VU Spaarspecialisten sinds 1817 al ruim 150 jaar! f Boerhaave Administratief assistent(e) voor onze keuken JONGE MANAGERS uua/t nederland informatie-analist KONSTRUKTEUR Junior-Vertegenwoordigers displayverzorgers BEZIGHEIDSTHERAPEUTE Medewerkster De Nutsspaarbank is 150 jaar oud in het brengen van moderne spaarvormen. De Nutsspaarbank weet dan ook alles van sparen. Dat is geen bijzondere verdienste van de Nutsspaarbank. Dat mag u gewoon verlangen van een bank die zich jaren lang uitsluitend bezig hield met sparen. Profiteer van die specialistische kennis van de Nutsspaarbank en laat u eens voorlichten over de vele spaarmogelijkheden van vandaag de dag. Ontdek üw spaarvorm met üw voorwaarden en natuurlijk met een hoge rente. GELDLENINGEN REINALDA-HUIS HAARLEM VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM ERDALB.V. AMERSFOORT behorende tot de internationaal geo riënteerde Intradal N.V., is een belang rijke producente van een groot assort!- Hf ZATERDAG 6 MAART 1976 36 LU In ons reactiveringscentrum is plaats voor een vraagt voor spoedige indiensttreding Voor deze functie is vereist: diploma Norel of Prinsenoord. Voor sollicitaties kunt u zich wenden tot de directie van BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Offi De bezigheidstherapie werkt in teamverband samen met de afdelingen fysio- en ergotherapie, logopedie en verpleging. Informatie over de inhoud van deze functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van de paramedische afdeling. Voor deze functie bieden wij: 3een uitstekend aanvangssalaris 8% vakantietoeslag 6% jaargratificatie een goede onkostenvergoeding ment schoen-, vloer-, en huishoudelijke onderhoudsmiddelen, W.C.-reinigers, luchtverfrissers en huishoudelijke in- sektenverdelgers. BURO VOOR BOUWTECHNISCHE ADVIEZEN J. M. PIETERS B.V. Koudenhorn 32 - Haarlem Tel. 023-325732 EMI-HOLLAND B.V. voor beton- en staalkonstrukties In het bezit van een HTS en/of HTI- diploma. Moet in staat zijn zelfstandig diverse projekten uit te werken. Voor enthousiaste jonge mensen, die zich na een grondige opleiding in de toekomst een vaste plaats in de bui tendienstorganisatie van één der In- tradal werkmaatschappijen willen ver werven is dit een unieke gelegenheid. Intradal M 90e jrg r Kantoor Redactie Bijkante Ter ondersteuning van onze buiten dienstorganisatie vragen wij voor spoe dige indiensttreding: Wij bieden: Een goed salaris 8% vakantiegeld 20 werkdagen vakantie Eventuele reiskostenvergoeding Opname in het pensioenfonds voor de architektenbureaus op 25-jarige leef tijd. Sollicitaties schriftelijk aan bovengenoemd adres. Ook kunt u telefonisch een afspraak maken. I Hoofdn Leonard Springerlaan 1 Dat Sollicitaties kunt u richten aan: vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. Functie-lnformatle:Erdal B V. brengt haar pro- dukten -assortiment via alle belangrijke food- organisaties, supermarkten, discounts- en cash- and-carry bedrijven. De junior vertegenwoordiger Werkgebied: West-Nederland. Leeftijd: 22 jaar. In de keuken van het Reinalda Huis, ver zorgingshuis voor 326 bejaarden, worden dagelijks ruim 750 maaltijden klaarge maakt, waarvan een gedeelte bestemd is voor andere huizen. Voor de administratieve begeleiding van deze werkzaamheden zoeken wij een ac curate assistentie), die o.m. tot taak krijgt: het uittypen van de menu's, het uitwerken van de bestellingen, het sa menstellen van de dagelijkse produktie- lijsten en het registreren van de dagelijkse voedingsprijs. Zelfstandigheid, enthousisme, admini stratieve ervaring en een goede typevaar- In ons bedrijf vervaardigen wij jaar lijks miljoenen grammofoonplaten van zeer hoge kwaliteit. van zo rond de 20 jaar. Aangezien enige kennis van de Engelse en Duitse taal goed van pas zal komen, lijkt ons een opleiding op MAVO- niveau gewenst. De honorering die onmiddellijk al interessant is, hebt u voor wat het verdere verloop van uw karrière betreft voor een belangrijk deel zelf in de hand. Sollicitaties met uitvoerige vermelding van levensloop ontvangen wij graag op ons hoofdkantoor, Herengracht 105-107. Amsterdam Wegens voortdurende groei van onze organisatie richten wij wederom een oproep aan: Hoewel de mogelijkheid aanwezig is, dat uw opleiding in de buurt van uw woonplaats kan starten, moet de bereidheid bestaan te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te werken. Nodig is een goede algemene ontwikkeling, (middelbare school), uitgesproken goede kontaktuele eigenschappen en een managers mentaliteit. Leeftijd vanaf 25-28 jaar. digheid worden zeer op prijs gesteld. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag: 08.00 - 16.45 uur. Belangstelling voor deze afwisselende en verantwoordelijke funktie? Bel even voor een afspraak (023 - 33 91 09, afd. Personeelszaken). Of schrijf een bondige brief. taak het in teamverband ontwikkelen van moderne, voor een deel geautomatiseerde, informatiesystemen. wtj vragen HEAO - of gelijkwaardige opleiding - en enige AMBI-diploma’s. ervaring op het gebied van de ontwikkeling van informatiesystemen inzicht in de organisatiekunde. ervaring met geautomatiseerde systemen, bij voorkeur met betrekking tot het ge bruik van terminals op bedrijfsafdelingen goede kontaktuele eigenschappen. leeftijd omstreeks 30 jaar. Door de steeds toenemende werk zaamheden is het wenselijk gewor den ons PLANBUREAU op korte termijn te gaan versterken met een De werkzaamheden worden verricht op een kleine afdeling in een gezel lige en harmonieuze sfeer. Daar naast bieden wij een uitstekend sa laris en dito secundaire arbeids voorwaarden. Tulpenkade 1 (bij viaduct Zijlweg), HAARLEM, telefoon: 023-319380, toestel 256 Dit i ter W op vra mogeli haven H Da dit ang leid woi ten aan was Tsj aan aan Hsi ben Pos infi ton I voor de hoofdafdeling bedrijfseconomische zaken vragen wij een is de grootste zelfstandige financièrings- maatschappij in Nederland, welke boven dien een stormachtige ontwikkeling door maakt. Vota verstrekt in hoofdzaak leningen tot ruim f 100.000 aan particulieren in de inkomensgroep van f 20.000 tot 80.000 p/jaar en aan kleine en middel grote bedrijven De groei zal dit jaar 50% zijn. Momen teel werken wij via 19 kantoren met assurantie tussenpersonen over heel Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amster dam, Herengracht 105-107 Wij verzoeken u uw sollicitatie binnen één week te zenden aan de directie van het PWN. postbus 5, bloemendaal s.vp. in de linkerbovenhoek van uw brief en enveloppe vermelden 7526 DE van t zal v< de ec uitko verza 1985. Kantoren te: Amsterdam-Alkmaar-Apeldoorn-Breda-Delft-Eindhoven-Enschede Den Haag-Groningen-Haarlem-Heerlen-Den Bosch-Hilversum-Leiden Nijmegen-Rotterdam-Utrecht-Venlo-Zaandam. die willen bewijzen, dat ze zonder meer goed zijn. Na een opleiding op een of meer van onze kantoren van 2 tot 3 jaar (veel buitendienst-training maar ook burowerk) moet u klaar zijn om als direkteur van een bestaand of nieuw rayon op te treden. zal onder leiding van de hoofdvertegenwoordiger en vertegenwoordiger alle ondersteunende werk zaamheden verrichten welke voor de promotie van het assortiment noodzakelijk zijn. Voor al! Groentje Postgiro Klachter 16-18 u /paarbank wij bieden naast een nader overeen te komen salaris de bij de overheid gebruikelijke arbeids voorwaarden (o m. welvaartsvaste pensioenvoorziening, ziektekostenregeling, stu diekostenregeling, eventueel tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten). Gegadigden kunnen hun eigenhandig geschreven sollicitatie brieven, met recente pasfoto, zenden aan Hoofd Afdeling Personeelszaken, Brabantsestraat 17 te Amersfoort, onder letters J.E. Voor telefonische inlichtingen: 033-38822, toestel 326. Na 18.00 uur: 033-17969 (hr. F. de Vries). Uit Schipl miljoe is aan ramini giecris aanboi passag en de 2000 Hield een a miljoe aanbo geschE geen lijk h van t Weste in ee: bijstel den o I i L pl k* Bk

Haarlem's Dagblad | 1976 | | pagina 36