Gewestelijk Arbeidsbureau Lisse licht bloembollenbedrijve door Vastrecht gas in Hillegom lager EKSEPTION: meest opmerkelijke ontdekking in 1969 NEDERLANDSE HAIR Wagend» vrijdag in première Burgerlijke stand van Haarlem Enquête bij meer dan 1300 bedrijven RESULTATEN IN EEN RAPPORT Verkeer eiste in 1969 in de Meer 20 levens Schaatsen in Badhoevedorp Philatelica zette jubileumviering in HILLEGOM NAM AFSCHEID VAN E. WIEDIJK 0pr£i.fipoP otnew* utr aai-lem, IJntond en WOENSDAG 31 DECEMBER 1969 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Waarom V WË$ Dodencijfer lager dan in 1968 Schaatswedstrijden op Zwanenburgse ijsbaan Zuigkracht Verrassend BÜRGERLIJRE STAND NOORDWIJKERHOUT Watertarief ongewijzigd Het is weer eens zo ver. 31 de cember. Dag 1969. Goede morgen 1970. Zul je lief voor ons zijn? Maar vlak voor we met daverende klapzoenen, stevige handdrukken en de beste wensen het nieuwe jaar binnen stappen, moet er op de val reep altijd nog even teruggekeken worden naar de afgelopen 365 da gen. En dan komen onvermijdelijk de statistieken. Het KNMI vertelt ons hoeveel uren de zon te weinig geschenen heeft. De Bond van Huisvrouwen klaagt dat de boter en de kaas dit jaar al weer een stuk duurder geworden zijn en het Centraal Bureau voor de Statistiek overvalt ons met een stortvloed van cijfers over het aantal gestor venen en geborenen, verkeerson gelukken, hartinfarcten en wat al dies meer zij. (Van onze correspondent) BOLLENSTREEK. Het Geweste lijk Arbeidsbureau Lisse. omvattende de gemeenten Hillegom, Lisse, Sassenheim, Voorhout, Noord wij kerhout en Noord- wijk gaat een uitgebreid onderzoek in stellen naar de personeelsbezetting bij de bloembollenbedrijven en naar de ver wachtingen voor de toekomst, aldus is tijdens een persconferentie bekendge maakt. Daartoe zijn niet minder dan 1300 enquêteformulieren verstuurd. De directeur van het Arbeidsbureau, de heer G. F. B. Maas, die in 1970 reeds 25 jaar als directeur in Lisse werkzaam is, ziet het als de taak van het Gewestelijk Ar beidsbureau om knelpunten, die op de plaatselijke arbeidsmarkten ontstaan, te analyseren en zo nodig maatregelen (be middeling, scholing) te bevorderen. In overleg met vertegenwoordigers uit het agrarisch bedrijfsleven werd besloten een uitgebreid onderzoek in te stellen, waarbij een beroep wordt gedaan op al ler medewerking betreffende het ver strekken van gegevens, welke uiteraard volkomen vertrouwelijk zullen worden behandeld. De heer Maas wil komen tot een beter inzicht in de personeelsvoor zieningssituatie in de bloembollenbedrij ven om de taak van het arbeidsbureau een betere basis te geven, hetgeen dien stig kan zijn voor de beleidsvoering in de bloembollenbedrijven. Iedere ondernemer groot of klein heeft te maken met de rentabiliteit van zijn bedrijf, welke rentabiliteit onder meer bepaald wordt door de loonkosten. Degene, die aan het arbeidsproces deel nemen, en hier nemen de werknemers een grote plaats in, vormen het arbeids- potentioneel, de arbeidsplaatsen vormen het werkgelegenheidspotentioneel. Deze op elkaar af te stemmen is de taak van het Arbeidsbureau. De thans te houden enquête is bedoeld om een inzicht te krijgen omtrent de vaste personeelsbe zetting in 1965; in december 1969 en voorts wordt gevraagd de te verwachten bezetting in 1972. Uit deze gegevens zal blijken of er sprake is van een toena me, een gelijkblijven of een afname van de personeelsbezetting. Een toename van de personeelsbezet ting zou kunnen wijzen op verruiming van het aantal arbeidsplaatsen, welke verruiming veroorzaakt zou kunnen wor den door het opzetten van bepaalde glas culturen. Afname van het aantal perso neelsleden zou kunnen wijzen op het feit, (Van onze correspondent) HOOFDDORP. Tengevolge van ver keersongevallen in de gemeente Haar lemmermeer zijn het afgelopen jaar twin tig personen om het leven gekomen. Acht slachtoffers waren uit de Meer zelf af komstig. Het aantal verkeersdoden is overigens aanzienlijk minder dan de beide voor gaande jaren. In 1967 en 1968 waren in het Haarlemmermeerse verkeer respek- tievelijk 38 en 31 mensenlevens te be treuren. (Van onze correspondent) BADHOEVEDORP. De ijsclub Eensgezindheid houdt het komende week einde schaatswedstrijden op de baan in het recreatiegebied achter de Keizers- weg in Badhoevedorp, Zaterdag wordt gereden om het kam pioenschap van Haarlemmermeer voor junioren tot en met 18 jaar. Zondag wor den nationale kortebaanwedstrijden ge houden. Beide wedstrijden beginnen om half twee. Deelnemers kunnen om half één inschrijven. (Van een medewerker) ZWANENBURG. Op de nieuwe ijs baan in het plan Zwanenburg-West 2, waar ook de Halfwegse Sportclub „De Bataaf" de beschikking krijgt over een nieuw wielerparcours, zullen het komen de weekeind door de „IJsvereniging Zwanenburg en omstreken" in samen werking met „De Bataaf" schaatswed strijden worden gehouden. De jeugd van acht tot en met dertien jaar kan zaterdagmiddag aan de slag in korte baanwedstrijden. De start is om 14 uur. Vanaf 13 uur kan er ingeschre ven worden bij het in aanbouw zijnde clubhuis van „De Bataaf". De leden van de ijsclub met die van „De Bataaf" en van de voetbalclubs NAS en Halfweg rijden zondag afvalwed- strijden in de leeftijdsgroepen 14-15 jaar, 16-17 jaar, 18 jaar en ouder. Voor deze laatste categorie staat er ook nog een koppelwedstrijd op het programma. De wedstrijden beginnen 's morgens om elf uur. De heer G. F. B. Maas dat men vrijwillig het vak heeft verla ten en in dat geval achtte de heer Maas het belangrijk te weten waarom? Ook is het belangrijk om door middel van deze enquête te kunnen constateren dat de mogelijkheid van werken voor de mannen afneemt, bijvoorbeeld door ver mindering van de kwekerijwerkzaam heden en dat deze toeneemt voor ge huwde vrouwen en jeugdigen door ver ruiming van de schuurwerkzaamheden. De heer Maas heeft zich in zijn ambts periode uitdrukkelijk bezig gehouden met het probleem om in de bollenstreek tot een zo effectief mogelijke werkgele genheid te komen. Hij constateerde, dat de bollenstreek wat de werkgelegenheid betreft zeer gevoelig is, omdat men van uit het verleden steeds naar zijn me ning misschien teveel zich op de bloembollencultuur gericht heeft, waar door de bollenstreek uitermate conjunc tuurgevoelig is geworden. De heer Maas heeft er op gewezen, dat het zeer nood zakelijk is, dat in de bollenstreek de con junctuurgevoeligheid wordt afgezwakt door de vestiging van industrieën. Dat de industrie langzamerhand tot ontwik keling komt in de bollenstreek stemt hem dankbaar, doch voldaan is hij nog allerminst. Nog steeds zoekt een groot aantal arbeidskrachten uit de bollen streek elders werk. De zuigkracht van grote bedrijven als de havenbedrijven in Amsterdam, de Hoogovens in IJmui- den en de ontwikkelende industrie in de Haarlemmermeer (Nieuw-Vennep) zijn niet te onderschatten. Dit heeft tot ge volg, dat men in de seizoentijd in de bollenbedrijven grote moeilijkheden on dervind om de werkzaamheden gunstig te laten verlopen. In vroegere jaren kon men in de seizoentijd nagenoeg voldoen de uit de arbeidsreserve putten, doch door de gewijzigde omstandigheden is dit de laatste jaren niet meer het geval. Het Gewestelijk Arbeidsbureau Lisse heeft de laatste jaren in de seizoendruk- te bij een groot tekort aan werkkrachten de helpende hand kunnen bieden door de werving van „vakantiewerkers" uit alle delen van het land. Aan deze wijze van voorziening zit het nadeel vast, dat men (Van onze correspondent) LISSE. In een volle Oudhollandse zaal van hotel „De Witte Zwaan" heeft de afdeling Bollenstreek van de Interna tionale Postzegelverzamelaarsvereniging „Philatelica" dinsdagavond de viering van het 15-jarig bestaan van de afdeling inge zet. De landelijke voorzitter, de heer He neman en het hoofdbestuurslid, de heer Godtschalk, gaven namens het hoofdbe stuur blijk van hun belangstelling tijdens deze feestelijke 15de jaarvergadering. De heer Heneman stond in zijn felici tatiewoord nog even stil bij het prille begin van de afdeling Bollenstreek met nauwelijks 12 leden. Onder leiding van het bestuur groeide de vereniging echter uit tot een instituut dat een belangrijke plaats in de gemeenschap inneemt. Met de beste wensen voor de toekomst over handigde de heer Heneman een geschenk onder couvert aan de jubilerende vereni ging. Na een korte veiling werd de avond verder in een feestelijke stemming door gebracht. Vrijdagavond 2 januari om 8 uur zal burgemeester drs. A. J. Berends een unieke postzegeltentoonstelling ope- GEBOREN: Sandra Petronella Maria, d. van J. Floris en C. L. M. Klinkenberg; Maria Agatha, d. van W. J. M. Heemskerk en M. Hommen; Evert Willem, z. van H. W. Sanders en L. Aalders; Johannes Pe trus, z. van J. Heemskerk en M. A. van der Poel; Petronella Maria Anna, d. van J. J. J. van Parera en J. H. M. Duiven voorden; Nicolaas Johannes Theodorus, z. van N. A. Geerlings en A. F. Heemskerk; Antonius Hermanus Christiaan, z. van A. J. M. van den Berg en J. J. Hagedoorn. GETROUWD: T. Dijkstra en A. M. van den Berg: A. A. M. Broeders en M. G. E. M. Homburg; J. M. Vianen en Th. L. Fel- ter; A. P. Hesseling en J. A. M. Forrer, M. J. Huiberts en A. A. M. Pennings; W. H. J. van der Meer en H. M. J. Bodar; D. Baartse en C. P. Th. M. Broekhof; N. W. A. M. van der Zalm en J. M. E. Berbee. OVERLEDEN: Margaretha Cornelia Hendrika Zeestraten, 84 j. deze vakantiewerkers ook huisvesting moet bieden. In de praktijk is geble- ,ken, dat men dit weet op te vangen. Zo heeft een belangrijk bedrijf intern een „slaapzaal" ingericht, terwijl de jonge lui in een daarnaast gelegen café-res taurant de inwendige mens versterkten. Ook is de mogelijkheid aanwezig om door gemeenschappelijk vervoer of door eigen vervoer vanuit de steden in de randstad Holland tijdelijke hulpkrachten aan te trekken. De heer Maas stelde tijdens de pers conferentie over dit initiatief van het GAB Lisse vast, dat hij door het houden van deze enquête de bedoeling heeft om exact te weten waar de problemen lig gen. Het GAB Lisse heeft nog vrij re cent een dergelijke enquête gehouden in de sector „horeca-bedrijven", waarbij overduidelijk is gebleken, dat men werd „wakker geschud" en tot nadenken werd gezet. Verrassend was. dat van de ver zonden enquêteformulieren naar de ho recabedrijven 98 percent weer terug kwam bij het GAB, welk resultaat uniek genoemd kan worden. De heer Maas hoopt dat ook de bloembollenbedrijven en aanverwante bedrijven de importan tie van dit onderzoek zullen inzien. De vertrouwelijk aan het GAB verstrekte gegevens zullen zonder naam of toe naam in een rapport worden vastgelegd, waardoor een ieder die met de belangen van het bloembollenvak te maken heeft, een gedocumenteerd overzicht kan krij gen van de toestand in de bloembollen bedrijven van vandaag. 1 (Van onze correspondent) HILLEGOM. Het algemeen bestuur van het Gas- en Watervoorzieningsbedrijf voor de Bloembollenstreek is dinsdagmid dag in het raadhuis in Hillegom onder voorzitterschap van de heer J. Ch. I. van Niekerk in openbare vergadering bijeen gekomen. Besloten is het tarief voor het water ongewijzigd te handhaven in 1970, terwijl het vastrecht voor gas in 1970 met een be drag van 3,wordt verlaagd van 24, naar 21,In de loop van 1970 zal wor den begonnen met het betrekken van wa ter van Leiden, aangezien het pompsta tion in Hillegom aan zijn maximum is, hetgeen soms blijkt uit het wegvallen van de druk op het water, wanneer er een piek in het waterverbruik is. Ook Sas- senheim-Zuid lijdt wel eens onder gebrek aan druk, omdat Sikkens zo veel water afneemt. De oude gashouders, die nog in Hille gom staan, zullen langzamerhand worden opgeruimd, daar zij alleen nog dienen voor een buffervoorraad gas, die echter niet meer nodig is, nu alle koppelleidin gen in de streek zijn gelegd. De gasomzet in 1969 was geschat op 19.500.000 m3, doch dit is nog met 2 a 2'/i miljoen m3 overschreden. Er werden in 1969 wederom 25 „super onrendabele per celen" op de waterleiding aangesloten en in 1970 zullen dit weer 15 a 20 percelen zijn, waarmee een bedrag van 15.000, gemoeid zal zijn. (Van onze correspondente) HILLEGOM. Na 42V4 jaar dienst te hebben gedaan bij de gemeente Hillegom, allereerst als zwemmeester van het thans 40-jaar oude zwembad en daarna vele jaren als controleur voor de dienst van sociale zaken, nam de heer E. Wiedijk dinsdag afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. In het raadhuis in Hillegom werd hij ontvangen door wethouder W. F. van Dam, die hem in het bijzijn van zijn collega's van so ciale zaken toesprak en zijn onversaagde werklust en ijver prees. Hij dankte de scheidende ambtenaar voor al het werk, dat hij in dienst van de gemeentenaren heeft verricht en bood hem namens het gemeentebestuur een geschenk onder couvert aan, vergezeld van een fruitmand. D directeur van So ciale Zaken, de heer A. C. Zaat, kreeg daarna de gelegenheid zijn vertrekken de controleur in de buitendienst toe te spreken. Hij had berekend, dat de heer Wiedijk 9000 werkdagen heeft moeten ma ken en dat hij op de fiets een afstand van 135.000 km moet hebben afgelegd. Ook hij overhandigde de heer Wiedijk een geschenk onder couvert als bijdrage voor de draagbare bandrecorder, die op de verlanglijst staat. De heer C. G. F. de Jong, directeur van Openbare Werken memoreerde nog de hulp, die de heer Wiedijk in noodgevallen als zwemmees ter verleende en de heer Metzlar, hoofd van de Marijkeschool dankte nog voor de goede zorgen bij de schoolmelkvoor- ziening. Na de besloten bijeenkomst kre gen de inwoners van Hillegom de gele genheid de heer Wiedijk de hand te druk ken. Beatnieuws en opgaven voor de soosagenda kunnen rechtstreeks wor den gezonden aan: Redactie Haar lems Dagblad, rubriek Hoppelepop, Grote Houtstraat 93 in Haarlem. De inzendlngstermUn voor Iedere afleve ring sluit dinsdagmiddag. Ook in popsferen is men deze maand weer druk aan het enqueteren en cij feren geslagen. Het maandblad „Mu ziek Expres" stelde zijn lezers een aantal vragen over zangers, zangeres sen en groepen. Vóór groepen als Shocking Blue en Brainbox werd de Haarlemse Ekseption door hen geko zen als meest opmerkelijke ontdek king in 1969. In de uitslagen nemen de Volendamse Cats een merkwaardige plaats in. Zowel in de categorie „Meest populaire groep" als in het rijtje „On sympathiekste groep"' bezette zij de tweede plaats. Veronica werd met overweldigende meerderheid (92,5 percent) gekozen tot radiostation van het jaar, maar in de serie „Slechtste Radioshows" na men zes Veronicashows de eerste plaatsen in: Men vraagt en wij draai en, Jukebox, Sliep Uit, Klassiek Ver zoek, Met de Benen op Tafel en Rob Out Show. De zangeres Bojoura en zanger Bou- dewijn de Groot zijn als populairste Nederlandse vocalisten naar voren ge komen. Beste popgroepen werden „Gol den Earrings" en „The Beatles", bes- ;e bluesgroep „Cuby and the Blizzards en „Fleetwood Mac", beste under- groundgroep „Brainbox" en „The Doors" en bestf soulgroep „Swin ging Soulmachine" en „The Four Tops" Het populairste televisiepro gramma bleek „Jam" (TROS) te zijn, het slechtste „Tween" (NCRV). Wat het buitenland betreft werd Me- tanie als beste zangeres en grootste ontdekking van 1969 aangewezen, Bob Dylan als beste zanger, en Paul Mc Cartney als beste musicus. Mccartney en John Lennon werden tot beste com ponisten gekozen; Rinus Gerritsen en George Kooymans (Golden Earrings) werden dat voor Nederland, Kooy mans bleek bovendien het meest inge vuld bij „Beste Musicus." Bij de beste binnen- en buitenlandse platen kwamen naar voren de LP's ,On the double" (Golden Earrings) en „Abbey Road" (Beatles), de singles Venus" (Shock'ng Blue) en „Je t'aime moins non plus" (Jane Birkin en Serge Gainsbourg). Opmerkelijk is dat de teeners Wil lem Duys de grootste t.v.-persoonlijk- heid vonden. Gert Timmerman werd de onsympathiekste zanger en de .Heikrekels" zijn tot de onsympa- tiekste groep gekozen. Ekseption Het Britse popblad „Melody Maker" heeft de popgroep Fleetwood Mac uit geroepen als populairste groep in de categorie singles. In de rangschikking, gebaseerd op stand in de top-30, kwamen de Beat les als tweede uit de bus, gevolgd door de blinde Amerikaan Stevie Won der, Marvin Gaye, Creedence Clear water Revival, Elvis Presley en Frank Sinatra. De laatste hit van Fleetwood Mac, ,,Oh Well", heeft het in de Top of Pops van de Melody Maker niet ver der gebracht dan de tweede plaats, maar kwam in oktober al op de lijst. „Hair meets the press", ofwel eerst een lekkere fijne knuffelpartij op de harde vloer er uit peuteren bij Indiase, Franse en Spaanse leden van de Nederlandse Hair, waarom zij zo gelukkig zijn en zo ontzettend veel om „love" geven. Zo wilde Victor Spinet- ti, regisseur van de Engelse en nu van de Nederlandse Hair, dat de vrijblij vende ontmoeting, gisteren, tussen de pers en zijn cast verliep. In de repetitieruimte „De Brakke Grond" in Amsterdam ruikt het naar wierook en hangt een goed geregisseer de love-stemming. Waarom zo'n moeilijk ontmoetingsce- remonieel, waaraan uiteraard maar ;en enkeling toegaf? Victor Spinetti: Omdat wij met dit internationale ge selschap bij het begin van de repeti ties hebben ervaren dat dit de beste manier is om elkaar te leren kennen." Spinetti huppelt van plezier om zijn Hair-kringetje. Op 2 januari moet hij klaar zijn en moet het jonge gezel schap in de juiste „mood" zijn om, spontaan de „American tribal love- rock musical" in de Hair-tent te bren gen. Iedereen gelooft er in. Er wordt keihard gewerkt. Een programmaatje van de bekendste Hair-nummers (Hara Krishna, Hair en Aquarius) galmt door het theatertje van de toneel groep Studio, terwijl Spinetti rollend van de pret en bij tijd en wijle ieder een in zijn buurt omarmend het ko mend succes van zijn Nederlandse Hair al viert. Als iemand aan hem vraagt of hij gegrepen is door het suc ces in Londen, zegt hij: „Succes is niet belangrijk, dat we plezier heb ben, dat we genieten, dat is veel be langrijker." De Hair-familie straalt in het krap pe theatertje een aanstekelijke blij moedigheid uit. Wie vraagt of er hard gewerkt wordt krijgt met een brede glimlach een vriendelijk klopje op de schouder: „Wij werken niet tijdens de repetities, maar vieren feest." Producer Ton Parkinson houdt wel in de gaten of het feestvieren ook re sultaten afwerpt. Binnen de hekken van het Olympisch Stadion moet hij vanaf 2 januari busladingen vol warm- gemaakte Hair-liefhebbers ontvangen, die niet minder wensen dan wat zij uit overlevering weten van het Ame rikaanse en Engelse love-verhaal of van de grammofoonplaat. De vraag naar plaatsbewijzen is nu al groot (prijzen: ƒ5.-, ƒ10,-, ƒ15,- en ƒ20.). Parkinson is ervan overtuigd dat Hair nog jaren mee kan. De zilverkleu rige poster, die de producenten heb ben uitgegeven is voorbestemd een aantrekkelijk ruilobject te worden, ook voor jaren. Riverside, Spaarne 91 zondag: Lef ty Baker. La Cave, onder Bavo-kathedraal aan de Leidsevaart, zaterdag: DJ Andy. Soos KWJ, gebouw De Bond, Schol laan Bennebroek zaterdag: Third F. Allison, IJmuiden, zaterdag: Dallies. Ring of fire PVNH-gebouw Enge- landlaan, vrijdag soos-avond. VIOS, Spaarnrijkstraat. zaterdag: Soulful Blues Quality. Rasputin, hoek Pijnboomstraat- Schoterweg, zaterdag: Nieuwjaarsbal. La Pointe '70, gebouw Domi, Over- veen, zondagmiddag: George Bakker Selection en zondagavond: The Fools. Club Seven De Brug", Harmen- jansweg, donderdag: The Chantays. Jokaka, Eemstraat 6. zondag: Purple Vision. Elektries Ontspanningscentrum, öa- kenessergracht 1 januari 1970 geopend om één uur 's ochtends met Bedroom Toe's The Cripple Philophers. Entre Nous, Grote Houtstraat 176, Nieuwjaarsdag, zaterdag en zondag' Blues Experience ABC Alkmaarseweg, Beverwijk, za- .erdag: Reflections Barbarella De Princehof, Glipper- weg, Heemstede. zondag: Sea Side Section en DJ Zoeffff. Vander Geest, Noordwij kerhout, don derdagmiddag en avond: Soulful Blues Quality De Weyman, Santpoort, woensdag - tot 5 uur 's nachts (oudejaarsnacht!: ntersoos, georganiseerd door de ?e- "neenschappelijke IJmuidense sociëtei ten met Soulful Blues Quality en teken- m slapstickfilms in de pauze; zondag: Soulful. BEVALLEN van een zoon: J. M. C. No- let-Broos; J. Le Noble-van der Lans; E. M. T. Nieuwenhuizen-Hartkamp; G M. Seijsener-Hulsbosch; L. van Reenen-van Kleunen; F. Koole-Bakker; M. van Dijck- van Norden; M. C. H. Schotanus-Hente- naar; W. C. M. Barnas-van Kleef. BEVALLEN van een dochter: W. G. Takacs-ten Thije; L. van Reenen-van Kleunen; R. C. Slaap-Drube; P. A. R. Beenders-Ootes; A. M B. Koelemij-Stell- brink; A. M. T. van Halen-van Duffelen. ONDERTROUWD: J. C. M. den Nijs- M. P. de Ridder; J. Wansink-T. J. Kuijt; T. Haak-J. T. Stuurop. GETROUWD: J. G. J. Baars-M. A. P. E. van Poppelen; J. J. Visser-E. G. Ebben- horst; Hv L. M. Willemse-C. M. Lemmers; J. H. A Bijleveld-A. C. ter Averst; C. J. de Groot-A. C. M. Willemse; A. C. van der Vlist-C. C. W. L. Stahlhut; G. L. J. Groenheide-A. W. Hagman; B. Haagen- H. G. M. Schuit; J. J. Dooms-S. M. Arde- wijn; G. P. Kroon-P. J. M. Timmers; C. H. Phaff-M van Praag; J. J. A. van der Weiden-S. Boonders; W. J. Moransard-R. A. Duijtshoff; J. L. M. Koster-A. Michels; B. C. A. van Baaren-T. M. Zeeman; R. H. A. Jongmans-A. C. C. A. Zwarts; B. de Vries-J. T. A. Mulder; A. C H. van der Meer-A. M. B. van Kessel; N. Graaff-H. van de Linde; C. A. Reuter-G. J. M. Emans; B. I. M. Bouberg Wilson-J. M. M. Paulik; F. K. Kuikman-E. M. Hogaarts; T. de Wilde-A. M. Soellaart; P. W. M. Wil- lemse-A. M. T. Handgraaf; J. Neumann- C II. A. Sleper; G. Meijer-A. H. Schipper. OVERLEDEN: H. C. Hein-van Toorn, 70 jr., G. v. Aemstelstraat; D. J, Watzema- Brantsma, 98 jr., Westerhoutpark; J. Meij er, 16 dagen, Hazepaterslaan; L. P. de Jong, 52 jr., Scheepmakersdijk; A. Ver- kaaik, 74 jr., Gasthuisvest; C. van Zon neveld, 88 jr., Billitonstraat; H. F. Boelé, 66 jr., Pepijnstraat; B. H. L. van der Schoot, 79 jr., van 't Hofstraat; J. H. Schreuder, 80 jr., Spaarnrijkstraat; J J. Dil, C. Huygenstraat, 65 jr.; M. Muller- Thomsen, 92 jr., Hazepaterslaan; C. Ten- sen-van Stam, 59 jr., Hazepaterslaan; G. ten Dam-in 't Veld, 84 jr., Adr. Loosjes- straat. Nieuwjaarsontmoeting. Voor wijk 1 van de Hervormde Gemeente in Haar lem heeft op 1 januari des morgens 11 uur in het wijkcentrum Gedempte Oude Gracht 104 een nieqwjaarsontmoeting- plaats.

Haarlem's Dagblad | 1969 | | pagina 4