Televisie en radio Jules Royaards amusant in Amerikaans blijspel Afrikaans land doen op Radio zou bod Nordsee Kunstraad bang voor overijlde besluiten Utrecht kiest: vóór of tegen Hertzberger ^cadzano FORD-VERKOOPCENTRUM chris corner Hofpleintheater geopend met „Vrouwen? Geen probleem" ZENDSCHIP VOORLOPIG OP ZEE Revuester Goubitz overleden WIM STEIJN IN GALERIE AKTIE Plan muziekcentrum voldeed niet aan eisen van B. en W. EMS en Opera blijven het oneens Kamervragen over Radio Veronica Engelse inzending naar Montreux en nieuwe serie T.Y. vanavond Radio zaterdag TV vrijdag TV zaterdag VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1970 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 25 ROTTERDAM De nieuwste schouwburg van ons land, het Hof pleintheater in Rotterdam, is woens dagavond door het Nieuw Rotterdams Toneel geopend met de première van het Amerikaanse blijspel „Vrouwen? Geen probleem!" De voorstelling werd ingeleid met een geestig ope ningsspeech] e van de wethouder van kunstzaken, De Vos, die onder meer verklaarde dat het Hofpleintheater zijn naam te danken had aan het feit dat deze schouwburg niet aan het Hofplein staat (zelfs vele Rotterdam mers vinden hem pas na enig zoeken) en ook eigenlijk geen theater is maar een aula. Pechvogel V rouwenidool KINDERMUSICAL „DE REGENBOOG" Bezoek van Manders Hoog bod BESPELING VAN DE STADSSCHOUWBURG Houtplein - Haarlem - Tel.: 319265-315025 dagelijks 8.30-18.00 - 19.30-21.00 Zaterdags 9.30-18.00 Grote Houtstraat 26-30 Haarlem TF Hoe juist deze ironie ook was, het Hof pleintheater is dan toch wel een heel mooie en bijzonder gezellige aula, waar heel wat Nederlandse schouwburgen een voorbeeld aan kunnen nemen. Van de en tree, waaraan een grote, kleurige glas-in- beton plastiek van Karei Appel een vro lijk en feestelijk karakter geeft, tot de heel smaakvol ingerichte foyer en de comfortabele stoelen is dit nieuwe thea ter (met 500 zitplaatsen) wel zo onge veer de meest geslaagde nieuwbouw op schouwburggebied in Nederland. De sfeer ervan beantwoordt precies aan de opzet: een theater te creëren voor goed ont spanningstoneel, voor het veel gesmade maar desondanks door het grote pu bliek geenszins versmade „avondje gezellig uit". MET HET openingsstuk heeft het N.R.T. terecht ook op dat grote, ontspanning zoe kende publiek gemikt. Het is geschreven door de Amerikaanse komiek Woody Al len, die daarmee in de eerste plaats een rol wilde schrijven waarin hijzelf kon schitteren als de neurotische, aan zich zelf wanhopende, eeuwige pechvogel die door zijn onhandigheid zelf steeds weer nieuwe tegenslagen uitlokt, een type dat hij meesterlijk weet te parodiëren en waaraan hij zijn roem te danken heeft. Hij noemde het stuk „Play it again, Sam", een titel die eigenlijk nergens op slaat, maar ook dat hoort min of meer bij Woody Allen. Na het grote succes op Broadway werd het blijspel het vorig seizoen in Londen gespeeld door de En gelse komiek Dudley Moore, die het in Engelse stijl bewerkt maar daardoor be paald niet verbeterd had. De Nederland se vertaling van Andy Westerling berust, voorzover ik kan nagaan, voornamelijk op het Amerikaanse origineel. DE INHOUD VAN het stuk heeft niet veel om het lijf. Een jonge Newyorkse filmcriticus Felix Allan, die te verlegen en te onhandig is om zich bij vrouwen populair te maken, is na een mislukt hu welijk door zijn eigen vrouw in de steek gelaten. Hij dweept met de films van wij len Humphrey Bogart, het vrouwenidool met de keiharde maar onweerstaanbare veroveringstechniek die hij zo graag zou willen toepassen. Daarin slaagt hij soms wel in zijn fantasie, maar nooit in werke lijkheid. Het bevriende echtpaar Linda en Dick probeert hem aan een aardig meisje te helpen, maar die pogingen ADVERTENTIE U doet uw kinderen (en uzelf) een groot plezier als u zondagmiddag 18 oktober met hen naar de gaat. Zie onze advertentie op 1 oktober. DEN HAAG. Het zendschip Me- bo II van Radio Nordsee International zal de haven van Scheveningen niet binnenvaren, zoals oorspronkelijk het geval was. Er worden onderhandelin gen gevoerd over de definitieve verkoop van de Mebo I en de Mebo II voor een bedrag van acht a tien miljoen Zwit serse francs naar een Afrikaans land. Het zendschip zal direct van zijn plaats voor de kust bij Scheveningen naar de Middellandse Zee gaan, zodra de onder handelingen zijn afgesloten. Dit heeft een van de eigenaren van Radio Nordsee, de Zwitser Erwin Bol- lier, donderdagmiddag in Scheveningen desgevraagd meegedeeld. Radio Nordsee had zijn uitzendingen om elf uur donderdagochtend ge staakt, zoals woensdagavond was aan gekondigd. De mensen die in de uitzen dingen waren uitgenodigd de Mebo in de Scheyeningse haven te verwelko men, konden vanaf het vasteland het in felle kleuren beschilderde schip op de gebruikelijke plaats, vier a vijf mijl uit de kust voor Scheveningen zien liggen, niet ver van „Veronica". Zij konden ook zien hoe Cees Manders, die zegt een vordering op de Zwitserse eigenaren van Radio Nordsee te heb ben, met een bootje uit de Schevening- se haven koers zette naar de Mebo II. Om kwart over een liep het bootje de haven weer binnen. Manders was bij zijn aankomst niet bereid ook maar een woord over zijn bezoek aan de Mebo los te laten. Volgens Erwin Bollier heeft de be manning van de Mebo opdracht nie mand aan boord te laten. De program madirecteur Larry Tremaine, die met drie discjockey's naar Scheveningen was gekomen om de Mebo te verwelko- meen, heeft gezegd dat er aan het zend schip geen reparaties hoeven worden verricht. Erwin Bollier zei dat het schip niet naar Scheveningen zal varen om de Nederlandse autroriteiten geen enkele moeilijkheid te bezorgen. „Anderzijds speelde ook mee dat er nu zo'n hoog bod van acht a tien miljoen Zwitserse frans op onze schepen en apparatuur is gedaan", aldus Erwin Bollier. Hij be treurde het dat de uitzendingen nu stoppen .„Als we nog twee maanden rustig hadden kunnen draaien was de adevrtentiewerving goed op gang ge komen", zei hij. De heer Bollier is ervan overtuigd dat het bevoorradingsschip Mebo I, waarop Cees Manders executoir beslag heeft laten leggen, ook gewoon kan worden meeverkocht Hij noemde het beslag onrechtmatig. Volgens Bollier zal de rechtbank zich maandag daar mee bezig houden. Hij zei dat de po litie ook nog bezig is met een onder zoek naar de „zeeroverij" van Cees Manders eind augustus, toen de ex- nachtclubexploitant met twee scheep jes naar de Mebo II voer. (Van onze correspondent) DEN HAAG De revuester Deef Gou bitz is deze week op 79-jarige leeftijd overleden. Hij werkte onder andere mee aan de revue van Stapper, Bouwmeester en Louis Davids. Vervolgens was hij ver bonden aan het Amsteltoneel. De laatste jaren speelde Deef Goubitz bij het Amsterdams Volkstoneel van Bep- pie Nooy en was te zien in „Op hoop van zegen", (Rooie Sien") en „De Jantjes". AMSTERDAM. Het dagelijks be stuur van de Amsterdamse Kunstraad heeft woensdag in een brief aan de wet houder voor Kunstzaken, de heer H. Lammers, met nadruk gewaarschuwd te gen het nemen van overijlde besluiten over de bespeling van de Stadsschouw burg na 1 september 1971. Dat is het tijd stip waarop de speelperiode van de Ne derlandse Comedie zal eindigen. De Kunstraad schrijft de indruk te heb ben gekregen dat het nieuwe college van B. en W. een snelle beslissing wil for ceren zonder rekening te houden met het standpunt van de Kunstraad dat op dit ogenblik onvoldoende gegevens beschik baar zijn voor een gefundeerd oordeel. Het is de wethouder bekend, aldus het bestuur, dat de Kunstraad een commis sie heeft benoemd die in overleg met al le betrokkenen een advies voorbereidt. Deze commissie houdt zich ook bezig met de plannen als die van het auteurstheater en het publiektheater van Hans Croiset en met de vraag of het stelsel van vaste be speling door één gezelschap gehandhaafd moet blijven. In afwachting van dit ad vies is de Kunstraad van mening dat het college van B. en W. zich zo spoedig mogelijk met bestuur, directie en alle le> den van de werkgemeenschap in verbin ding dient te stellen om te komen tot een verlenging van de lopende speelperi ode van de Nederlandse Comedie met één jaar. Jules Royaards, Marijke Merckens en Pieter Lutz in „Vrouwengeen probleem". „Vrouwen? Geen probleem!" Play it again, Sam!"), blijspel in drie be drijven van Woody Allen. Vertaald door Anty Westerling. Nederlandse première bij het Nieuw Rotterdams Toneel op 23 september in het Hof pleintheater te Rotterdam. Regie: Ro bert Walker. Hoofdrollen: Jules Royaards en Marijke Merckens. Decor: Frans Vossen. stranden steeds weer op de stommiteiten die Felix begaat, hoewel al die meisjes toeschietelijk genoeg zijn. Tenslotte moet de fantasie-figuur Humphrey Bogart daadwerkelijk ingrijpen om te verhinde ren dat Felix een situatie, die „opgelegd pandoer" voor hem is, toch nog zou be derven. Zo helpt hij Felix aan zijn eerste succes, en als er eenmaal één schaap over de dam is, zijn vrouwen voortaan voor Felix geen probleem meer. Bij een luchtig niemendalletje als dit komt vrijwel alles op de vertolking aan, en in dit speciale geval bijna uitsluitend op de vertolking van de hoofdrol. Die is bij Jules Royaards in uitstekende han den. Zonder de geforceerde kluchttrucjes, waarmee Dudley Moore in Londen het stuk naar zich toe trok en de opvoering domineerde, maar met een levendige hu mor waar de karakteruitbeelding niet on der leed, maakte hij van Felix een koste lijke blijspelfiguur die bij al zijn dwaas heden toch menselijk bleef. Hij kreeg daarbij veel steun van Marijke Merckens die als Linda charmant en sympathiek spel te zien gaf. Daarentegen bleef de (gedroomde) Humphrey Bogart van Pie ter Lutz ver onder de maat; de breedge rande hoed was bij hem ongeveer het eni ge dat aan de overleden filmacteur deed denken verder was alles Pieter Lutz en niets Humphrey Bogart, noch de ty pering, noch de stem, noch de „presen ce". Jacques Luyer gaf niet erg veel profiel aan de overmatig zakelijke vriend Dick en Martine Crefcoeur speelde het ontrou we vrouwtje met haar bekende, onna tuurlijke toontje. Verder werkt er een hele reeks mooie en minder mooie meis jes in onbeduidende rolletjes aan de op voering mee. De Engelsman Robert Walker had de regie gevoerd en Frans Vossen had ge zorgd voor een kleurige en smaakvolle aankleding. SIMON KOSTER HAARLEM Vanavond gaan de deuren van Galerie Aktie '68 aan het Statenbol- werk voor de eerste maal officieel open. Als start voor het eerste seizoen is een royaal opgezette tentoonstelling van het werk van Wim Steijn uit Bentveld geko zen. Twee grote vertrekken en een kabinet zijn als uitstekend geoutilleerde expositie ruimten ingericht. UTRECHT Burgemeester en wet houders van Utrecht stellen de gemeen teraad voor het schemaplan van de ar chitecten ir. H. Hertzberger en ir. K. Spruit voor een muziekcentrum op het Vredenburgplein in het hart van de stad, niet te aanvaarden. Het ontwerp is in strijd met enkele gegevens, die volgens B. en W. niet kunnen worden weggelaten. B. en W. stellen nu voor aan de archi tecten A. Bodon en K. Spruit opdracht te geven tot het maken van een schetsont werp voor het muziekcentrum en vragen van de raad een krediet van 200.000. De werkelijke bouwkosten van dit muziek centrum dat over enkele jaren op het Vredenburg zal moeten verrijzen, worden door B. en W. zeer globaal geschat op minstens 18 tot 20 miljoen gulden. De opdracht voor het muziekcentrum hangt samen met de bouw van het recon structieplan voor de Utrechtse stations wijk. In het omstreden ontwerp was het Vre denburgplein als een open plein verdwe nen. De bebouwing, in terrasvorm afda lend, raakte bijna (een afstand van acht meter) de bestaande bebouwing van de binnenstad. Er bleven kleine, intieme pleintjes, deels overdekt, deels onover dekt over. Ir. Hertzberger en ir. Spruit verwijder den een in het toekomstig verkeersplan opgenomen noord-zuid verbindingsweg over het Vredenburgplein, overschreden de gunsten van het bestemmingsplan dat ter plaatse geldt volgens B. en W. al te erg en wilden de auto's op de daken par keren, in plaats van onder de grond, zo als de bedoeling van de gemeente was. In de gesprekken met de heer Hertzber ger spitste het probleem zich toe op die verbindingsweg. Op dit punt bleek de Amsterdamse architect niet te vermur wen. De NV Hoog Catharijne sprak als mede-opdrachtgever haar veto over de heer Hertzberger uit en de gemeente Utrecht gaf aan architect A. Bodon op dracht samen met ir. Spruit te bezien wat mogelijk was binnen de grenzen van het bestemmingsplan, met handhaving van de verbindingsweg en met parkeren onder de grond. Het resultaat van de stu die is voor B. en W. en de NV Hoog Ca tharijne aanvaardbaar. Beide architecten hebben de bouwmassa's meer gestapeld dan ir. Hertzberger deed en zijn hierdoor binnen de perken gebleven. De Utrechtse gemeenteraad moet zich in de vergadering die donderdagmiddag 1 oktober begint, over de plannen voor het muziekcentrum uitspreken. Het is nog ADVERTENTIE niet te voorspellen of het voorstel van B. en W. de meerderheid zal behalen, om dat in brede lagen van de Utrechtse be volking en ook bij verscheidene raadsle den voorkeur bestaat voor het plan-Hertz berger, ook al zal die voorkeur nieuwe problemen opleveren. ADVERTENTIE Het sukses bij „Rodier voor mannen" is enorm. Heeft u er reeds kennis mee gemaakt? Zo niet; komt u dan eens gauw kijken bij Vogelzang in de Chris Corner. DEN HAAG De Nederlandse Opera Stichting heeft met de Exploitatie Maat schappij Scheveningen (EMS), de maat schappij Zeebad Scheveningen (MZS) en de heer R. Zwolsman geen overeenstem ming bereikt over het geven van uitvoe ringen en het houden van repetities in het Circustheater. De Opera Stichting had tegen EMS, MZS en de heer Zwolsman een kort ge ding aangespannen dat op 3 september voor de president van de rechtbank in Den Haag diende. Het Circustheater zou gesloten worden, zo was aan de Opera Stichting meegedeeld, en daarom zouden er in het nieuwe sei zoen geen voorstellingen kunnen worden gegeven door het gezelschap. In het kort geding was de president van de rechtbank gevraagd te bepalen dat de voorstellingen wel zouden kunnen door gaan. De partijen in het kort geding aan vaardden de suggestie van de president om te trachten onderling tot overeenstem ming te komen. Het is echter niet tot een akkoord gekomen. (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG. Na de vele offi cieuze geruchten, bevestigingen en ont kenningen over plannen in het kabinet om in te grijpen in het voortbestaan van Radio Veronica, heeft het Tweede- Kamerlid Aarden (PPR) thans een po ging gedaan een officieel standpunt te vernemen. Hij heeft namelijk schrif telijke vragen over deze zaak gesteld aan de minister-president. De heer Aarden wil van premier De Jong weten wanneer de regering een beslissing zal nemen over het indienen van een wetsontwerp tot goedkeuring van het Verdrag van Straatsburg te gen etherpiraten. .Nederland heeft im mers dit verdrag nog niet officieel goedgekeurd zodat ons land nog niet hoeft" op te treden tegen dergelijke zenders. De heer Aarden wil ook de motivering van de regering weten in dien besloten zou zijn of worden om het betrokken verdrag niet goed te keu ren. Nederland 1. Eerst dat wil zeggen na Pipo en het nieuws de Evange lische Omroep. De Stouthern Baptist Convention liet haar radio en televi sieafdeling een film maken over Thai land. Daarna Gespiegeld in Kerkeglas, een film over de gebrandschilderde ramen van de St. Janskerk in Gouda en over die kerk zelf met teksten van drs. P. H. G. C. Kok, evangelisch- luthers predikant te Weesp en tegelijk glazenier. Na het journaal schakelt de KRO over op de vrolijke toer en wel dank zij Benny Hill, de onverstoorbare grappenmaker van de Engelse televi sie. Het vierde deel van Hans Wortel- boers documentaire over de Neder landse politiek in de jaren 1945-50 laat als medewerkers zien de vroegere mi nisters van Economische Zaken en Fi nanciën prof. Lieftinck, prof. v.d. Brink en ir. H. Vos, alsmede oud-mi nister van Buitenlandse Zaken mr. D. Stikker. Ondertitel Het wonder van Holland. Dat handelt dan over de her structurering van onze economie. Terug naar de humor hierna. More- cambe and Wise Show, zo luidt de titel van het programma, waarmee de BBC een gooi deed naar de laatste Gouden Roos van Montreux. Morecambe and Wise zijn twee Engelse komieken, die sinds jaar en dag aan de top van de amusementsladder staan in hun eigen land. Veel van hun humor kwam via vertalingen ook over onze grenzen te recht, maar in Nederland hebben we het duo zelf nog nooit aan het werk gezien. Dat zal dan vanavond gebeuren in een flitsend programma, dat in Montreux bijzonder lofwaardige kri tieken kreeg als echt Engels. Bonanza is er daarna nog altijd. Ris kante Kerk sluit het KRO-programma van deze vrijdag af. Nederland 2. Na Pipo en het jour naal van de NOS de rubriek Ter Visie, de politieke rubriek die een terugblik werpt op wat er vooral parlementair in de afgelopen dagen is gebeurd. De AVRO neemt de dienst om half acht over met een brandnieuwe serie, die de naam draagt de Gouverneur en JJ, waarin de gouverneur van een Amerikaanse staat en zijn hippe doch ter in allerlei merkwaardige situaties verzeild raken. De rol van de gouver neur wordt gespeeld door Dan Dailey, die van zijn dochter door Julie Som mars. Na het nieuws Televizier in een nieuwe gedaante. Maandelijks komt er op vrijdagavond een supplement, waarin dieper op een vraagstuk wordt ingegaan dan op dinsdagavond moge lijk is. Vanavond de eerste aflevering. Alsof er van geen coördinatie sprake is, komt op dezelfde avond als Bonan za ook High Chaparral, zodat de cow boy-liefhebbers volop aan hun trekken komen. Willem Duys presenteert ten slotte zijn vrijdagse Voor de Vuist weg, waarmee de televisieweek weer haar afsluiting vindt. HILVERSUM I. 7.00 Nws. ,7.11 Ochtendgymn. 7.23 Weekeind. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Z.O. 135. (9.35 Waterstanden). 10.30 Werkgeven en -nemen. 10.50 Voor nu en later. 11.00 Nws. 11.03 Lichte gramm.muz. 11.15 25 Jaar Verenigde Naties. 11.35 Licht progr. 12.30 Tussen start en fi- nish. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.13 Ac- tualiteiten. 13.23 Jeugdprogr. 14.35 Jazz Magazine. 15.00 Beethoven - 200. 16.00 Nws. 16.03 Scan. 16.15 Harmonie orkesten. 16.35 Artistieke Staalkaart. 17.10 Klass. verz.pl.progr. 17.55 Me- ded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Uitz. V.V.D. 18.30 Gevar. progr. (19.30 Nws). 21.00 Hoorspel. 21.30 Filmmuz. 22.00 Radio Jazz Magazine. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Nederl. cabaret. 23.15 Licht muz.progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass.muz. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws; 7.32 Hier en Nu). 8.00 Nws. 8.11 Gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Theol. Etherleergang. 9.35 Gymn. 9.45 Klass. en mod. muz. 11.00 Nws. 11.03 Lezing. 11.15 Solarium. 11.55 Meded. 12.00 Zonder grenzen. 12.10 Uit balans. 12.14 Marktberichten. 12.16 Overheidsvoorl. 12.26 Meded. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Buitenl. commen taar. 13.00 Christian Science. 13.15 Lichte muz. 14.00 P.M. (16.00 Nws). 16.30 Inzet. 17.00 HIRO-Magazine. 17.15 Gasten van de week. 17.30 Licht muz. progr. 18.19 Kanjer Koning Kompeti tie. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Licht orkest. 19.30 Sjook. 20.00 Verz. pl.progr. 2200 Luisterliedjes. 22.25 Avondgebed. 22.30 Nws. 22.40 Goal. 23.55 Nws. HILVERSUM m. 9.00 Nws. 9.02 Djinn. (10.00 en 11.00 Nws). 12.00 Nws. 12.03 Gevolmach tigd. 13.00 Nws. 13.03 Licht pl.progr. (14.00 en 15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 Four o'clock tea. 17.00 Nws. 17.02 Hier en Nu. BRUSSEL 324. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. (12.40 sos-ber. schippers). 12.55 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws, SOS-ber. schip pers. 13.20 Gevar. progr. (14.00 en 15.00 Nws). 17.00 Nws. 17.15 Jazz. 18.00 Nws. 18.03 Voor de jeugd. 18.30 Fran se taalwenken. 18.33 Intermezzo. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Kinder- vloot. 19.00 Nws. 19.40 Muz.progr. 22.00 Nws. 22.20 Amus.muz. 23.00 Nieuws. 23.10 Liederenrecital. 23.40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: Pipo de Clown. STER: Reclame. NOS: JournaaL STER: Reclame. E.O.: Thailand - Goodbye to the small and magic dragon. Gespiegeld in kerkeglas. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Benny Hill. De jaren 1945-1950. Morecambe and Wise Show. Bonanza, serie. KRO-RKK: Riskante kerk. NOS: Journaal. 18.51 18.55 19.00 19.04 19.32 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.25 21.55 22.45 23.10 Nederland n 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Ter Visie. 19.25 AVRO: De Gouverneur en J.J. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Televizier-Supplement. 20.45 High Chaparral. 21.35 Voor de vuist weg. 22.45 NOS: Journaal. 10.00 TELEAC: Modelbegrip in we tenschap en techniek (1). 10.30 Biovisie (1). 11.00 The seventh Key, Eng. les herh 15.30 E.O.: De barmhartige Samaritaan. 16.00 NOS: Journaal. 16.02 VARA: Dagje ouder. 17.00 Banana Splits. 18.45 Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Simon en Garfunkel. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Wereld Goochel Kampioenschappen 1970. 21.10 Rawhide. 22.45 Achter het Nieuws. 23.10 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: Koeboe de Koe (serie). 19.32 Trans World Top Team. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Please Sir! (serie). 20.45 Attentie voor sport. 21.30 Schoonmoeders (serie). 21.55 Spectacle Couperus. 22.40 Gewijde koorzang. 22.50 NOS': Journaal.

Haarlem's Dagblad | 1970 | | pagina 25