Rechtsverkrachting en geweld in film over negerprobleem FILMS IN AMSTERDAM OPEN HAARDEN FEL STANDPUNT VAN WILLIAM WYLER Geen medewerking tweede pop-feest in Rotterdam Platenrecord van John Holshuijsen Peanuts: mogelijk nieuwe populaire tekenfilmfiguren Prinselijk paar bij jubileumconcert Rijkspolitiekapel Rembrandts etsen duur op veiling Aat Veldhoen wil „politiek asiel" in Rotterdam T.V. vanavond Lichte muze in Moet je horen Japanse auteur wilde rechtse staatsgreep plegen 25 ZILVEREN SIERADEN W. VOET en ZONEN Radio zaterdag TV vrijdag TV zaferdag VRIJDAG 27 NOVEMBER 1970 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Suggestief Een platenbon is altifd raak Wegens drug-gebruik Otto Treumann ontving David Roëllprijs 70 Brutaal geweld ISÉLa'B SLN5 S i^jjS g s ggïl N achtvoorstellingen Meteen plaat vindt iedereen z'n draai Ditishetrecept: Kaasfondue van Nederlandsekaas. Een platenbon is altijd raak PERFECTIE SINDS 1902 Schrijf voor gratis documentatie nr. 51 een kaartje aan Ringlever Antwoordnummer 1444 Rotterdam tel. (010) 25.65.65* r Een platenbon i is altijd raak I (Van onze filmredacteur) AMSTERDAM Er is weer een nieuwe film op komst die het rassen probleem in de Verenigde Staten tot onderwerp heeft en die alleen al op vallend is door de felle manier, waar op regisseur William Wyler zich op stelt aan de kant van de negers tegen hun blanke onderdrukkers. „The libe ration of L. B. Jones" heet de film, waarbij vooral gelet moet worden op de beginletters van de centrale fi guur, een gekleurde begrafenisonder nemer in een klein stadje ergens in het „diepe Zuiden" die tegen het ein de van de film vermoord zal worden door politiemannen. Regisseur van dit schokkende drama ls, zoals gezegd, William Wyler, niet be paald een jonge heethoofd, integendeel een bedaagde, 68 jaar oude Hollywood- pionier die al van 1928 af filmt. William Wyler begon het vak te leren met het maken van goedkope wildwestfilms. Naam kreeg hij vóór de oorlog pas met „The good fairy" uit '35 en vooral met „Dead end" uit '37. Als meer van zijn collega's bracht Wyler de oorlog in ac tieve dienst door, waarbij de filmer Wy ler ook nog aan bod kwam door mee te werken in de bekende serie „Why we fight" van Frank Capra. De documen taire „The Memphis Belle" was een van de resultaten van deze activiteiten. En na de oorlog was het voornamelijk „The best years of our lives die de aandacht opnieuw op Wyler vestigde, waarna een wisselende carrière volgde met uiteenlo pende films als „Roman holiday" (met Audrey Hepburn) „Ben Hur" en „How to steal a million". Het in die werkzame jaren veroverde vakmanschap ziet men duidelijk af aan „De bevrijding van L. B. Jones" die rus tig inzet met de introductie van de voor naamste deelnemers aan de handeling (op L. B. Jones na) die in de openingsse quentie suggestief bij elkaar gebracht worden. In de trein die bij het zuidelijk, stadje stopt zitten de neger Sonny, die met wraakplannen naar zijn geboorte plaats is teruggekeerd en een jong echt paar, dat zich ter plaatse gaat vestigen de man heeft zich n.l. geassocieerd met zijn oom, de advocaat Oman Hedgepath (Lee Cobb) die op het perron de komst van zijn neef en nicht afwacht. Sonny die een revolver bij zich heeft springt voor het stationnetje bereikt is, uit de trein en trekt daardoor de aan dacht van twee surveillerende agenten die in het verdere verloop een beslissen de rol gaan spelen. Want na die suggestieve inleiding die nog niets prijsgeeft van het op handen zijnde drama, komt de hoofdpersoon in focus, de welvarende begrafenis-onderne mer Lord Byron Jones (Roscoe Lee Browne) een handig zakenman die pro- ADVERTENTIE f5,- 7,50 ÏO,- 15,- 20,- 25,- ROTTERDAM. „Verrassend, verte derend en leerzaam", aldus B. en W. van Rotterdam over het pop-festival, dat de ze zomer in het Kralingse Bos werd ge houden. In antwoord op vragen van Rot terdamse raadsleden zegt het college ech ter, dat het niét kan meewerken aan de organisatie van een tweede popfestival. Het gebruik van soft en hard drugs tij dens het festival 1970 is voor B. en W. één van de belangrijkste motieven, om het tweede pop-festival in Rotterdam niét goed te keuren. „Op ons rust de plicht, te verhoeden, dat andermaal een situatie wordt gescha pen, waarin handhaving van de wet niet mogelijk is", aldus het college. Aanpas sing van de opiumwet, waardoor handel en gebruik van drugs legaal worden, kan volgens het college niet op korte termijn en wellicht in het geheel niet worden ver wacht. De vraag, of de opiumwet onge wijzigd dient te blijven, zo schrijven B. en W. kan slechts door de wetgever be antwoord worden. AMSTERDAM. De Amsterdamse grafisch ontwerper Otto Treumann heeft gistermiddag in de David Roëllzaal van het Rijksmuseum in Amsterdam de Da vid Roëllprijs 1970 10.000) ontvangen van het Prins Bernhard Fonds, als bekroning voor zijn prestaties op het gebied van de affichekunst. Als voorzitter van de Gebonden Kun sten Federatie heeft hij veel bijgedragen tot de volledige erkenning, welke intus sen het beroep heeft gevonden. Zijn voor beeld heeft een zuiverende invloed gehad op de beoefening van het vak, zo besluit het jury-rapport. ADVERTENTIE y, y. fiteert van de verzotheid van zijn ras genoten op een mooie, dure begrafenis. Hij komt op bezoek bij advocaat Hed gepath om over zijn scheiding te spreken. Jones is met de veel jongere Emma ge trouwd die hem met verschillende man- men bedriegt, o.a. ook met de blanke agent Willie Joe Worth (Anthony Zerbe). Dat laatste maakt een scheiding moei lijk, zo niet onmogelijk. Want Emma stemt nu niet in een vrijwillige scheiding toe en Jones wil de zaak voor de rech ter brengen, met als gevolg dat Willie Joe als getuige gedagvaard zou moeten worden. En dat zou betekenen dat de ontoelaatbare verhouding tussen een blanke (en nog wel een politieman) en een gekleurde vrouw in de openbaarheid zou komen. Eerst tracht advocaat Hedgepath zijn cliënt Jones van zijn plannen af te bren gen, daarna gaat de betrokken politie man Emma onder druk zetten om in te stemmen met een „geluidloze" scheiding en als dat allemaal niet helpt, zit er niets anders op dan dat L. B. J. uit de weg wordt geruimd. Dat gebeurt 's nachts op een autokerkhof door de beide agen ten, van wie alleen Willie Joe de vol gende dag nog even last krijgt van ge wetensbezwaren, die hem echter snel en afdoende door Hedgepath uit het hoofd worden gepraat. De zaak gaat de doofpot in en veroorzaakt alleen hier en daar nog kleine rimpelingen, waarbij de naar wraak dorstende negerpassagier uit het begin een belangrijke rol te spelen krijgt. Een gruwelijk drama dus, nauwelijks voorstelbaar in deze vorm van brutaal geweld en rechtverkrachting. Maar er zullen wel meer negers in het diepe Zui den op geheimzinnige wijze aan hun eind komen, waarbij de politie zich zoge naamd voor onoplosbare raadsels ziet ge plaatst. Voor een oningewijd publiek zal de ongeloofwaardigheid van het verhaal misschien een beletsel worden om de film op zijn volle verdiensten te kunnen waarderen. En hier en daar vergroot regisseur Wyler door aandikking van ef fecten de twijfel aan de authenticiteit van het gebeuren. Maar dan nog mag men blij zijn met het feit dat van on verdachte zijde dergelijke films in de VS gemaakt worden die, hoe dan ook, weer eens de aandacht vestigen op de haat en wetteloosheid waarvan de gekleur de bevolking in delen van Noord-Ameri- ka nog altijd het slachtoffer zijn. CHARLES BOOST ADVERTENTIE Ruime keuze o.a. uit Denemarken Juweliers n.v. Grote Houtstraat 165 - Anegang 13-15 HAARLEM A/VWWVWWIJWtA/VWWWWWWWWWWVWWWWUWWWWWWIMIMMWtfWt HILVERSUM Aan de accordeonist John Woodhouse (Johnny Holshuijsen) zijn donderdag tijdens een bijeenkomst in Hilversum door NV Phonogram-directeur Jack Haslinghuis drie gouden platen en een platina plaat met diamanten uitge reikt, vanwege het feit, dat kort geleden zijn half miljoenste langspeelplaat werd verkocht. Het is voor het eerst, dat een Nederlands instrumentalist dit aantal haalt. De gouden platen kreeg Woodhou se voor zijn LP's „24 karaats", „Wood house in Wien" en „Kerstmis met John Woodhouse". Van het eerste dubbel- plaatsalbum werden 25.000 exemplaren verkocht, van de beide andere LP's elk 35.000. Emma Jones wordt onder handen ge nomen door agent Willie Joe Worth in „de bevrijding van L. B. Jones". c 5 e s ss i b j s-g» xr w g Vanavond besteedt de VARA een half uur (van 19.30-20.00) om de tele visiekijker bekend te maken voor zover hij ze uit de krant nog niet kent met de Peanuts, tekenstrip-figuur- tjes van Charles M. Schulz die nu op de film tot leven zijn gekomen. Met Kerstmis zal zelfs een complete tekenfilm over „Klein grut", zoals de wereldberoemde Peanuts in Nederland se vertaling zijn komen te heten, in onze bioscopen vertoond worden en hoe die er ongeveer gaat uitzien, zal de half uur durende tv-film van van avond u duidelijk kunnen maken. In tegenstelling tot Walt Disney die maar korte tijd krantetekenaar was voor hij zich in de film-business stortte, heeft Charles Schulz bijna 20 jaar als striptekenaar voor ontelbare kranten gewerkt, voor hij zijn populaire figu ren in tekenfilmvorm, zowel voor TV als voor bioscoopgebruik ging omzet ten. Hij is daardoor bij voorbaat verze kerd van een groot afzetgebied van zijn films, want inmiddels zijn in meer dan 50 landen diverse kranten geabon neerd op de Peanuts-strip en hebben de prentenboeken over Charlie Brown, zijn zusje Sally, zijn hond Snoopy en de diverse vriendjes en vriendinnetjes die tezamen het „kleine grut" vormen, een miljoenenoplaag bereikt. Het zou al heel gek moeten lopen als de tot filmbeweging gebrachte Pea nuts niet even populair zouden wor den als de getekende stripfiguren, zo dat het er alle schijn van heeft dat Schulz de door de dood van Disney opengevallen plaats op het terrein van de tekenfilm zal gaan innemen. Of hem dat inderdaad lukken zal, kan men vanavond waarschijnlijk al vaststellen. CHARLES BOOST /w*AAWftftAAAA<WWWWWWWWWWW\AAAAA/WWWWWWWWW OP DE AMSTERDAMSE filmagenda zijn deze week een nieuwe grie zelfilm uit de Engelse Hammer-pro- ductie, „Frankenstein leeft!", waarvoor Rembrandtplein theater (nogal verwon derlijk) zijn poorten heeft geopend; en een nieuwe Duitse film „Michael Kohl- haas" van Volker Schlöndorff, waarvoor de bescheiden Studio K gereserveerd is. SCHLöNDORF, bekend door zijn „Der junge Törless", is ditmaal uitge gaan van een roman van de achttiende- eeuwse schrijver Heinrich von Kleist, een onrustige en verbitterde auteur die in „Michael Kohlhaas" een monument oprichtte voor de consequente rebel die in zijn protest tegen de willekeur van een fellere acties gedwongen wordt, zelfs een gevaarlijke bendeleider wordt en tenslot te op een gruwelijke manier terechtbe- steld wordt. Een en ander speelt zich in de 15de eeuw af en Schlöndorff heeft geen gelegenheid voorbij laten gaan om in bloedige details de wreedheid van die late middeleeuwen te beklemtonen. Een door cameraman Willy Kurant mooi in beeld, gebracht historisch drama vol schokkende episodes, is er het gevolg van, waarin de Engelse acteur David Warner de titelrol vervult en Anna Ka- rina Kohlhaas' vrouw speelt die bij de acties van haar man tragisch om het le ven komt. OPMERKELIJK IS verder bij het doorzien van de bioscoopagenda, dat Tuschinski „Women in love" van Ken Russell die daar vorige week in premiè re ging, al weer afgestoten heeft in de richting van Alhambra en zelf „The mag nificent seven" van John Sturges uit 1961 op het programma genomen heeft, waardoor dit grote première-theater dat vroeger leiding gaf aan het Amsterdam se bioscoopamusement, steeds meer op een soort filmmuseum gaat lijken. KRITERION GAAT nog een nacht door met het brengen van drie films in één programma, films die in het verleden te weinig aandacht hebben gekregen. Voor a.s. vrijdagnacht zijn uitgekozen: „Qui êtes-vous Polly Magoo?" van William Klein, „Le viol" van Jacques Doniol- Valcroze en de „western" „Waterhole 3" van William Graham. Zaterdagnacht gaat in dit theater een reprise van „Citi zen Kane" van en met Orson Welles. Het Leidseplein Theater herhaalt een weinig bekende film van Tony Richardson, „Mademoiselle" naar een scenario van DEN HAAG. De Rijkspolitiekapel heeft donderdagavond, in aanwezigheid van prinses Beatrix en prins Claus, in de Ridderzaal in Den Haag een concert gegeven ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het Korps Rijkspolitie. Dit concert was het slot van een tournee door het land. Minister mr. C. H. F. Polak van justi tie en de algemeen inspecteur van het Korps Rijkspolitie, generaal W. de Gast, begroetten het prinselijk paar. Het concert werd voorts bijgewoond door de ministers mr. H. K. J. Beernink, de waarnemend gevolmachtigd minister van de Antillen, de heer A. E. Booi en staatssecretaris A. E. M. Duynstee van de luchtmacht. Het programma, waaraan meewerkte de Rijkspolitiedrumband en dat uitge voerd werd o.l.v. dirigent H. Chr. Hooger- vorst, oogstte een dankbaar applaus. Jean Genet en met in de hoofdrol Jeanne Moreau, terwijl de Old time movie club zijn leden in De Uitkijk tracteert op het zoveelste Charlie Chaplin-festival, dit maal met „Gold rush" als hoofdfilm. In Cineac Reg. Breestraat gaat de satire „The president's analyst" met James Coburn, Royal probeert het met „Verbo den lading" van Claude Sautet en naast de gebruikelijke Italiaanse „western" in Cinétol (ditmaal „10.000 dollar bloed geld") brengt Calypso de rauwe Ameri kaanse wildwestfilm „Bloedspoor in de heuvels" („The hills run red") van Lee W. Beaver. In verband met de Sinterklaaskoorts die volgende week algemeen zal optre den ziet het Filmmuseum maar van zijn voorstellingen op 2 en 3 december af. CHARLES BOOST. ADVERTENTIE LONDEN (DPA). 131 etsen van Rembrandt hebben donderdag op een vei ling bij Sotheby's in Londen samen ruim 1,7 miljoen gulden opgebracht. De etsen waren afkomstig uit de verzameling van de overleden burggraaf Downe. De Franse filmster Alain Delon betaal de bijna 475.000 gulden voor een ets, Por tret van een oude man. Delon zei de ets namens een vriend te hebben gekocht. (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Aat Veldhoen, de 36-jarige Amsterdamse kunstenaar, die bekend werd door zijn rotaprints, heeft „politiek asiel" gevraagd in Rotterdam. Hij wil naar de Maasstad verhuizen, „totdat het politiek en artistiek kli maat in Amsterdam zodanig is verbe terd. dat men er weer kan leven." Hij heeft de gemeente gevraagd hem een woning te verschaffer. Amsterdam is in de ogen van Veld hoen een „politieke stad" geworden terwijl hem woorden te kort schieten om Rotterdam te prijzen. „De tentoon stelling van Dali, het popfestival, de politieke rust, maken Rotterdam in mijn ogen tot een heerlijke stad." Achtergrond voor Veldhoen is ook dat het hem nog niet gelukt is in Am sterdam voor zijn vrouw en kind een eigen huis te vinden. Via zijn politiek- asielaanvrage hoopt hij in Rotterdam van een woning te worden voorzien. NEDERLAND 1 De Evangelische Omroep komt met Woefs, de Lamaars en de nieuwsle zer aan het woord zijn geweest. In de Nederlands Hervormde kerk in Mid- delharnis zingen het Ger. Gemengd Koor Com nu met Sang uit Rotter dam o.l.v. Dirk Jansz. Zwart met me dewerking van de organist Arie Kei zer en de trompettist Wim Hardenbol. De regie is in handen van Willy Kor- teweg. Na het journaal van acht uur neemt de NCRV de vrijdagse dienst over. Eerst de actualiteiten van Hier en Nu en vervolgens de nieuwe rubriek Moet je horen, die een opvolger pretendeert te zijn van Studio Anno. De samen stelling en regie zijn in handen van Kitty Knappert en Paul Cammermans. Het verschil met Studio Anno is niet alleen dat het presentatieduo Teddy Scholten en Pim Jacobs verdwenen is maar meer nog, dat de humor in deze nieuwe serie een belangrijke rol is toebedeeld. Vaste medewerkenden zijn Joop Do- derer, Connie Vink, Charles Janssens, Rita Hovink, de Wama's, Ciska Pe ters, de Kamé's, Gonnie Baars, Ben Cramer, Ellis de Liefde, Dick Rien- stra, Jerry Rix, Jaap Stobbe en Bram Biesterveld. Voor de muziek tekent Harry de Groot. Tekstbijdragen van Ton Capel en Pieter Goemans. Het derde deel van de serie Vakan tie in de winter van Piet Pons en Bruin Noordam brengt ons naar Span je, waar steeds meer vooral oudere Nederlanders hun win tervakantie gaan doorbrengen. Farce Majeure krijgt 25 minuten om de gebeurtenis sen van alledag op de hak te nemen en dan volgt Psalter, een programma in woord en toon over de 125ste Psalm uit de Ned. Hervormde Kerk te Vree land. Medewerkenden zijn Henk Kre- mer, voordracht, Cor Kee, orgelimpro visatie. de Drachtster Cantorij o.l.v. Piet Hofma en Dick Dijk orgelbegelei ding. Na het laatste nieuws onder de titel Wijkhervorming een les in de cur sus Vergadertechniek. De rol van de voorzitter komt aan de orde. NEDERLAND 2 Tot half acht de nijvere Woefs, het journaal en de parlementaire en poli tieke rubriek Ter Visie. De VARA brengt daarna een heel beroemde Amerikaanse serie en wel Charlie Brown en het kleine grut. Deze serie tekenfilms werd speciaal voor de te levisie vervaardigd door Charles M. Schulz en is in Amerika bijzonder po pulair. Na het journaal een Amerikaanse serie van geheel andere aard, n.l. Man- nix. Wie is mijn Moordenaar is de ti tel van dit verhaal. Vijfentwintig minuten met Ombuds man Drs. Marcel van Dam alvorens Kort en Klein de aandacht vraagt. Drie dames, nl. Ida Bons, Carry Tef- sen en Elsje de Wijn zingen liedjes, spelen schetsjes en vertellen verma kelijke verhaaltjes met twee heren, nl. Martin Brozius en Jeroen Krabbé. Dolf van der Linden en het Metro- pole Orkest zorgen voor de muzikale steuntjes in de rug. Tot slot van de vrijdagavond komt dan nog Een klein uur U. Koos Postema presenteert in Studio Idee in Loenen a.d. Vecht men sen en hun meningen. Daarmee is de week rond. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor. (7.25 Horen en zien .7.30 Nws; 7.32 Hier en Nu. 8.00 Nws. 8.11 Te Deum laudamus 8.30 Nws. 8.32 (S) Voor de vrouw. 9.00 Theol. Etherleergang. 9.35 Waterstan den. 9.40 Gymn. voor de vrouw. 9.50 Muz. in vrije tijd. 10.20 (S) Klass. or- kestmuz. 11.00 Nws. 11.03 Visie. 11.15 Solarium. 11.55 Meded. 12.00 Zonder grenzen. 12.10 Uit Balans. 12.14 Markt- ber. Overheidsvoorl. 12.16 Werk en welzijn, (luchtverontreiniging). 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12 30 Nws. KRO: 12.41 Actualiteiten. 12.50 Buitenl commentaar. 13.00 Vliegende schijven. 14.00 (S) P.M.: Veel plaat jes. (16.00 Nws). 16.30 Inzet. 17.00 HI- RO-Magazine. 17.30 Echolood. 18.19 ARP. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Eucharistieviering. 19.30 (S) Volksmuz. 20.00 Verzoekplaten. 22.00 (S) Kursief. 22.25 Avondgebed. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.42 (S) Goal. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Z.O. 7.33 Van de voorpagina; 7.54 Deze dag. 8.00 Nws; 8.13 Actualitei ten. 10.10 Gesprek. 10.30 (S) Licht instr. ensemble. 11.00 Nws. 11.03 Een nieuw geluid. 11.15 Oosteuropese kro niek. 11.35 (S) Hallovolluk. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.13 Actuali teiten. 13.23 (S) Dit is het begin.... 14.30 (S) Jazz Magazine. Luisterpro gramma. 16.00 Nws. 16.03 (S) Hobby- scoop. 16.15 (S) De Staalkaart. 17 55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Lieve Tante Truus. 19.05 (S) Uit eigen huis. 19.30 Nws. 19.35 De Scala 1918-1926. NOS: 20.15 NOS-Orkesten en Koren 25 Jaar. (pauze: 21.00 Over koorformaties). 22.30 Nws. 22.40 Dries ter. 23.15 (S) Piggelmee. 23.55 Nws. HILVERSUM in. 9.00 Nws. 9.02 Djinn. (10.00, 11.00 Nws). 12.00 Nws. 12.03 Gevolmachtigd. 13.00 Nws. 13.03 Pop (en) Cast. 14.00 Nws. 14.03 Nee. we noemen geen namen 14.03 Nee, wenoemen geen namen. (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03-18.00 Sportshow. (17.00 Nws) ADVERTENTIE Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak a&naken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. AR/WWlA«W\AIMWWWW\/VMV\/WWM\AW/WWWWWVWWWWVVWtlW ADVERTENTIE f5,- 7,50 10,-15,- 20,- 25,- TOKIO, (Reuter en AFP). De 45- jarige Japanse romanschrijver Yukio Misjima die twee dagen geleden Haraki ri pleegde, was van plan een staatsgreep te plegen om militairen aan de macht te brengen in Japan. Dit hebben drie van zijn aanhangers tegenover de politie ver klaard. De auteur was met zijn volgelingen het hoofdkwartier van de Japanse strijd krachten in Tokio binnengedrongen. Ter wijl zijn volgelingen de bevelvoerende generaal als gijzelaar vasthielden, hield Misjima een toespraak tot de tweeduizend man op het hoofdkwartier. Hij spoorde de militairen aan in opstand te komen en een nieuwe militaire regering te vor men. Toen de soldaten hem begonnen uit te jouwen, raakte Isjima in de war en pleegde zelfmoord. Zijn dramatische dood heeft de gemoederen in Japan verhit. De Japanse regering probeert het incident nu tot de juiste proporties terug te bren gen. ADVERTENTIE Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. E.O.: Koorzang. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Hier en Nu. Moet je horen Vakantie in de winter - Spanje. Farce Majeure. Psalter. NOS: Journaal. TELE AC: Vergadertechniek. 18.51 18.55 19.00 19.04 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.35 22.20 22.45 22.50 22.55 Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Ter Visie. 19.30 VARA: Charlie Brown en het kleine grut (tekenfilm). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Mannix (film). 21.10 De Ombudsman. 21.35 Kort en Klein. 22.15 Een klein uur - U. 22.55 NOS: Journaal. Nederland 1 09.30 TELEAC: Nascholing huis artsen. 10.00 Modelbegrip in wetenschap en techniek (9). 10.30 Vergadertechniek (6). 11.00 The seventh key. 15.30 E.O.: Kinderprogr. 16.00 NOS': Journaal. 16.02 KRO: Klassewerk. 16.50 Oebele houdt verkiezingen 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: Voor een briefkaart op de eerste rang (filmrubriek). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Marcus Welby (serie). 21.10 Brandpunt. 21.40 UNICEF - GALA 1970 te Lausanne. 23.40 NOS: Journaal. Nederland U 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Sportpanorama. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS': Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Esthercolor. 21.10 AVROS-koop. 21.45 The Carol Burnett Show. 22.30 AVRO's Sportpanorama. 23.15 NOS: Journaal. WWWWWMWSHWAWWWWAWAftfVWMWWVWWVWWWWWVWl' k fS,-7,50 iO,-15,-20,- 25,- A

Haarlem's Dagblad | 1970 | | pagina 25