraar aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Beide sprekers zijn lid van de provinciale staten. Mr. Van Wijk, lijsttrekker voor Haar lem, zag een toenemende belangstelling voor provinciale taken. „Den Haag staat vaak te ver van concrete politieke situa ties en de gemeenten zijn te veel met eigen zaken bezig", zo vond hij. Mr. Van Wijk gaf een kort overzicht van alle werkzaamheden waarmee de provincie bemoeienis kan hebben. Hij noemde de ruimtelijke ordening, (streekplannen voor Kennemerland), de recreatie en de we gen, de bestuurlijke eenheden zoals de IJmond, lucht, en watervervuiling en in dustrialisatie. Fel werd de spreker toen hij het punt subsidies voor bepaalde kunst aanroerde. „Er is een moedig man voor nodig om hier voor een nieuwe aanpak te zorgen", zei mr. Van Wijk die instem de met de woorden van senator Algra over dit onderwerp. Over de samenwer king van de A.R. met de C.H.U. in de kiesdistricten toonde hij zich zeer enthou siast. Prof. Verdam sprak minder resoluut dan mr. Van Wijk. Hij gaf een droog-geesti- ge beschouwing over de politieke partij en en stipte vervolgens vluchtig enkele onderwerpen aan, zoals de welvaart, het bewapeningsvraagstuk, de ontwikkelings gebieden, economie, inflatie en recreatie. Hij zei oog te hebben voor de vragen die welvaart met zich mee brengt en meer aandacht vraagt voor het gebod „Heb uw naaste lief". Prof. Verdam vond het no dig dat de maatschappij een christelijk gezicht krijgt. Na zijn rede werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen. De bijeenkomst werd geleid door de heer J. v. d. Schaaf, voorzitter van de Statencentrale Haarlem. Advertentie kan iedereen; maar service verlenen is vaak een moeilijke zaak en voor vele zelfs onmogelijk. De oorzaak is geen enkele vakkennis en geen prak tijkervaring. Wij bieden U aan op iedere bij ons gekochte MIELE - wasautomaat een service door op de Miele-fabriek (Güttersloh - Duitsland) geschoolde vakmensen. Dus voor een Miele-wasautomaat naar de vakhandel Ged. Oude Gracht 116, tel. 13110. Landelijk erkend elektr. installateur en waterfitter. Het noordelijk deel van de provincie is op dit moment werk-, noch woon gebied. De onvoldoende verkeersmogelijk- heden, zowel binnen de streek als met de omliggende gebieden maakt in de ver schillende delen, dat er een onvoldoende outillage is. In het zuidelijk deel de grenslijn is de nooi'dgrens van de verstedelijkte ge bieden van de Randstad is het geheel anders. De snelle verstedelijking geeft daar aanleiding tot ruimtegebrek en con- gestievei-schijnselen. Het voortdurend toe nemende bevolkingstal is de meest voor de hand liggende oorzaak voor deze be nauwende situatie. Daar komt nog bij, dat het grondgebruik per hoofd van de bevolking voortdurend stijgt. Met betrekking tot het wegenplan zijn G.S. van oordeel, dat de oeververbindin gen over het Noordzeekanaal de zwakste plaats vormen in het totale wegenstra- mien. Van de thans in uitvoering zijnde IJ- en Coentunnel kan worden verwacht, dat zij spoedig na hun voltooiing een op timale capaciteit zullen bereiken, zoals dat ook voor de Velsertunnel het geval is. Het verdere tunnelbouwprogramma moet dus zo snel mogelijk worden afge werkt. Rekening moet gehouden worden met nieuwe verkeerstunnels bij Velsen en bij Buitenhuizen, met twee tunnels in het Amsterdamse havengebied. Daarbij ko men dan nog drie tunnels voor railver- voer: de reeds aanwezige Velsertunnel en de Hemtunnel alsmede een tunnel ten behoeve van de stadsspoorverbindingen in Amsterdam. Voor de verbreking van het Noorder kwartier uit zijn isolement kan door de aanleg van de IJsselmeerpolders voor een volgende generatie de weg van Alk maar naar Zwolle, naar het oosten lopen en niet meer in zuidwaartse richting. Dit kan verstrekkende gevolgen hebben. Als modellen voor verstedelijking geven G.S. aan een „vingermodel", een vinger- vormige uitgroei dus. Een ander model, het „gordelmodel" vloeit voort uit de ge dachte, een nieuwe stedelijke gordel te ontwikkelen, evenwijdig aan het bestaan de gebied, maar gescheiden door een strook platteland. Hoge Veluwe. Dinsdagavond 22 maart houdt de Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde, afdeling Haarlem en omstreken, een bijeenkomst in het Krelagehuis in Haarlem. De heer A. B. Wigman, natuurhistorisch medewer ker van het nationale park „De Hoge Ve luwe" zal spreken over het onderwerp „Het nationale park De Hoge Veluwe". Op 9 april houdt de maatschappij een excur sie naar de bloemententoonstelling „Flora Nova 1966" in Boskoop. De kandidatenlijst van de P.S.P. voor de Haarlemse gemeenteraad is thans vastgesteld. Als lijsttrekker fungeert weer drs. H. Bovenkerk, de huidige fractievoor zitter van de P.S.P. in de Haarlemse raad. De beide andere zittende leden staan respectievelijk op derde plaats. de tweede en De volgorde op de kandidatenlijst, zo als deze zal worden ingediend is als volgt: 1. drs. H. Bovenkerk, 2. P. J. Steyaart, 3. Mevrouw C. A. J. Kroon-Kuneken, 4. W. Stolp. 5. Mevrouw E. J. de Keizer- Toot, 6. H. de Nie, 7. Mej. H. Joosten, 8. J. Troost, 9. Mevrouw H. Valkenberg- Polak, 10. Mevrouw mr. A. Wieringa- Hulshof, 11. Mejuffrouw R. Verdoner, 12. ir. J. H. Galjaard. Tijdens de donderdagmiddag gehouden openbare raadsvergadering der gemeen teraad van Bloemendaal onder voorzitter schap van burgemeester dr. H. D. Peere boom-Voller is aan de orde gekomen een verzoek van de gemeenteraad van We meldinge om te reageren op een motie over herindeling van gemeenten. De heer Hüffer (K.V.P.) drong erop. aan positief te reageren. Naar zijn mening kan men niet weten of Bloemendaal ooit ook in n dergelijke situatie kan komen te verkeren. Hij zou het op prijs stellen voor de eigen gemeente systematisch materiaal te verzamelen teneinde dan klaar te zijn als er eens iets voor Bloe mendaal gaat dreigen. Mr. Snijders (Prot.-Chr.) wilde het desbetreffende schrijven zien als een „mene tekel" en zou het juist vinden de motie van We meldinge te steunen. Besloten werd de gemeente Wemeldinge op de hoogte te stellen van de gevoelens van de Bloemen daalse gemeenteraad. Advertentie Kom een mooi dienblad halen voor uw heldere huis. Hetzij klein of groot, hetzij van hout of metaal of kunststof, hetzij effen of gebloemd of met taferelen, hetzij gewoon of elektrisch te verwarmen, of rijdbaar, of opvouwbaar - enfin er is zooo veel om u te dienen op de lente markt. Prijzen b.v. 5.65, 9.-, 10.95, 16.-,98.50 winkel vol ontdekkingen Barteljorisstraat 18 Haarlem „De loondictatuur is verscherpt. We zouden (in december van het vorige jaar) een vrije loonpolitiek krijgen. De Stichting van de Arbeid zou minder bevoegdheid krijgen. Het College van Rijksbemiddelaars zou aan de dijk worden gezet. Er is niets van terecht gekomen", aldus de heer Henk Hoek stra, lid van de Tweede Kamer, donderdagavond op een verkiezingsbijeen komst van de Communistische Partij van Nederland in het Haarlemse Concertgebouw. „Het is bedrog geweest. Wat heeft de praktijk opgeleverd? De 7 percent loons verhoging is hetzelfde als 3 of 4 percent. In de praktijk zijn we nu nog niet aan de 3 percent toe. Bij de metaalbedrijven bleef nog geen 3 percent reële loonsver hoging over. Er zijn nog geen definitieve CAO's afgesloten, de huidige zijn het uiterste minimum", zei de heer Hoekstra verdei'. „Door de hele reeksen loononderhande lingen is verwarring ontstaan. Minister Veldkamp wacht met zijn loonmaatrege len tot na de verkiezingen. De Stichting van de Arbeid werkt alsof er niks ge beurd is", zo kritiseerde de spreker de loonpolitiek van de regering. „De deelname van de Partij van de Advertentie De samenwerkende organisaties voor het Europese federalisme van Haarlem en Omstreken hadden een paar duizend uit nodigingskaarten verzonden voor een le zing in de Kroonzaal van restaurant Brinkmann, die het Tweede Kamerlid, mr. P. A. Blaisse gisteravond zou hou den. De ongeveer veertig toehoorders, die aan de uitnodiging gehoor hadden ge geven, kregen evenwel te horen dat de heer Blaisse door ziekte was verhin derd. Te elfder ure had het werkcomité van de samenwerkende organisaties toch nog een spreker bereid gevonden om de heer Blaisse te vervangen: dr. E. W. Meier, vertegenwoordiger bij de EEG in Brussel van de werkgeversorganisaties. De heer Meier, die juist per trein uit Brussel naar Nederland was terugge keerd improviseerde geroutineerd op het thema van de avond „Europa in per spectief". Interessant daarbij was dat de problemen rondom de Europese eenwor ding ditmaal niet werden belicht door een hem af. specifiek politieke figuur, doch door een vertegenwoordiger van het bedrijfsleven een primeur in de lezingencyclus van de samenwerkende organisaties voor het Europese federalisme. Spreker, die de geschiedenis en de ach tergronden schetste van de huidige moei lijkheden binnen de Europese Economi sche Gemeenschap, voorspelde voor de toekomst mogelijke, nieuwe impasses. De manoeuvres van president De Gaulle van Frankrijk om de Franse strijdkrachten uit de NAVO los te weken noemde hij een ernstige zaak: „Hieruit kan een gevaarlijke situatie ontstaan. Het is bijvoorbeeld niet uitgesloten dat de Sovjet-Unie om de eenheid van de At lantische bondgenoten op de proef te stel len, opnieuw een crisissituatie om Ber lijn zou proberen te scheppen." De heer Meier was huiverig voor een gesprek over Britse aansluiting bij de Euromarkt in deze fase van de onder handelingen tussen de zes landen. Hij vermoedde dat Groot-Brittannië, evenmin als de Franse president, geporteerd zou zijn voor supranationaliteit. Het gehoor dat voor een belangrijk deel uit jeugdigen bestond, dankte de heer Meier met een warm applaus en vuurde na de pauze een groot aantal vragen op De afdeling Zandvoort van de Volkspar tij voor Vrijheid en Democratie (V.D.D.) heeft een telegram van protest gestuurd naar het hoofdbestuur van de V.D.D. te gen het optreden van het Amsterdamse V.D.D.-gemeenteraadslid, de heer J. P. A. Gruyters inzake diens uitlatingen wat be treft het huwelijk van Prinses Beatrix, tijdens een televisie-uitzending. Het be trof hier de weigering om bij het huwelijk aanwezig te zijn. De inhoud van dit telegram luidt als volgt: „Afdeling Zandvoort van de V.V.D protesteert fel tegen uitlatingen en hou ding van de heer Gruyters te Amsterdam Enorme schade voor partij. Stel voor re primande, eventueel royement. Bestuur." Geboren: Andrea A., d. v. H. Franssen en E. H. Koper. Mieke, d. v. G. Schilpzand en A. de Cock. Ondertrouwd: J. M. F. A. Valten en W.H. Kiewiet; H. Dolman en W. M. Vlek; H. Willemsen en P. J. M. Visser; C. J. Keur en T. Strijder; J. E. P. Visser en N. J. Koper. Gehuwd: M. Visser en W. J. Havens; R. G. van Krieken en M. M. J. H. Langen- berg; H. Schortemeijer en H. Smit. Overleden: A. Houwen, 96 jr., geh. gew. met L. R. Dijkhuizen. Arbeid aan het kabinet heeft de ai'bei- ders, middenstanders en boeren niets op geleverd. In de loonpolitiek zijn alleen door de werkers concessies gedaan, niet door de ondernemers. Wij zijn de enigen, die tegen de loonpolitiek van minister Veldkamp zijn opgetreden", aldus de heer Hoekstra. „Aan de monopolies moe ten geen concessie worden gedaan. Nog steeds zijn de lonen in ons land ten op zichte van de andere landen van de E.E.G. het laagst". Hij kritiseerde ook de V.V.D. en de K.V.P. en onderkende een zeker, zoals hij zei, „geflikflooi" tussen deze twee partijen. Als de P.v.d.A. voor de Kamer verkiezingen de grote verliezer zou zijn, zou volgens de spreker de V.V.D. weer graag in de regering komen. Over de P.S.P. zei hij dat deze partij geen rol had gespeeld op sociaal terrein. „De huwelijksdag van Claus von Ams- berg met prinses Beatrix is voor minister president Cals een grote misrekening ge worden. Door een campagne trachtte hij de achterdocht bij de Nederlandse be volking weg te nemen. Maar de tiende maart werd een militaire parade, een politiële actie. De huwelijksstoet ging niet achter rookbommen schuil, maar achter staalhelmen". Van de relletjes als zodanig toonde hij zich geen voorstander. „Hier gaat het niet om, maar het gaat om de politieke strijd. Wij zijn vastbesloten dat de grond wet gewijzigd moet worden en dat de re geling van de troonopvolging in handen komt van het parlement. Het feest is nu voorbij", zei hij, „maar de politieke strijd begint". De tiende maart is een manifes tatie geworden van ouderwets Pruisische onduldbaarheid". „In ons volk zijn gelukkig nog anti fascistische tendenzen aanwezig, zie maar naar de herdenking van de februari staking". De heer Hoekstra vond de herleving van het neo-nazisme in West-Duitsland een be denkelijke zaak. „Wij moeten ook krach tig optreden tegen een dreigende atoom bewapening van West-Duitsland. Ook in ons land moeten de krachten zich hier tegen verenigen". Mr. M. D. Proper, gemeenteraadslid van Haarlem en lid van de Provinciale Staten, schetste in een inleiding enkele taken van de Provinciale Staten. „Dit onderwerp spreekt de mensen niet zo di rekt aan", zei hij. „Toch is het belang rijk dit onder de aandacht te brengen." Hij noemde onder meer de economische, en culturele aspecten alsmede de ruimtelij ke ordening. „Wij moeten waarborgen scheppen", zei hij voorts, dat de luchtverontreiniging wordt voorkomen. Al zijn die waarborgen duur voor de industrieën ze zijn van be lang voor de bevolking". „De Provinciale Staten kiezen de Eerste Kamer. Derhalve zijn hier de vraagstuk ken van belang, die op landelijk en in ternationaal gebied aan de orde worden gesteld. Ook als kleine fracties", zo zei hij „in de Provinciale Staten over kwes ties met redelijke argumenten komen kunnen er ook redelijke resultaten wor den behaald". De politiek, die deze avond te berde werd gebracht, werd muzikaal gesmeerd door het optreden van „The Luckberries" uit Alkmaar, een duo dat wordt gevormd door Berrie Kluft en Luck Dekker. Zij brachten onder meer Engelse, Neder landse, Franse en Spaanse (volks)liedjes ten gehore. De Toneelvereniging Vriendschap Zij Ons Doel" (VZOD) heeft donderdagavond in de Stadsschouwburg te Haarlem een zeer geslaagde opvoering gegeven van de bekende en reeds talloze malen door amateurs gespeelde komische thriller in drie bedrijven „Boeven en Madeliefjes" van George Batson, in de vertaling van Marijke de Nes. Deze thriller, die zich afspeelt in een „spookhuis" met tal van deuren, die op de meest ongewenste ogenblikken geheim zinnig opengaan, heeft het talrijke pu bliek tot het laatst in spanning gehouden. Doch ook aan het komische element in deze thriller heeft de schrijver veel ruim te gelaten en Annie Heyerman als de plant- en dierkunde lerares Fluffy Pryde moet hier dan in de eerste plaats ge noemd worden want zij heeft deze zwa re rol (vrijwel voortdurend op het toneel) van de lerares die verrukt kan zijn over het vinden van een madeliefje en aan de andere kant dolgraag detectiveverhalen leest, alleszins waar kunnen maken. Zij had met haar uitstekend spel, goede rol- kennis en zin voor humor de lachers in de zaal voortdurend op haar hand. Dank zij de knappe regie van de heer H. Nibbelink kwam er over de gehele li nie een vlot gespeelde opvoering over het voetlicht. De beide leerlingen van Fluffy (Diny Brinkman als Rosalie Prentiss, het meisje met haar adoratie voor filmster ren en Anneke Smit, die de zieke Ada Wiegerinck als Jody Long verving en voor het eerst op de planken stond) wis ten met grote vrijmoedigheid hun rollen waar te maken. Gé Schouten slaagde er volkomen in de sinistere huisbewaarder Proctor op de planken te zetten; Theo Berk was een aanvaardbare David Brew ster, die aanvankelijk voor de moorde naar en dief wordt aangezien. Zijn meis je, Jean Caldwell, die door dik en dun in de onschuld van haar verloofde blijft geloven, werd goed getypeerd door Elly Takes. Henk de Jong leverde in deze thril ler als Steve Latham, de man die teveel wist en daarom vermoord werd een be langrijk aandeel tot het griezelen. Ariën Koekkoek bleek geknipt voor de rol van Miss van Loon, die aanvankelijk voor de eigenares van het spookhuis wordt aan gezien, doch die later het hoofd van de bende blijkt te zijn, waarvan haar bedien de, Proctor en Higgins (Henk Bruyn), eveneens deel uitmaken. Henk van den Eijkhof tenslotte zette een stoere veld wachter op de planken. Al met al kan VZOD op een zeer ge slaagde opvoering terugzien waarmede het publiek zich kostelijk heeft geamu seerd, een stuk dat aan de spelers vele kansen biedt, die zij onder de straffe hand van hun regisseur goed hebben benut. Advertentie (DE HUISKAMER VAN ZANDVOORT) Iedere dag geopend voor uw kopje koffie aperitief kleine hapjes en onze beroemde SATÊ'S Donderdagavond heeft het Departement Lisse van de Maatschappij tot Nut van het Algemeen voor dit seizoen de laatste avond gehad. De heer Bakker uit Aals meer gaf een beschrijving van „Grand Paladiso" in Noord-West Italië. Hij ver toonde daarbij tal van dia's, waarvan de aanwezigen veel genoten. Aan het einde van de avond sprak de voorzitster mej. A. Kingma een dankwoord. Met de voor bereiding van het programma voor 1966- '67 gaat het bestuur al spoedig beginnen. Binnenkort wordt ledenvergadering ge houden en zullen diverse voorstellen be sproken worden met de leden.

Haarlem's Dagblad | 1966 | | pagina 7