mill 1 lay-out man/vrouw Er zijn minstens 12 goede redenen om walser te worden I i 1 J F k- i Schiphol PHILIPS Schiphol Wij zoeken een administrateur reinigers terreinwerkers (of om er tenminste eens goed over te denken) r f ii - f vc BON X I. I- Eppo, stripweekblad voor de jeugd, zoekt een BHE w ■Ha Een nieuwe baan neem je niet zomaar, maar je kunt er wel eens over denken. Heeft u bijvoorbeeld ooit eraan gedacht om walser te worden? Toch is dat de moeite zeker waard. Hiernaast staan wel 12 redenen om walser bij Hoogovens te worden. Lees ze en ontdek dat een walser bij Hoogovens een goedbetaald en gewaardeerd vakman is. En met goede toekomstmogelijkheden. Toch iets om eens goed over na te denken. Zijn werkzaamheden omvatten o.m.: - het verrichten van bedrijfseconomische analyses en het rapporteren daarover; - de zorg voor administratieve procedures; - het opstellen van budgetten; - verzorging van de periodieke verslaglegging. Uw schriftelijke sollicitatie kurtt u richten aan het Hoofd Personeelszaken. U kunt ook telefonisch contact opnemen met mevr. M. J. Rijke voor het maken van een afspraak of het vragen van verdere inlichtingen. Wij zoeken iemand die de niet-strippagina’s vormgeeft en er vervolgens snel en accuraat werk tekeningen van maakt. Ook zal zijn of haar hulp ingeroepen worden bij onze stripalbum-reeksen Ervaring op het gebied van vormgeven en werktekenen is nood zakelijk. Leeftijd rond de twintig jaar De juiste kandidaat bezit het HEAO-diploma of een gelijkwaardige opleiding, diploma MBA en SPD-I (of studeert daarvoor). Het praktisch zelfstandig vervullen van deze afwisse lende taak vergt een kritische en inventieve instelling. Leeftijd 25-35 jaar. De honorering voor deze functie zal plaatsvinden volgens de CAO voor publiekstijdschriftjourhalisten. Geïnteresseerden kunnen schrijven naar Obèron b.v., afdeling Personele Zaken, postbus 6003. 2001 HA Haarlem In de interne Accountantsdienst van Philips zijn enkele vacatures voor gevorderde assistenten bij de kantoren in Amsterdam, Apeldoorn, Eindhoven, Groningen en Roosendaal. Zij gaan deel uitmaken van een klein team, dat onder leiding staat van een registeraccountant. Enige aspecten zijn: de bedrijven maken intensief gebruik van moderne geautomatiseerde systemen en van budgettering het team komt te staan voor een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van fabricage, verkoop, dienstverlening, technische ontwikkeling enz.; elk team werkt voor een vast aantal bedrijfs onderdelen. Regelmatig wordt het werkpakket van de (assistent-)accountant, ondermeer door interne roulering van de medewerker, gewisseld-en gewijzigd soms worden er bedrijfseconomische onderzoekingen uitgevoerd bijvoorbeeld in verband met bijzondere investeringen de internationale contacten spelen vaak een rol in de werkzaamheden, hetgeen voor accountants in sommige gevallen 2. Een walser is een belangrijk vakman 4. Een baan met toekomst 5. LTS of MAVO: een goede basis Zend uw gegevens aanG". Thalhammer, Philips Personqelzaken, antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. U wordt dan uitgenodigd voor een oriënterend gesprek. We stellen de volgende eisen: Atheneum of Gymnasium als vooropleiding NIvRA-studie, tenminste tot halverwege het Algemeen Gedeelte of SPD-2 enige jaren controlepraktijk leeftijd tot 25 jaar De gevorderde assistent komt weliswaar niet direct met alle aspecten in aanraking, maar zal daarin groeien. De verdere studie wordt gestimuleerd met een belangrijke financiële tegemoetkoming. De aard van het werk kan worden gezien als een interessante óndersteuning in de verdere studie. 9. De voordelen van een groot bedrijf Koninklijke Utermöhien NV i i buitenlandse reizen met zich mee brengt. Bovendien heeft de Accountantsdienst eigen medewerkers in de landen met grote vestigingen van Philips. - 7. Walsen is afwisselend werk Hoogovens behoort tot het ESTEL -concern 6. Promotiekansen x' 11. Nog vele extra’s 10. Sociale voorzieningen 12. Vrijblijvend informeren ,,iO Wat doen walsers bij Hoogovens? Zij bedienen in ploegendienst de installaties waarmee plakken staal worden uitgewalst tot bijvoorbeeld dikke plaat voor schepen of tot één millimeter dik staal voor auto’s. Of nog dunner tot blik voor het verpakken van conserven, frisdranken en bier. Het staal van Hoogovens wordt op honderden verschillende manieren over de hele wereld tot nuttige produkten verwerkt. De walsers zorgen er met hun vakmanschap voor dat voor elke toepassing het juiste materiaal wordt geleverd. Hopgovens heeft heel wat kritische klanten. Maar gelukkig ook bekwame walsers die die uitdaging aankunnen. Durft u ook? 8. Werk in een kleine ploeg 3. Grondige opleiding 1. 37.000,— tot 41.500 Ir Gevorderde assistenten l I V I V L Voornaam: Geboortedatum: HOOGOVENS Adres: HF 388 i •4 IVOUN UTERMÖHIEN Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd op de luchthaven, verzorgt o.a. het schoon houden van landingsbanen, wegen, plat formen etc. Voor het verrichten van deze werkzaamheden wordt bij dit bureau uit gekeken naar enige Interesse? Schrijf dan een brief, onder ver melding van nr. 220/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus7501,1118ZG Lucht haven Schiphol. U kunt ons ook in de ochtend bellen: tel. 020 - 517 24 70. Wij bieden u een aanvangssalaris tussen de f 1.558,- en f 1.880,- bruto per maand, waar géén premie AOW/AWW van wordt ingehouden. Die nemen wij voor onze rekening. Bovendien kunt u rekenen op een tegemoetkoming in vervoerskosten. Hij is een specialist bij Hoogovens. Hij vervult een onmisbare sleutelfunctie in de produktie; nu en in de toekomst. Want zijn vakmanschap staat voor een belangrijk deel borg voor de kwaliteit en dus de verkoopmogelijkheden van onze produkten. Walsers zitten goed bij Hoogovens, want staal is een materiaal dat altijd nodig blijft. Hoogovens levert kwalitatief goed staal, waarnaar ook in de toekomst vraag zal blijven. Om dat nu en straks te kunnen leveren, zijn walsers nodig. Een LTS- of MAVO-opleiding en gevoel voor tech niek zijn een goed startpunt voor de opleiding tot - walser. Zoals gezegd: het gaat om een typisch Hoogovens- beroep, waarvoor buiten de deur geen opleiding is. Met een andere vooropleiding zijn er ook volop mogelijkheden. Wie bij Hoogovens in de produktie werkt, com bineert de sfeer van een kleine werkeenheid met de voordelen en zekerheden van een grote onder neming. En dat is in deze tijd mooi meegenomen. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „walser”. Naam: Molukkenstraat 200 -1098 TW Amsterdam - Tel. 020 - 94 44 44. i J I i VERBAND WATTEN Is alle staalplaat gelijk? Vergeet ’t maar. Elke toepassing vraagt staal met eigen specificaties. Elke opdracht is net even anders. Een walser heeft over afwisseling niet te klagen. Naast een opleiding van bijvoorbeeld enkele jaren LTS, is'het noodzakelijk dat u in het bézit bent van een rijbewijs BE en zo mogelijk CD, zodat wij eventueel bepaalde voertuigen aan u kunnen toe vertrouwen. Daarnaast is het belangrijk dat u in de buurt van de luchthaven woont en een goede gezondheid bezit. Leeftijd tot 45 jaar. Een walser weet, net als alle andere personeels leden bij Hoogovens, wat zijn promotiemogelijk heden zijn. Dat geeft een stuk zekerheid. Wie hogerop wil komen, krijgt daarvoor alle kansen. Want voor leidinggevende banen komen eigen mensen het eerst in aanmerking. Werken bij Hoogovens biedt nog meer voordelen. Zoals gratis busvervoer in de wijde omgeving van en naar het werk. Hulp bij het vinden van woon ruimte als men te ver van het bedrijf woont. Vakantiefaciliteiten, een personeelsvereniging enzovoorts. Hoogovens vertelt u er graag meer over. Meer specifiek zal hun taak bestaan uit: het schoonmaken van de wegen, straten, start- en landingsbanen en platformen, het ophalen van het grof- en huisvuil en het bedienen van de vuilpersinstallatie. Bovendien zullen zij in de winter assistentie verlenen bij het bestrijden van sneeuw en gladheid Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een briefje met de benodigde gegevens over uzelf, onder vermelding van nr. 211/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N V. Lucht haven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. U kunt ons ook in de ochtend bellen: tel. 020-51724 70. Mogen we volstaan met te zeggen dat Hoogovens op het gebied van sociale voorzieningen een naam heeft op te houden? Bij Hoogovens kunt u zonder enige verplichting uw licht opsteken over uw mogelijkheden als walser of in een van de vele andere produktie- functies. Bent u tussen de 18 en 35? Kom dan eens praten. Of stuur de bon in naar: Hoogovens Personeelsvoorziening, Antwoord nummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen post zegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. In aanmerking komen personen, die: - in het bezit zijn van rijbewijs BE (bij voorkeur ook CD) - niet ouder zijn dan 40 jaar - in de buurt van de luchthaven wonen - een goede gezondheid bezitten. personeel Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Onderhoud Terreinen van de vennootschap bestaan vakatures voor Hun taak zal o.a. worden het verrichten van onderhouds-, opruim- en transport- werkzaamheden, alsmede het bestrijden van sneeuw en g ladheid en het verjagen vah vogels. i I I Van buiten lijkt Hoogovens misschien één groot be drijf. In feite is fret een verzameling van fabrieken en installaties die op elkaar aansluiten. De walse- rijen hebben daarin een eigen plaats: Binnen een walserij is het werk verdeeld over kleine ploegen, die een bepaalde installatie bedienen. I Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van leeftijd, varieert van f 1.646,- tot f 1.880.- bruto per maand. De premie AO\N/AW\N komt voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reis kosten I Walser is een typisch Hoogovens-beroep, dat men elders niet vindt. Daarom zorgt het bedrijf zelf voor een degelijke vakopleiding. Voor een deel gebeurt dat In de praktijk, maar er zijn ook cursussen tijdens de werkuren. Tijdens de opleiding wordt natuurlijk normaal doorbetaald. Koninklijke Utermöhien NV is één van de meest vooraanstaande verband- stoffenfabrieken met vestigingen te Amsterdam, Ernst, Troisdorf (Duitsland) en Buggenhout (België). Daartussen ligt het bruto jaarinkomen van een ervaren walser in 4-ploegendienst. Hierin zijn alle toeslagen begrepen zoals ploegentoeslag, 8% vakantiegeld en de 2% uitkering aan het eind van het jaar. Een walser in opleiding begint natuurlijk lager; zijn bruto jaarinkomen is inclusief alle toeslagen ca. 32.450,vanaf 21 jaar. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Het bureau Onderhoud Terreinen.

Haarlem's Dagblad | 1979 | | pagina 40