redacteur I nelis uitgeest I kleurrijken vol fantasie medewerkster jjj ervaren staalconstructeur ifs 1 SSS5SSSBSiSSiSSS5«3S ufera VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1970 Modekleuren. Zodat u nu panty-nylons i kunt dragen die perfect passen bij het modebeeld van deze herfst en winter. Maar daarmee zijn we er nog niet. Naast de twaalf nieuwe modekleuren, biedt Duet u eventjes zestien verschillende soorten panties aan. Meestal met ingezet kruisstukje voor volmaakte pasvorm. En dan denkt u wellicht, dat een collectie met zoveel mode, met zoveel variatie wel erg duur moet zijn. En dan blijkt dat u al een glanzend-mooie Duet-panty-nylon hebt voor f 2,50. Kom maar gauw kiezen in een Duet-zaak. (Er is er altijd één dichtbij.) iinaiKciaiiiiiïiïiisfi HmHWH HT i }~0- O f:0-a-O aubergine marine paprika negro fantasy-black NV Uitgeverij Spaarnestad Op onze afdeling lezers service, die, zoals de naam ai zegt, allerlei diensten aan de abonnees bewijst, staat de telefoon geen ogenblik stil. De hoeveelheid binnen komende post is nauwelijks te overzien en de personeelsbezetting is klein. Daarom zoeken wij op korte termijn een die intelligent genoeg is om spoedig ingewerkt te raken, in staat is zowel telefonisch' als schriftelijk inlichtingen te verstrekken, op een correcte manier klachten kan behandelen en bereid is in een klein team hard te werken. Zij moet een MULO- opleiding gevolgd hebben, vlot kunnen typen en over een prettige telefoonstem beschikken. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Nadere informaties over het bedrijf, de afdeling, het werk en de arbeids voorwaarden, worden gaarne verstrekt in een oriënterend gesprek op de afdeling personeels zaken. Hiervoor kan telefonisch een afspraak gemaakt worden (023 - 319200, toestel 380). Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling personeelszaken van de NV Uitgeverij Spaarnestad, Nassauplein 3, Haarlem. NV Uitgeverij Spaarnestad KIJK is een van onze jeugdbladen. Op een aantrekkelijke wijze worden, in tekst en illustraties, allerlei populair- wetenschappelijke onderwerpen behandeld die voor jongens en meisjes interessant zijn Wij zoeken nu voor Kijk een derde Het wordt zijn taak de Engelse basis-teksten die van de centrale redactie in Londen komen, te vertalen en te bewerken. Tevens moet hij documentatiemateriaal verzamelen en een register bijhouden. Naast een middelbare schoolopleiding zijn een veelzijdige belangstelling en accuratesse onontbeerlijk. Sollicitaties te richten aan: NV Uitgeverij Spaarnestad, Afdeling Personeelszaken Nassauplein 3, Haarlem I2V Voor ons constructiebureau te Uitgeest, dat vele utiliteitswerken in voorbereiding heeft, vragen wij op korte termijn een die ervaring heeft in het zelfstandig berekenen van staalcon structies van grote utiliteitswerken en het geven van leiding bij het fabrieksklaarmaken van de werktekeningen. Vereiste opleiding: M.T.S. of gelijkwaardig. Geboden wordt: een uitstekende honorering en gratificatie regeling. Sollicitaties schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken, Molen straat 1 te Uitgeest.

Haarlem's Dagblad | 1970 | | pagina 8