Verkeersplan tot bouwvakantie volgens het schema uitgevoerd Prijzen voor straatvoetbal gisteravond uitgereikt i Haarlemse telefonist behaalt -| ondanks handicap hbs-diploma V erkeersplan in uitvoering Fa. KEIJZER Ds. K. Boersma in Haarlem-N. en Santpoort bevestigd klassiek wonen Rode sierklinkers en windroos op de Grote Markt Vijf jaar studie aan avondlyceum Éénrichtingsverkeer tussen Jansstraat en Spaarne Snel recht voor bekladders van vissersmonument Directiewisseling Staatsvissershaven- bedrijf in IJmuiden Drie Haarlemse junioratleten in Beneluxteam Hachelijk avontuur van echtpaar uit Heemskerk B3 is heel anders en veel fijner B3 f ruitsappen-3x beter DONDERDAG 14 JULI 1966 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 5 Lijn 2 langs Spaarne GOUD f ARMBANDEN COLLIERS BURGERLIJKE STAND VAN HAARLEM B 3 is het zuivere zonnige vruchtesap. Héél anders, véél fijner en zomaar in de winkel te koopU zult gauw denken: B3 moeten we toch eens vaker nemen! Hun zeilbootje zonk bij de Friese kust UIT STAD EN STREEK Het personeel van de bij de uitvoering van het Haarlemse verkeersplan betrok ken diensten kan vrijdagavond met het prettige gevoel op vakantie gaan dat, on danks de bergen werk die verzet moeten worden, de eerste fase van het karwei praktisch binnen het tijdschema werd ge klaard. Op 1 augustus, na de bouwvakvakantie, zal men met frisse moed weer aan de slag gaan. Met name op de Grote Markt waar met pneumatische hamers en boren de aanval op vijfduizend vierkante meter asfalt en ander oud plaveisel met het bij behorende fundament wordt ingezet. Deze onvermijdelijke herrie zal ongeveer vijf weken zij het niet ononderbroken duren. Aangaande het toekomstige uiterlijk van de Grote Markt wordt momenteel gedacht over een sierbestrating van rode klin kers (zo genoemd nieuw Waalformaat), afgewisseld met kleinere, donkergrijze stenen. De bestrating die voor de markt wordt gekozen zal ook in het aangrenzen de deel van de Grote Houtstraat worden gelegd. In het midden van de Grote Markt komt een windroos. Voor de bouwvakvakantie wordt de hier en daar Verbrede en opnieuw geasfalteer de Smedestraat voor het verkeer openge steld. Dit betekent dat aanstaande maan dag de bussen van lijn twee van de NZH ook in de richting Schalkwijk weer langs het Spaarne zullen rijden. De route wordt, van de stopplaats Kruisstraat-Krocht ge rekend: Smedestraat, Riviervismarkt, Klokhuisplein, Damstraat, Spaarne, Turf markt, Kampervest, Gasthuisvest, Hout plein. Na de Krocht is de MelkbrUg de eerstvolgende stopplaats. Er wordt naar gestreefd nog vóór za terdag de rijstrook met vluchtheuvel voor de bussen bij het Proveniershuis gereed te krijgen. Lukt dit, dan kan begin vol gende week de nieuwe bushalte in ge bruik worden genomen. Het laatste werk aan het kruispunt Dreef-Florapark, het aanbrengen van een zebra, zal vrijdag avond zijn beslag krijgen. Van de 350 meter rioolbuis onder de markt is het leeuwedeel vernieuwd. Het restant tussen Barteljorisstraat en Ko ningstraat komt na de bouwvakvakantie aan de beurt, hetgeen dan een ingrijpen de omlegging van het noord-zuidverkeer ter plaatse nodig maakt. Er zal voor wor den gezorgd dat trouwstoeten en ander be stemmingsverkeer gedurende deze afslui ting het stadhuis, hetzij vanuit de Zijl straat, hetzij vanuit de Koningstraat, kun nen blijven bereiken. Behalve het waterbedrijf, dat goed is opgeschoten, moeten energiebedrijf en P.T.T. ook nog in 't Sant woelen. Ook (Van een onzer verslaggeefsters) Bij de Haarlemse Gemeentelijke Ge neeskundige en Gezondheidsdienst is van daag getracteerd omdat de telefonist Pe ter Dik Witteveen via avondstudie giste ren is geslaagd voor het staatsexamen h.b.s.-A. Hiermee is vijf jaar harde stu die van de heer Witteveen, die als gevolg van een ongeluk in de oorlog het gezichts een arm mist, aan de verplaatsing van „Loutje" zal volgens I vermogen en een arm mist, aan het de plannen in de eerste helft van augus- Haarlems Avondlyceum bekroond. Acht tus plaats vinden. leerlingen van de in het Lorentzlyceum ondergebrachte school moesten (en moe- Tü/lpliib hnrhpvpm ten nog) examen h.b.s.-A doen. Het is nu 1 /jueujh pui Kt I en al bekend dat de 27-jarige heer Witteveen Onderzocht wordt of het mogelijk is ge- met zijn gemiddeld cijfer van 1V% zich durende de bouwvakvakantie op de voor- extra onderscheiden heeft. lopig gedichte Grote Markt, de bewaakte parkeergelegenheid voor de Vleeshal tijde lijk te herstellen. Op het overige gedeel te van de markt zal vrij parkeren be slist niet toegestaan zijn. Het zal ook vrij wel onmogelijk zijn omdat materialen De rector van het Haarlems Avondly ceum, drs. G. J. Steemers, en de docen ten kunnen over hun ex-leerling tevreden zijn. De telefonist van de GG en GD was vanmorgen nog een beetje zenuwachtig in len blijven nemen. keten en wagens de ruimte in beslag zul- verband met de examenuitslag gistermid 1 dag in Den Haag. Hij heeft heel wat door zettingsvermogen nodig gehad om vijf jaar lang drie maal in de week van zeven tot half elf naar school te gaan, na zijn dag taak als telefonist. Het huiswerk moest hij op de vrije avonden en in de weekeinden maken. Daarbij heeft hij vooral van zijn ouders veel steun ontvangen. Ook zijn klasgeno ten hebben hem vaak bijgestaan met de lessen op school. De heer Witteveen moest de benodigde leerboeken laten brailleren FANTASIE RINGEN jt, een zeer mooie collectie UWUWUWWWWWIAAMAAMIfWWWWWUWIIIAMWWWIAAMVWMWWtf Het weren van het doorgaande ver- j keer uit Haarlems centrum is een feit. Het verwezenlijken van een groot aan- tal voorzieningen dat hiermee nog verband houdt zal echter nog enkele maanden vergen. Onderstaand over zicht wil een zo duidelijk mogelijk I beeld geven van de plaatsen waar ge werkt wordt, het gevolg hiervan voor j het verkeer en de duur die ermee is gemoeid. Grote Markt. Leggen van riolering dwars over de markt slechts bereikbaar voor ver- zorgingsverkeer en voetgangers verkeer uit Barteljorisstraat en Zijl straat naar Koningstraat kan door rijden werk wordt 15 juli voor en kele weken onderbroken, wegdek wordt j provisorisch dichtgemaakt. Smedestraat Opengebroken bij de Grote Markt slechts bereikbaar vanaf de Kruis straat (verkeer in beide richtingen) verbreding tot 15 juli. Grote Houtstraat-Gierstraat Bij het Proveniershuis aanleg van een busroute en een rijwielpad deze week zal hier ook nog een vluchtheuvel worden aangelegd tot 15 juli. Dreef Kruising met Paviljoenslaan en Flo rapark tijdelijk verkeerslicht in cidentele herziening van kruispunt deze week gereed. Zakstraat Opnieuw bestraat afgesloten in beide richtingen duur van het werk onbekend. Houtplein De lijnen 1, 5, 6 en 71 van de NZH gebruiken een voorlopige stopplaats ter hoogte van het restaurant „Tai Ping". Lijn 2 stopt thans bij zijn definitieve j halte op de Gasthuissingel. I MAAMMMWMMAIUUIIIMIMAMIMAAAnMIUUUyUUUM Burgemeester en wethouders hebben be sloten het gedeelte van de binnenstad, begrensd door Jansstraat, Nieuwe Gracht Koudenhorn, Donkere Spaarne, Spaarne, Damstraat, Klokhuisplein en Riviervis markt, in te passen in het systeem van eenrichtingsverkeer dat reeds voor het grootste gedeelte van het centrum geldt. De praktijk heeft uitgewezen, aldus het gemeentebestuur, dat dit systeem ver keerstechnisch aan de eisen voldoet. In het genoemde stadsdeel waren nog steeds bepaalde wegen voor het rijver- keer in beide richtingen opengesteld. Aan weerszijden werden dan voertuigen ge parkeerd, waardoor verkeersstagnaties ontstonden. Met de maatregelen die nu van kracht geworden zijn zijn reeds be staande komen te vervallen. Het nieuwe systeem van eenrichtingsverkeer tussen Jansstraat en Spaarne gaat gepaard met tal van wacht- en stopverboden. De vier jonge IJmuidenaren, die zon- I dagnacht op heterdaad werden betrapt toen zij het vissersmonument in IJmuiden met witte verf besmeurden, zullen snel wor den berecht. Donderdagmorgen zullen zij zich voor de Haarlemse politierechter moeten verantwoorden. De door hen ge bruikte en gestolen verf hechtte zich zo stevig op het bronzen vissersbeeld vast dat zij slechts door staalstralen kon wor den verwijderd. of liet het daarvoor geschikte leermateri aal „op de band zetten". Voor de heer Witteveen aan zijn h.b.s.- studie in de avonduren begon had hij al diploma mulo-A behaald aan het Konink lijk Instituut tot Opleiding van Blinden in Bussum. Hij heeft nu bewezen dat hij ondanks zijn handicap, van doorzetten weet. Vanmorgen heeft hij op zijn werk dan ook heel wat handen moeten drukken van personeelsleden van de GG en GD die hem kwamen feliciteren met het pri ma resultaat van het examen. BEVALLEN van een zoon, 11 juli: A. E. M. van Scheppingenvan Vliet; 12 juli: G. van LaarIetswaart; J. A. H. Wille gersRuwhof; M. J. P. BendrotBurger; E. Os LucasWoortman. BEVALLEN van een dochter, 10 juli: D. de Vriesvan Steenis; 11 juli: C. Ster renburgLodewijks; E. C. J. Fernandus Kooij; 12 juli: J. E. RitsemaPasman. ONDERTROUWD, 12 juli: W. A. M Kromhout en E. van Galen; J. J. A. Pluut en Y. Steensma; B. R. E. Wahïte en R. B C. Korremans; G. Scholte en A. Kat; H. A. Soomers en A. Grandia. GETROUWD, 11 juli: M. J. A. van der Haagen en L. W. C. Holst; H. D. Appelman en E. H. A. Koster; 12 juli: F. J. Busman en M. J. Bouman; N. J. Weel en J. E. Wij- nands; J. A. Piët en G. M. v. d. Wijden OVERLEDEN, 8 juli: G. Brunsting, 77 j Kamperlaan; 10 juli: H. Lust, 71 j., Brou wersvaart; J. W. J. van DamTerpoorten, 75 j., Gasthuisstraat; M. H. Vester—Ans pach, 87 j., OosterhoutlaanK. Risseeuw van Duivendijk, 81 j., Wagenweg; 11 juli: A. Breddels—van Mourik, 83 j., Marsstraat. BEVALLEN van een zoon: 6 juli: E. B de Graaf-Lamboo; 8 juli: G. Loocks-Schot H. J. Deutekom-Lenterman; 9 juli: J. J M. Schalkwijk-de Koning; J. E. van Roode-van Wittmarschen; A. T. Huijer- Mantel; M. M. Rurup-Staal; 10 juli: C. C P. Smit-van Diemen; J. M. Spanjaard Deen;J. E. Vos-van Parreeren; 11 juli: E W. M. Schouten-WillemseI. Versteeg Stokman; 12 juli: J. A. M. de Graaf Meijer; M. M. A. Brands—Grootenboer H. C. van Amsterdam-Schouten; R. Bonfrer-Hooft; R. J. Veelenturf-Warmer dam; 13 juli: P. A. M. Schultheis-van Gooi; C. H. W. M. van der Lee-van de Water. Water; 9 juli: A. C. M. Zonneveld—Kroon BEVALLEN van een dochter: 8 juli: C C. Druijf-Visbeen; P. H. Ang-Loh; C. H van Bakel-Bont; 9 juli: J. J. J. Laduc Melching; C. A. Wever-Wolf; 10 juli: G, Robeerts-Dijkstra; H. J. de Bell-Lenaarts J. J. van Doorn-Baakman; F. Hogenbirk- van der Boon; E. van der Veen-Loodewijk 11 juli: J. G. Miedema-Schoen; A. H van Mens-Kruijer; A. D. de Bruijn-van der Smagt; 12 juli: M. C. C. Neefjes-Rood R. Tukker-Kuiper; W. P. Hoogewerf-Jak D. de Vries-van der Meulen; 13 juli: A, Blok-van Limpt; 11 juli: J. van Maanen- Mol. ONDERTROUWD 11 juli: G. G. M. Mooijman en M. J. R. van Meer; G. Dreks en G. Kramer; A. J. Gerritsen en M. W. N. Lasschuit; H. de Haas en M, L. Philippus; T. C. M. van der Veldt, en C. E. Kersten; R. C. Koning en T. E. van Buuren; 13 juli: B. Klompmaker en H de Zwart; R. A. J. M. Bolsius en T. V Koppenbrouwer; J. J. Doornbosch en C M. Boekhout; C. Vertegaal en M. G. Meijenhuis. GEHUWD: 11 juli: M. A. Antheunisse en E. I. v. d. Werff; T. H. J. Selhorst en J. C. E. Heemskerk; J. C. van Eek en G Hofsté; J. H. Wille en A. Cassée; 12 juli W. A. M. Westhof en K. A. P. van der Laan; F. J. M. Visser en F. C. van der Fluit; W. G. J. v. d. Poll en I. M. Maas B. van Kampen en J. F. Kobs; A. T. Steen en C. J. Kilian; F. Stegeman en «sd Vrumona Fabrieken - Bunnik Ged O. Gracht 48 -Tel 02500 - 15628 ALLES VOOR UW AUTO Zoals wij vorige week dinsdag reeds hebben gemeld, wordt de heer J. Oore beek uit Den Haag directeur van het Staatsvissershavenbedrijf in IJmuiden. Z(jn benoeming, bij Koninklijk Besluit, gaat in per 16 juli aanstaande. Vrijdag 22 juli zal in het kantoorgebouw van het S. V. H. B. aan de IJmuidense Vissers haven een receptie worden gehouden van 16.30 tot 17.30 uur, tijdens welke ontvangst officieel afscheid wordt geno men van de voormalige directeur, mr. J. R. van Eerde. Tevens zullen de aan wezigen dan kennis kunnen maken met de nieuwe directeur. De heer Oorebeek werd 27 februari 1916 in Maassluis geboren. Hij ging op de R.h.b.s. in Schiedam, waar hij in 1934 het einddiploma behaalde. Na een oplei ding aan de school voor reserve-officie ren in Kampen te hebben gevolgd, werd hij in 1937 tot reserve tweede luitenant der infanterie benoemd. In hetzelfde jaar trad hij in dienst van een accountants kantoor, om echter reeds enkele maanden later over te gann naar het ministerie van Verkeer en Waterstaat, waar hij thans als administrateur plaatsvervan gend hoofd van de afdeling comptabiliteit werkzaam is. Gedurende de oorlogsjaren verbleef hij twee jaar lang in Duitse gevangenschap. De heer Oorebeek is bestuurslid van de Stichting produktiviteit rijswerkers en steenzetters, voorzitter van de perso neelscommissie van het ministerie van V. en W. en lid van de ideeëncommissie van dit departement. Hij is officier in de orde van Oranje-Nassau. De nieuwe directeur is geen vreemde op het Staatsvissershavenbedrijf in IJmuiden. Als hoofd van de controle dienst heeft hij in de laatste jaren veel met genoemd staatsbedrijf te maken gehad. Zomeravondexcursie. Vrijdag 15 juli wordt een excursie gemaakt door de leden van de Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde afdeling Bloe- mendaal naar het park en de terreinen van het Provinciaal Ziekenhuis in Sant poort-zuid. Men vertrekt van de hoofd ingang aan de Brederodelaan om half acht. (Van onze atletiekmedewerker) In het Benelux-juniorenteam dat 24 juli in Duinkerken, de strijd zal aanbinden te gen de jeugdformatie uit Frankrijk zijn drie Haarlemse jongens opgenomen. Kees Roozen op de 200 m, Wim Aay op de 800 m en Fer Lamie bij de 4 x 100 m estafet te. Opnieuw een eervolle waardering voor dit trio, dat enige weken later op uitno diging van de K.N.V.B. een sportieve trip gaat maken naar Paramaribo, Ned. An tillen. Momenteel vertoeft Kees Roozen met zijn clubgenote Mary v.d. Raadt in We nen, waar zij deel uitmaken van de ploeg die deelneemt aan de wedstrijden van de Fédération Catholique d'Education Phy sique et Sportive. Een lange naam van een Europese organisatie die jaarlijks in ternationale wedstrijden organiseert voor katholieke sportmensen. A. Boon; E. P. C. Maas en M. van Ingen; 13 juli: C. J. Jansen en A. T. Hartgers; J. J. L. Dalhuisen en D. H. T. Kauling; J. Brands en M. J. M. Teeuwen; R. Hu- bregtse en M. Post; M. A. M. Kolster en A. A. H. M. Ooestenrijk. OVERLEDEN: 7 juli: N. van der Lee- den, 84 j., Floresstraat; M. E. Elfering- Poelgeest, 79 j., Zuiderhoutlaan; 8 juli: A. Heijstek-Zuijdam, 9f j., Zuiderhoutlaan; A. Odijk-Hoekstra, 77 j., Overtonstraat; A. Nieuwenhuis, 78 j., Hazepaterslaan; M. G. van der Meer-Bijneveld, 49 j., Ti- morstraat; L. M. Maepherson-Schuitema- ker, 72 j., Gasthuisvest; C. Jorna-Philips 78 j., Anjelierenstraat; P. Wijker-Kok, 78 j., Oosterhoutlaan; 9 juli: J. Steeman 74 j., Ben Viljoenstraat; K. Touwen, 86 j., Boerhaavelaan; J. M. Lammers-Leenders, 39 j., Kamperlaan; M. C. Driehuizen, 81 j„ Gasthuisvest; E. van Rossum-Zwart, 51 j., Hasselaersplein; G. Lagas-Keppel, 69 j., Gasthuisvest; 10 juli: N. van Gel dorp, 76 j., Twijnderslaan; J. van Konings- bruggen-Wijman, 56 j., Kamperlaan; 12 juli: T. Snel, 51 j., Hyacinthenlaan; A. Zeelenberg-van der Gaag, 77 j., Velser- straat. (Van onze correspondent) GRONINGEN. Het echtpaar Huele uit Heemskerk heeft gisteren een hache lijk avontuur beleefd toen hun zeilboot voor de Friese kust op een onder water gelegen dam stootte, lek raakte en zonk. Vóór het schip zonk probeerden de heer en mevrouw Huele de aandacht te trekken door de schei xshoorn in werking te stellen. Pas geruime tijd later werden zij opgemerkt door een "boer die zijn koeien ging melken. Hij roeide naar het echtpaar, dat zich aan de mast van hun gezonken scheepje had vastgehouden en bracht het naar het dorp Zwartehaan. Later voer ook de reddingsboot uit Hol lum uit, maar bereikte het zeilschip je pas, toen de heer en mevrouw Huele al van boord waren. Het echtpaar Huele was op weg van Nes op Ameland naar Harlingen. Het zeilbootje was buiten de vaargeul geraakt. In de Christelijk Gereformeerde Kerk in Haarlem-Noord is gisteravond Ds. Boersma door ds. D. Biesma jr., christe- lijk-gereformeerd predikant in Aalsmeer, als predikant in de gemeente Haarlem- Noord en Santpoort bevestigd. Voor zijn benoeming als predikant in Haarlem was ds. Boersma in Onstwedde werkzaam. Onder de talrijke aanwezigen bevonden zich, de Haarlemse wethouder van finan ciën, de heer D. A. J. Spek, afvaardigingen van andere Haarlemse kerkgenootschap pen en leden van de classis. Enkele oud gemeenteleden van ds. Boersma uit Onst wedde woonden eveneens de dienst bij. Na de preek van Ds. Biesma beves tigde deze de nieuwe predikant. Ds. Boersma hield vervolgens zijn intree- preek, uitgaande van 1 Corinthe 2:6-16. „Evangelie-bediening lijkt een zwakke zaak. We zien het evangelie in zijn schijnbare zwakte maar in zijn werkelij ke kracht." Wat verwacht men van een dienaar die van het dorp in de stad komt- De kerk moet, aldus dominee Boersma, niet de schittering en de glorie van de aarde bezitten. Dat gevaar loopt iedereen. Men wil elk ander in presta ties, rijkdom en behendigheid overtroe- zoeken aldus de nieuwe predikant. Leef in eenvoud en laat het protserige en de opsmuk van de wereld aan u voorbij gaan. Toch zijn de christelijk-gerefor- meerden geen andere mensen dan zij die de kerk voorbijlopen." Ds. Boersma waarschuwde de gelovigen in zijn nieuwe gemeente tegen een te groot zelfvertrou wen en de daaraan verbonden tactiek van discussie en bijbelverklaringen.' „Als het op het gebied van wereldse za ken aankomt zijn wij zo handig en weten wij het zo goed maar als het op geloofs zaken aankomt zijn wij werkelijk arglis tig. Waar Christus gepreekt wordt blijft van de mens als zodanig helemaal niets over. Voor de mensen moet het een won der zijn dat God er is. God was in Chris tus, de wereld met zichzelf verzoenende en wij moeten door onze armoede God in Christus bereiken." Nadat de heer IT. Oosterhuis namens de kerkeraad had gesproken, verwelkomde ds. H. Geels de predikant als consulent namens de classis in Haarlem. Hij sprak over de moeilijkheden die ds. Boersma in zijn nieuwe ambt te verduren zal krij gen. Ds. Geels sprak de hoop uit dat er in de toekomst van een goede samen- ven. „Kom in de kerk niet de schittering werking sprake zal zijn. Woensdagavond zijn in het jeugdhuis aan de Berlagelaan in Parkwijk in Haar lem de prijzen uitgereikt aan de winnen de elftallen, die hebben deelgenomen aan de competitie voor het straatvoetbal in Haarlem-Oost. Dezelfde avond moest er nog een beslissingswedstrijd worden ge speeld tussen Schalkwijk 1 en De Til 1, die namelijk gelijk waren geëindigd. De wedstrijd werd in het voordeel van De Til beslist. De eerste prijzen bestonden uit zilveren zuiltjes, de tweede prijzen uit zilveren standaarden en de derde prijzen uit ver zilverde schildjes. Alle deelnemers kregen als herinnering aan de competitie een bierglas cadeau. Voor de scheidsrechters waren er sigarettendozen. De heer H. Jansen, voorzitter en secre taris van de straatvoetbal overhandigde aan de aanvoerders de begeerde trofeeën. Hij bracht voorts dank uit aan de Drum band Schalkwijk, die de prijsuitreiking met vrolijke klanken had opgeluisterd als mede aan de ouderen en scheidsrechters, die hun medewerking aan dit straatvoet bal hebben verleend. In de groep junioren (poule A, leeftijd van 16 tot 13 jaar) eindigde als eerste De Till, als tweede Schalkwijk 1 en als der- Drie trotse aanvoerders. Van links naar rechts de 12-jarige B. de Jong, de 15-jarige G. Stevens en de 16- jarige P. Robijn. De heer Jansen overhandigde de jongelui de prijzen. de V.Z.B. 1. In de groep aspiranten (pou le B, leeftijd van 13 tot 15 jaar) ver wierf Haarlem-Oost 1 de eerste prijs, De Til 2 de tweede en Parkwijk 1 de derde. In de groep Pupillen (poule C leeftijd 10 tot 12 jaar) werd V.Z.B. 5 eerste, S.O.B. 2 tweede, Haarlem-Oost 2 derde en Frans Hals 3 ten slotte vierde. Nieuws in het kort Collecte blindenhulp. De in Zand- voort gehouden collecte van de stichting „Christelijke Blindenhulp de fakkels bij een" heeft opgebracht een bedrag van 1682.—. Mini-Curagao. In de miniatuurstad „Ma- durodam" in Den Haag zal een maquet te van Curagao worden gebouwd, die een indruk geeft van de haven en van een gedeelte van de oude stad. HAARLEM Raamsingel 42 (bij Houtpleinbrug) Tel. 15549 beslist... voor exclusieve meubelen!

Haarlem's Dagblad | 1966 | | pagina 5