Kampioenschap voor veteranen voor sterke Piet Steenvoorden EXAMENS HEFTRUCKRIJDER H. C. de Gooyer veertig jaar actief in paardensport Auto gekanteld op viaduct in rijksweg 9 Man in haven Beverwijk verdronken DE KALKZANDSTEENFABRIEK „IJMUIDEN” N.V. INSTRUCTEUR BIJ MANEGE KENNEMERGAARDE Groot alarm voor kleine brand bij Sikkens Overwinningen van Weeteling en Blom Jonge Laga-acht was oppermachtig i l I I I 4 HAARLEM BELANGRIJKE VEILING TE HILLEGOM HILLEGOM MAANDAG 5 JULI 1971 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Alkmaarder omgekomen BURGERLIJKE STAND F' A d. Berg, E. vraagt voor indiensttr. per direkt of na de bouwvak-vakantie een goede beloning, reiskostenregeling, een gratis werkkleding regeling. Sollicitaties aan het fabriekskantoor, Westerduinweg 4 te IJmui- den, telefoon 0 2550- 14522. BEVALLEN van een zoon N. Thijssen-Koster; E. P. Duin-Berke- meijer; H. A. G. van den Berg-Terstall; C. M. van Zanten-Westra; C. M. Romkes- Koppen; H. M. Koer-Werkhoven; C. J. M. de Rosa Spierings-van Riet; M. W. G. Kui- pers-Neep; A. M. F. H. Maertens-Smits; O. Damad-den Boef. BEVALLEN van een dochter W. M. M. Spruijt-Wahle; J. van der Veen-Vellinga. Verder is hjj, als instructeur, tien jaar verbonden geweest aan de Berger Rij school en sinds enige jaren geeft hij aan tientallen kinderen en volwassenen les in paardrijden in de manege Kennemergaar- de, iets wat hij nog vele jaren hoopt te doen. (Van een onzer verslaggevers) UITGEEST. De 40-jarige L. H. Turn- mers uit Alkmaar is zondag in het Rode Kruis Ziekenhuis overleden aan de ver wondingen, die hij bij een aanrijding op het viaduct in Rijksweg 9 nabij Uitgeest had opgelopen. 1 GEBOREN: Elizabeth P. d. v. W. L. van der Meij en W. M. Philipse; Johan W. z. v. J. Pelgrim en P. A. Roepman; Mario E. J. z. v. C. K. Penaat en J. M. van Berkel; Miranda d. v. M. J. H. Frank en C. M. J. Ultee; Stephan M. z. v. L. L. J. van Denz en C. A. M. de Winter; Ingrid B. d. v. C. Esveldt en A. M. Noordermeer; Erik z. v. P. J. van Rossum en P. M. Kardol. OVERLEDEN G. C. Huijbens-Prijden, 74 jr., Kamper- straat; M. A. van Schie-Burgmeijer, 68 jr., Ged. Schalkenburgergr.; G. Bonte, 87 jr., Kloosterstraat; J. H. Brugman, 82 jr., Beelstraat; S. J. Hertogs-Tiggelman, Boer- havelaan, 68 jr.; W. Vos-de Vries, 72 jr., Boerhaavelaan. ONDERTROUWD: J. L. Las van Bennekom en M. P. H. van Schie. Wegens teruggang van omzet en de huurliberalisatie TENGEVOLGE waarvan 2 ondernemingen van een der eerste firma’s op het gebied van woninginrichting in Nederland zijn gesloten, zal de beëd. Makelaar A. H. Zellenrath t.o.v. Dw. Tabbers op dinsdag 6 juli a.s. des n.m. 2 nur in het NUTSGEBOUW, v. d. Endelaan 52 te Hillegom publiek verkopen: Exclusieve meubelen, tapijten, enz. ONDERTROUWD: M. H. C. Frentz-T. A. Tijdeman; P. A. Karsdorp-A. W. M. Samson; J. G. Kuipers- M. L. Fels; H. J. ter Horst-A. J. M. Cor net; R. T. van Berk-C. G. Sweijen; J. H. van Berk-J. M. Sweijen; D. Roosen-J. de Vries; H. M. Koorn-G. R. Kuipers; A. J. M. Lablans-O. Mol. GETROUWD E. Fictoor-A. H. van Arkel; H. C. Sie- raad-H. Schipper; J. Themmen-W. van Hoof; R. Vermaas-H. J. van Duivenboden; M. van Haarlem-G. F. Hafkenscheid; J. M. van der Burgt-E. A. M. Spanjaart; J. N. Kortlever-W. A. Dekker; W. J. A. M. Koster- J. A. M. Grobben; R. C. Steen-L. A. M. van der Schuit; H. K. Frinking-E. G. Witteman; W. W. de Milde-C. M. Tol lenaar; R. J. Schuring-M. A. Huig. Bij de verschillende schermutselingen waren vooral de Haarlemmer Freek Cor- nelisse, Van Dijk uit Vianen, de Amster dammers Piet Enthoven en Frits Rabe (tweevoudig titelhouder), Prins uit Deven ter, de Santpoorter H. Kuitwaard en oud- stayerkampioen Henk Buis uit Vijfhuizen actief. Ze kregen echter geen kans om een beslissende voorsprong te nemen. Favoriet Piet Steenvoorden hield het verloop van de strijd nauwlettend in de gaten. Drie ron den voor het einde viel na een inleidende ontsnapping van Buis en Willemsen de beslissende slag. Steenvoorden en Rabe openden de jacht met Van Kleef, Oldenhof en Enthoven aan hun wiel. Deze zeven demarranten namen een niet meer te over bruggen voorsprong en van hen bleek Steenvoorden in de beslissende sprint ver uit de rapste. Hij gaf Rabe en Willemsen geen kans om hem te verrassen. Toen mr. J. P. A. van Ballegoijen de Jong, voorzitter van de KNWU, de rood- wit-blauwe kampioenstrui over de schou ders van Steenvoorden trok, hieven jeugd- klassertjes van de Haarlemse Raceclub „Excelsior” de yell aan: „Pietje heeft de wereldcup”. Er waren zo’n honderd sup porters met Steenvoorden meegekomen naar de Maasstad en daarvan waren de jongeren met spandoeken uitgerust. Piet Voor het werk dat de heer De Gooyer tijdens de oorlogsjaren, als lid van de lan delijke organisatie voor onderduikers, heeft gedaan kreeg hij onderscheidingen van ko ningin Wilhelmina, de Engelse koning en de president van de Verenigde Staten. De heer De Gooyer (59) heeft zijn grote liefde voor paarden van thuis meegekre gen. Zijn ouders hadden een boerderij met twee paarden. Al vroeg wilde hij, vanwege het paard rijden huzaar worden en toen hij werd opgeroepen voor militaire dienst, deelde men hem tot zijn grote vreugde in bij het 1ste Regiment Huzaren in Amers foort. Hij diende onder de bekende mili taire ruiter Pahud de Montagnes en later, toen hij had bijgetekend, onder overste Camerling Hemolt op de Militaire Rij school. Na de capitulatie werd hij bij de Rijks- veldwacht te Bussum geplaatst en na de opheffing van dit korps kwam hij in An- dijk (N.H.) terecht. Ook daar kon hij „zijn” geliefde paardensport beoefenen. Geluk kig voor hem was daar een slager, die twee paarden had. Deze liepen achter de dijk, waar nooit de Duitsers kwamen, zodat de heer De Gooyer kon rijden dat het een lieve rust was. OVERLEDEN: N. H. van der Werff; G. A, Lammers; T. E. van Santen. GETROUWD: C. T. van den Berg en A. S. C. Berg; C. P. van der Zande en M. M. de Ronde; A. P. Lablans en A. M. Aangeenbrug; (Van een onzer verslaggevers) SASSENHEIM. Kort na het middag uur is de brandweer van Sassenheim en uit omliggende plaatsen uitgerukt voor een brandalarm bij de Sikkens Lakfabrieken in Sassenheim, waar volgens de melding een middelgrote brand woedde. Toen de brandweer echter arriveerde, bleek men te zijn misleid door de grote rookontwik keling. Een op het terrein staand vat met nog onbekende inhoud was door nog on bekende oorzaak in brand geraakt, het geen met een enorme rookontwikkeling gepaard ging. Nadat het vat was leegge- brand, was ook de brand voorbij. Noch de gebouwen, noch de mensen hebben enig gevaar gelopen. (Van onze wielermedewerker) ROTTERDAM. De 36-Jarlge Heem steedse timmerman Piet Steenvoorden, die na een paar jaar non activiteit van het voorjaar als veteraan zjjn come back maakte in de wielersport en reeds elf koersen wist te winnen, heeft zaterdag middag op een parcours aan de Smirnof- weg in Rotterdam verdiend beslag gelegd op het wegkampioenschap van Nederland voor veteranen. In de eindsprint van een zeven man sterke kopgroep toonde h(j zich onbetwist de snelste. Zijn vele meegeko men supporters konden hun vreugde nau welijks op. De nationale wegtitel van de aspiranten ging naar de 15-jarige Gerard Looyestein uit Noord wij kerhout net als Steenvoorden triomferend in een kopgroep van zeven man terwijl Ad Dekkers uit Udenhout de titel van de nieuwelingen in de wacht sleepte. De Alkmaarder reed met een snleheid van 160 kilometer per uur over de rijks weg in de richting van Alkmaar, toen, even na het viaduct, een personenwagen via de invoegstrook de rijksweg op kwam rijden. Volgens de politie heeft de be stuurder van deze wagen, een inwoner van Santpoort, de Alkmaarder niet vol doende voorrang gegeven. De heer Tummer verloor door een ont- wijkmanoeuvre de macht over het stuur en kantelde met zijn auto. Zwaar gewond werd hij overgebracht naar het Rode Kruis Ziekenhuis, waar hij in de loop van de dag is overleden. De inwoner van Santpoort en zijn echtgenote, die naast hem in de wagen zat, zijn licht gewond geraakt en konden naar huis worden ver voerd. andere in de Wijde Wormer, Purmerend, Schermer, Beemster, Heiloo, Stompetoren en Zaandam. Ook toen hij in 1950 bij de N.D.S.M. in Amsterdam ging werken, na dat hij eervol ontslag had aangevraagd en gekregen bij de Rijkspolitie. De heer De Gooyer, temidden van „zijn” geliefde paarden tijdens een instructie in de manege Kennemer- gaarde in Santpoort-Noord. Na de oorlog kwam de heer De Gooyer bij de Rijkspolitie en werd hij in zijn vrije tijd instructeur bij de Koninklijke Federatie van Landelijke Ruiters, hetgeen hij tot 1960 bleef doen. Ook heeft hij veel andere verenigingen les gegeven, onder Hierbij zijn enige salons, fraaie gebeeldhouwde geheel handwerk Go tische eetkamer, Louis Seize, Dagobert en moderne fauteuils, commodes, halve maantafel, theetafel, werktafeltje, eiken- en mahoniekelpbureaue. kameelzadels, Gueridons, enz. Bijzonder mooie Perzische kleden, bed- omrandingen, Smyrna en andere tapijten en kleedjes. Siamese-Saksische en Chinese beelden. Koperwerk. Glaswerk. Mokkaserviezen. Friese stoeltjesklok. Radio’s. Reiswekkers. Een partij linnengoed. Bezichtiging: dinsdag 6 juli a.s. van 10-12 uur des n.m. om 2 uur begint de veiling Met een achterstand van honderd meter werd Tom van Dijk derde, de teruggekeer de Pim Moerkerk vierde en Wim Wagner vijfde. Joep van Wooning zegevierde bij de aspiranten vóór Ben van Gelderen en Theo v. d. Aa. De rit voor veteranen werd gewonnen door Aad Caspers. Tweede was R. Meije de Bie en derde J. Opdam. Piet Steenvoorden werd voor de start van dezelfde zomerrit gehuldigd met zijn zaterdags in Rotterdam behaalde nationa le wegkampioenschap voor veteranen. Voorzitter Jan Westbroek van „Excelsior” overhandigde hem een boeket bloemen en namens de leden en supporters een en veloppe met inhoud. De Haarlemse wielerclub „De Kampi oen” liet in het Van der Aartsportpark een rit voor de zomercompetitie verrijden en daarin toonde Ton Blom zich de sterkste sprinter van een vijf man sterk kopgroep- je. Hij bleef Fred Hoogland met amper een kwart wieltje de baas. Derde werd Han Kramer, vierde Jan de Drijver en vijfde Henk Buis. Piet Hoogland was de enige deelnemende C-klasser. HAARLEM Geslaagd voor het Midden standsdiploma: R. G. M. Vink, H. G. v. d. Vis, K. Visscher, J. A. Vonck, C. J. W. Voortman, S. B. de Vries, J. H. v. Steijn, J. v. d. Stroom, F. F. Tabak, M. Trimmers- den Braber, H. C. F. v. Veenendaal, J. Trosik- Jansen, J. Uuytewaal, J. L. Veerbeek, L. J. Veldman, D. Veltkamp, W. Verbeek, P. J. Verbruggen, J. T. M. Verhaar, C. M. T. Ver meer, F. J. Versluis, S. O. de Vries, M. Walt- huis, T. M. Warmenhoven-v. d. Ploeg, W. Warnaar, M. Wesseling, N. M. Weijers, D. Wiedeman, J. D. M. Winnubest, C. M. Witte- man-Oostdam, R. A. Woerde, P. A. v. d. Zande, J. B. C. Zuiderduin, T. C. Zuiderduin, B. G. W. Zwart, J. A. de Zwart, C. Zwemmer. HAARLEM Centraal Instituut voor de opleiding van sportleiders. Geslaagd voor het diploma sportleider Gymnastiek G. Beij, Leiden; H. P. van Ee, Baarn; A. E. Lobman, Rotterdam; H. P. G. Nijhuis, Westervoort; H. W. Pepping, Leek; P. J. Spies, Son en Breugel; G. J. H. M. Vos, Haarlem; W. J. Zijlstra, Breda. Judo en Jiu Jitsu D. J. v. d. Berg, Kam pen; W. R. Pauel, Haarlem; H. J. B. Santema, Steenwijk; C. Schinkel, Rotterdam; A. L. Stern, Haarlem; F. Wolters, Utrecht; L. Koe- lemeijer, Haarlem; P. Kunst, Haarlem; R. van Raalte, Hengelo. Schermen R. B. Bronts, Steenwijk; G. M. Hormann, Amsterdam; J. H. W. M. Over steeg, Westervoort. Tennis R. Best, Pijnacker; E. J. Leeftink, Enschede; E. J. Mullers, Hardenberg; R. E. de Zeeuw, Voorhout; R. van Setten, Amster dam. Voetbal R. E. Bakker, Santpoort; J. G. P. T. van Bemmelen, Voorschoten; J. A. Berger, Utrecht; D. G. v. d. Bovenkamp, Den Bosch; W. J. Lensink, Zwolle; J. C. L. Lubeck, Til burg; W. A. v. d. Meulen, Huizen-N.H.; A. Schans, Veenendaal; G. Stokmann, Enschede; E. E. J. Stuger, Paramaribo; H. H. Harm, Amsterdam; A. Roestenburg, Amsterdam; J. Verhaert, Harderwijk. Zwemmen G. J. van Lint, Eindhoven; K. F. de Looze, Utrecht; F. H. G. Welling, Leiden. Atletiek A. E. Lobman, Roterdam; W. R. Pauel, Haarlem; H. W. Pepping, Leek: M. Lablans, Heemskerk. Badminton R. Best, Pijnacker; E. J. Leef tink, Enshede; E. J. Mullers, Hardenberg; H. J. B. Santema, Steenwijk; G. J. H. M. Vos, (Van onze wielermedewerker) HAARLEM De elfde rit van de zo mercompetitie om de „Doofpot”-trofee, zondag over anderhalf uur door de Haar lemse Raceclub „Excelsior” op het Indus- trieparcours verreden, werd gewonnen door Piet Weeteling. In de sprint bleef hjj zjjn vluchtmakker Henk Pasen met een lengte verschil de baas. SANTPOORT-NOORD Gisteren her dacht de heer H. C. de Gooyer op een ge slaagde receptie, het feit dat h(j 40 jaar ac tief in de paardensport werkzaam was. A. Stigter, R. v. Rooijen, J. Beerendonk, H. Flipphi, A. Smit, A. Wesseling, Th. Schoo, E. Wiering, P. Elfering, P. Garde nier, G. Hulsbosch, J. Obdam, A. v. Zonne veld, A. v. d. Meij, Th. Vermeulen, R. de Vries. Diploma timmeren: W. v. Couzijn, A. v. d. Oever, B. Prins, J. Zethof, Th. v. d. Klugt, N. Meiland. Theoretisch diploma timmeren: S. War merdam. Praktisch diploma timmeren: J. v. d. Berg, G. Rewijk, C. de Groot, H. v. Leeu wen, J. Langelaan, R. v. Lierop, C. Lischer, C. Zwaan, P. Zwaan, J. Hoekstra, J. Rands- dorp, F. Wilson, Th. Mesman, M. v. Stein, J. Weijers, J. v. d. Zijden,- S. Braam, W. Geerlings, P. Warmerdam, P. Nederstigt, C. v. Saase, L. Warmenhoven, J. Steffens, R. de Jong, C. v. Rijswijk, C. Slotweg. Diploma kopklas timmeren: H. Caspers, A. Couzijn, J. v. d. Wolf, R. Diek, J. Elfe ring, J. v. Oosten, P. Snaar, S. Tulen. Diploma motorvoertuigentechniek: P. v. d. Vlugt. Praktisch diploma motorvoertuigentech niek: G. Buts, S. Lei, A. Lemmers, J. v. Dam, H. Zwaan, P. Doels, W. v. Diest, P. Nederpelt, W. Nije, J. Pater, G. Dol, J. Schreurs, Th. v. Zeist, N. Duyndam, F. v. d. Wagt, J. v. d. Raad. Diploma elektrotechniek: J. v. Berkel, J. Esselman, A. Kieboom, W. v. Noort, F. v. Rooyen. Praktisch diploma elektrotechniek: J. v. Amersfoort, P. v. Eeden, L. de Klerk, R. Bakker, M. Blom, J. Rood, H. Boerekamps, C. Broekhof, A. Kapiteijn, A. Nederpelt, R. Rekke, P. Veltrop, L. Weijers, J. Duin dam, J. Meeldijk. I.T.O.-diploma metaalbewerkenJ. Bon- gers, J. Knoop, E. v. d. Bosch, F. de Pinéda, A. de Pinéda, G. Spaargaren, J. v. Dijk, R. Pijnaker, C. Noppe, F, v. Kesteren, I.T.O.-diploma metaalbewerken: R. van Kruiselbergen. I.T.O.-diploma timmeren: J. Caspers, W. Stroombergen, F. v. Velthoven, J. Loogman, B. Mesman, B. de Vries, Th. Witteman. Steenvoorden heeft eerder in zijn loopbaan als wielrenner ook al eens beslag gelegd op het nationale wegkampioenschap van de amateurs. Dat was in 1957 op het circuit van Zandvoort. De uitslag: 1. en kampioen: P. Steen voorden, Heemstede, de 55,9 km in 1.24.07; 2. F. Rabe, Amsterdam; 3. A. van Kleef, Zwartewaal; 4. J. Willemsen, Nuth; 5. H. Buis, Vijfhuizen; 6. J. Oldenhof, Medem- blik; 7. P. Enthoven, Amsterdam; 8. W. v. d. Heyden, Eindhoven op 48 sec.; 9. A. v. d. Knaap, Wateringen; 10. H. Kuitwaard, Santpoort. De Haarlemmer Freek Cor- nelisse werd veertiende. Zijn stadgenoot Henk Kiekens was vijf ronden voor het einde door een val uitgeschakeld. In het kampioenschap van de aspiranten was Gerard Looyestein uit Noordwij ker hout bijzonder actief. Het jonge lid van de Ren- en Toervereniging „De Bollenstreek” probeerde steeds weer om te ontsnappen en wist in de slotfase met zes strijdmak kers afscheid te nemen van het peloton. In de eindsprint trok Looyestein, die ook al nationaal veldritkampioen is, met ander halve lengte verschil aan het langste eind. De uitslag: 1. en kampioen: G. Looye stein, Noordwijkerhout, de 38,4 km in 58.19; 2. J. van Vliet, Honselersdijk; 3. J. Vooys, Scheveningen; 4. J. Meyer, Badhoevedorp; 5. M. Visser, Amsterdam. Uitslag nieuwelingen: 1. en kampioen: A. Dekkers, Udenhout, de 96 km in 2.31.01; 2. J. van Dijk, De Hoorn; 3. A. Veelers, Ootmarsum; 4. A. van Houwe- lingen, Heeselt; 5. J. Verbeek, IJzendijk. De Haarlemmer Cor de Looze werd tiende. DELFT. Hoogtepunt van de lustrum roei wedstrijden van Laga op de smalle provinciale vaart tussen Delft en Rijswijk had gisteren de strijd tussen de achten moeten worden. Maar uit de rijstebrij berg van heats op deze twee-ploegenbaan, waren twee formaties van de organiseren de vereniging te voorschijn gekomen. Daardoor stond bij voorbaat vast dat de fraaie beker bij Laga zou blijven. Bovendien bleek de oudejaars acht, waarin voor deze gelegenheid de sterke oude vier van Laga was opgenomen, bij lange na niet opgewassen tegen het ge concentreerde roeien van de tweede jaars acht. Die won dan ook met enkele lengtes voorsprong. De voornaamste uitslagen zijn: Dames: elite skif: 1. T. Visser (Hades) 4.21.0, 2. A. Gravesteijn (Viking); elite acht: 1. De Vliet-Oppopi 3.33.0, 2. Argo; elite twee met: 1. De Vliet 3.59.2, 2. DDS. Heren: Elite skif: 1. Van der Hoog (Nau tilus) 8.12.8, 2. Reuser (RIC); elite acht: 1. Laga 1 7.57.3, 2. Laga 2 8.14.2, elite twee zonder: 1. Amstel-Spaarne 7.59.1, 2. Nereus 3. Aan de Europese jeugdkampioen schappen voor jongens van 17 en 18 jaar, die van 27 t.m. 31 juli op het meer van Bied in Joegoslavië worden gehouden, zul len drie Nederlandse ploegen deelnemen. Dit zijn skiffeur Voetelink van De Laak, de dubbel twee van RIC (Amsterdam), bestaande uit Van Witmarschen en Mid deldorp en de vier met stuurman van het Spaarne, bestaande uit Van Wulften, Bien- fait, Van Woort, Post en Stuurman Povel. HAARLEM Geslaagd voor midden standsdiploma: J. Groeneveld, C. A. J. M. de Groot, L. J. de Groot, J. C. Haak, J. C. M. van Haaster, C. A. M. van Haasteren, M. J. L. van der Ham, A. R. van der Ham- Meloen, L. Hanzon, A. M. van Heems, N. den Hertog, H. van den Heuvel, W. F. Feijink, W. G. Hoogzaad, M. J. Hooiveld, C. E. Hoonhout-Visser, B. Hoorn, A. C. Hubner, J. G. Huigsloot, A. Jacobs, J. de Jager, J. M. Jansen, F. C. A. de Jong, J. H. Jonkman, M. A. H. Jatte, S. C. J. van Kampen, W. A. Kamstra-Van Vuuren, G. C. J. Kersten, J. J. M. Keijzers, E. W. Kieft, J. W. C. Kleian, J. Koble, A. C. M. Kors- man-Dingjan, H. Kossen, J. P. M. Kott- man, A. C. B. Krukkert-Hartog, M. C. E. Kuil, C. M. Lagerwey, W. C. Langbroek, C. J. Leijen, B. Loerakker, A..R. Loman, J. A. G. Loogman, A. van der Maarl, A. Maarse, C. M. Maas, L. G. J. M. Machiel- sen, J. C. Majoor, C. Marinus, P. Metse laar, J. W. Meijer, G. Molenaar, M. J. W. Molenkamp, M. C. T. Nederstigt, P. J. van Neste, B. E. Nieuwenhuis, R. Noot, E. M. Nooy, B. Offenberg, J. H. L. Offerhaus, J. R. V. J. Ooteman, A. A. J. Opdam, E. Paap- Paap, J. N. Peetoom, W. E. M. Post, F. J. van der Putten, A. F. M. Pijnaker, H. P. J. Pijnaker, G. H. Raats-Meijer, J. Ramp, J. M. P. Al-Rair-van der Heuvel, G. Ree, G. C. Reins, A. A. de Rek, L. J. M. Ridder, H. Roelofs, J. W. Scheerder, R. Schouten, M. A. Schrama, R. Schreuders, D. G. M. Schreurs, M. S. Rombeek-Feitsma, A. Y. Rooseboom. G. J. Rus, J. P. G. M. Rutte, G. S. A. Sassen, W. Schaap. P. A. Schijf, H. G. de Smeth, T. C. Smits, A. J. Spamjaart, C. J. J. van Steijn. HAARLEM. H.T.S. voor Radiotech niek en Elektronica. Geslaagd voor het examen Elektronicus N.E.R.G.: H. J. L. M. v. Keeken, C. Lodder, A. J. J. Oudhuis, P. Strijbis, A. J. de Vries, B. v. Ast, D. Bijl, J. C. Goedkoop, J. W. Hofman, C. P. Vries man, E. J. M. Wubbels. Geslaagd voor het propaedeutisch exa men Wis- en Natuurkunde: A. H. J. M. Maas, H. Hofman, T. v. Schimmelmann, M. v. d. Wal. Geslaagd voor het landelijk examen Di gitale Techniek: A. H. J. M. Maas, W. H. v. Slooten. Geslaagd voor het examen Hoger Elek tronicus, met de graad Associated Member IEEE: G. Kuyt, op het proefschrift Scha- keltechniek, J. J. M. Ruigrok, op het proef schrift Operationele Versterkers. HAARLEM Gerrit Bargerschool voor mavo. Geslaagd voor M.A.V.O. 3: M. E. Ackerman, J. Brokke, R. E. S. J. Neeskens, S. E. G. Fens, A. P. de Heer, E. J. Jansen, A. J. Lindenburg, J. L. Pols, R. A. M. v. d. Putten, J. A. Supit, H. M. Verhagen, A. P. V. Deen, E. L. Dammers. M.A.V.O.-4: G. G. Baas, R. Boersma, W. D. Boesveld, F. D. den Hartog, J. M. H. Hessels, P. Ittmann, H. de Jong, F. Kokke, A. W. Kop Jansen, I. A. Korenhoff, J. M. J. Leuven, H. M. Loosman, A. H. Millenaar, C. de Nie, M. E. A. Peet, A. P. Schouw, A. C. de Smeth, I. W. A. Striekwold, A. J. Veeninga, R. E. Visser, L. Wesseling, J. W. M. Westerouwen van Meeteren, L. H. R. van Wijk, A. E. Zwart, L. W. Berrevoets, C. G. A. Beumer, E. Boersma, G. Bootsma, M. L. E. Dammers, P. R. B. Harms, J. L. Laamens, R. B. J. M. Langemeyer, F. Chr. Magendans, P. J. van Nieuwenhuyze, E. J. W. Paauw, A. Slagmolen, A. M. Smits, K. Suyk, A. Vermeer, A. Anker, E. C. Cassee, E. Gaus, Ch. L. G. Hewitt, J. M. Hijner, J. A. Hijner, H. van den Hoorn, E. A. de Jong, A. E. Kuikenga, Y. J. Mommers, E. Nahuis, I. Ph. van Nassau, A. C. Petrie, A. A. H. van der Pol, M. Rabenberg, M. Chr. Ronda, N. M. Rijke, E. Schreuder, J. Snijders, C. G. Stolwijk, A. J. Wenning. HILLEGOM R.-K. Technische School. Diploma metaalbewerken: J. Hogenes, A. Westerink, A. Kok, H. v. d. Putten, L. v. d. Wal, J. Kok, C. v. d. Lans, M. Mathot, J. Mens, I. Pijnaker, J. v. d. Linden, C. v. Steenwijk, A. Ruigrok, A. Smit. Theoretisch diploma metaalbewerken E. v. d. Berg, J. v. d. Berg, H. Seis. Praktisch diploma metaalbewerken: P. v. Eeden, Th. v. d. Berg, J. v. d. Reep, J. Warmerdam, L. Giesbergen, G. Hooger- vorst, R. Kauffman, C. v. Saase, G. Souer, Haarlem; H. P. Keijser, Heemstede; G. P. Schokker, Alkmaar. Basketbal F. E. Alvares, Amsterdam; C. J. van Lint, Eindhoven; K. F. de Looze, Utrecht; F. H. G. Welling, Leiden. Boksen H. Delwel, Rotterdam; J. H. G. Tjong Kim Sang, Paramaribo; F. Wolters, Utrecht. Hockey E. J. Leeftink, Enschede; E. J. Mullers, Hardenberg; A. L. Stern, Haarlem; R. E. de Zeeuw, Voorhout: W. E. C. M. M. van Basten Batenburg, Breda; J. C. Rigters, Amsterdam; G. Stockmann, Enschede. Volleybal R. Best, Pijnacker; H. P. van Ee, Baarn; H. P. Nijhuis, Westervoort; R. B. Bronts, Steenwijk; J. W. v. d. Hoek, Rotter dam; J. H. W. M. Oversteeg, Westervoort; O. Post, Utrecht; A. Schans, Veenendaal; C. Schinkel, Rotterdam; W. S. Zielhorst, Gouda; W. J. Zijlstra. Breda. LISSE Geslaagden voor het diploma HBS-A Conny de Bruin, Ans de Koning, Anne de Kort, Ada Opdam, Steve Perquin, Frank de Ruiter. Jan Hendrik van Steensel, Marleen Tol, Rieneke Wubbe en Gerard van der Zwan in Lisse; Wil van Maris, Ruud Seijsener, Mick Spreeuw, Ans van der Valk, Els Vink en Trees Weijers in Hillegom; Lida Belt, Jeanet van der Drift, Jan Paul Haver, Astrid Keijser, Cock van der Meij, Johan Moolenaar en Jacques Slingerland in Sassen heim; Bets Balk, Riekie Braun, Ineke de Wit, Gé van der Zwet in Noordwijkerhout; Ted van der Bruggen, Christiaan Tetteroo en Jan Lemmers in Voorhout; Thea Janson in Noord- wijk; Tonny van Egmond, Cor Langeslag en Hans Mol in De Zil; Jacques Reeuwijk in Bennebroek; Serge Helwig in Nieuw-Vennep en Ruud Hurkmans in Aalst. Geslaagden voor het diploma HBS-B Jos Bemelman, Gerard Broersen, Coby Kaandorp, Guus Mesman, Hans van Noort, Guus Riet bergen, Jan van der Veek en Kees Warmer dam in Lisse; Hans van Amerongen, Martien den Blanken, Wim van Haaster, Willy Kok, Ger van Lierop, Dick van Lierop, Lia Nelis, Peter Ruigrok, Jan Piet Tijssen en Kees Wit teman in Hillegom; Marry Augustinus, Betty Burgmeier, Jacinta Meijer, Wim van Prooijen, Harry Verdegaal en Theo Vroomhof in Sas senheim; Kees van der Berg. Hens Hijnen en Jan Koster in Noordwijkerhout; Johan iackes en Pinm Mens in Voorhout; Lidy Bom, Lidy Tempelman, Alfons Verhaegen in Noordwijk; Gerbrend Beukers in De Zilk; Frots Blom en Jan Bon in Nieuw-Vennep; Wim Leereveld in Haarlem. Geslaagd voor het HAVO-diploma Rob van den Aardweg. Ingrid van der Aart, Henny Buschman, Mia van Deelen, Ellen Eisenga. Aad van Hasster, Kees Heemskerk, Ans van Kesteren, Conny Langeveld, Hen- riëtte Lefeber, Elly van der Meij, Bernadette Paardekooper, Tom Rooyakers, Cocky Ruig rok, Dirk Schrama, Carla van Velzen, Marian van der Vlugt, Antoinette de Vroomen, Jacques de Vroomen, Mattie Warmerdam in Lisse; Marja Boot, Klaas Clay, Tineke Els geest, Jos van Heek, Kees Heemskerk, Theo Merkman, Gerard van der Weijden, Hans van Wissen en Imka van Rooden in Hillegom; Gerrie Baak, Ton Berntzen, Ina Blom, Leny Gozeling, Michiel Krop, Teun Langerak, Aad van der Meer. Peter Mul, Francesco Ooster- veer, Everhard van der Poel, Adrie Rotteveel, Miriam Schoonbroed, Dick Verdegaal, Ronald Visser, René Yema, Annette van Zonneveld, Gerrit van de Zwart in Sassenheim; Jos Faas, Corfie van Gijlswijk, Henk van de Hoef, Betty Hogervorst, Jan Looijsteijn, Gerard van den Nieuwedijk, Martier Parera, Kees Pen- nings, Nico van der Poel, Margreet van Veld huizen, Jan Verwater, Martien Wilson, Rose mary van der Zalm in Noordwijkerhout; Ma rijke van den Aardweg, Mary van der Berg, Igna Boere, Wilbert Bots, Rosemarie Hil- linga,, Elly Immerzeel, Marian van der Lin den, Kees van Noort, Dick van den Nouland, Els Standaart in Voorhout; Jacqueline Alke- made, Theo Casoers, Sjaak Commandeur, Nico Duyndam, Anneke van Eeden, Thijs Groenewoud, Henn van Hage, Goof van der Hoorn, Annemieke van der Hulst, Gregory Jansen, Annelies Marijnis, Urly van Oosten, Gemma Peeters, Nio Pont, Joke Steenvoor den, Sam van der Veen, Els Vink, Corrine van der Weijden in Noordwijk; Tino de Groot, Mariska de Lange, José Ruigrok, Rob Risman in De Zilk; Piet Alkemade, Aad Kant, Nico van Nimwegen, Hans Vermeulen in Nieuw-Vennep; Jaap Breek, Adrie Heems kerk, Adrie Lips in Bennebroek; Theo Hoog- amer, Rini Meulblok, Loek Randsorp in Ab- benes; Jan Hein van Gerven, Huub Hartman, Dick van Lent in De Kaag; Ab Frohwein, Carin van Laere, Ad van Paridon, Jan Peter van der Aart in Leiden; Bert Hartveld, Jaap Kroon, Gitty Schavemaker, Anneke Welsink, Wim Vink, Willy v. d. Meer, Fons Lange- meijer, Sjaak Luiken, Ruud Bouter, Frank Weve in Warmond. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Zondagmorgen is de 33-jarige J. Sanders uit Rotterdam in de haven van Beverwijk verdronken. De man wandelde over de loopplank naar het Rijnschip, waarop hij als eerste man werkzaam was, struikelde over een rol touw en viel in het water. De Rotterdam mer was de zwemkunst niet machtig. Z W' i

Haarlem's Dagblad | 1971 | | pagina 4