Pierson, Heldring Pierson NV Ag H I K B K H b o b r" MAI Amstelveen zoekt snel twee goeie sekretaresses ttet betere (oDd) DATSUN A) aankm. bouwkundig tekenaars B) bouwkundig tekenaars administratief commercieel medewerker (m/v) ’n assistente) voor de kasafdeling en n medewerker(ster) afdeling giro STE Datsun Nederland BV TIMMERLIEDEN/ MEUBELMAKERS LEERLING TIMMERLIEDEN I RL ATERDAG I Ter versterking van de afdeling wordt een aantal a- u- O JLO JAVA DEURENFABRIEK B.V. Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor telefonische informatie 02521-190 20, u kunt vragen naar de heer F.A. Bussen. Ook uw schriftelijke sollicitatie kunt u aan hem richten. Het adres is Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen 2 weken ontvangt u dan bericht betreffende uw sollicitatie. Wij zoeken een man/vrouw in de leeftijd van 20-33 jaar, die in het bezit is van zijn/haar MAVO- of MEAO- diploma en beschikt over enige type-ervaring. Salaris, secundaire arbeidsvoorwaarden en reiskosten vergoeding zijn goed te noemen. Tevens hebben we een goede studiekostenvergoeding. Sinds enkele jaren kent vrijwel elk gezin in Nederland het aanbod van Edah: alle boodschappen voor de laagst mogelijke prijs met behoud van kwaliteit en variatie. Als gevolg daarvan groeit Edah sinds enkele jaren met grote sprongen. Daarom is er uitbreiding nodig met vakkundige mensen. Sekretaresse controller Ongeveer 20 a 25 jaar, middelbare opleiding, steno Nederlands (liefst ook Engels), vlot met de typemachine en een goede kennis van het Engels. Behalve het vanzelfsprekende sekretaressewerk verzorgt ze een aantal administratieve zaken zoals het inschrijven van fakturen, het typen van staatjes, etc. Daarnaast houdt ze onze voorraad kantoorbehoeften op peil. Voor onze filialen in de regio Amsterdam hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor: Wilt u voor deze funktie in aanmerking komen, dan dient u in staat te zijn een vestiging te leiden als ondernemer en niet als beheerder. Samen met de groepsmanager bent u verantwoordelijk voor het filiaalresultaat. Indien door deze advertentie uw interesse is gewekt, schrijf dan een korte en bondige brief aan: de Centrale Personeelsdienst van Edah, Kanaaldijk N.O. 82, Helmond, t.a.v. de heer J.J. van de Weijer. Vermeld op de linkerbovenhoek van de enveloppe ons vakaturenummer: JW-0401 Vooral de leidinggevende, organisatorische en commerciële taken spelen een zeer belangrijke rol in uw funktioneren. Binnen de gegeven richtlijnen hebt u voldoende vrijheid om aan uw eigen ideeën gestalte te geven. Om deze funktie goed te kunnen uitoefenen is naast een aantal persoonlijke eigenschappen een goede opleiding, bijvoorbeeld MAVO plus vakopleiding of M.D.S. een vereiste. Leeftijd 23 tot 35 jaar. Voldoet u niet volledig aan de gestelde eisen, dan geven wij u een praktisch gerichte opleiding om via de funktie van assistent-bedrijfsleider door te groeien naar bedrijfsleider. p. De arbeidsvoorwaarden bij EDAH zijn goed: naast een aantrekkelijk salaris komen nog de sekundaire voorzieningen en zijn er mogelijkheden voor een interessante loopbaanontwikkeling. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een financiële instelling met circa 8900 mede werkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amsterdam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. Binnen de afdeling Boekhouding, ressorterend onder de Administratieve Afdelingen van het De'bank wordt gekenmerkt door een sfeer van persoonlijke betrokkenheid bij de dienstverle ning aan haar kliënten. Bij deNMB is nog ruimte om u te ontplooien. Het niveau waarop u bin nenkomt is zelden een eindpunt, veel vaker een start van een bankcarrière. Geïnteresseerden die - alvorens te solliciteren - zich nader willen oriënteren omtrent de inhoud van deze funktie, kunnen zich telefonisch wen den tot het hoofd van de afdeling Boekhouding, J. A. v.d. Bosch, telefoon: 020-5432657. Het direktoraat Administratie en Automatise ring is gevestigd in het pand aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amsterdam Nieuw-Zuid. De afdeling Boekhouding gaat in de loop van 1979 verhuizen naar de Nachtwachtlaan. Daarnaast heeft de afdeling een centrale funktie bij de verrekening tussen onze kantoren en bij de administratie van het betalingsverkeer. MAI NEDERLAND B.V. Prof. J.H. Bavincklaan 5 1183 AT Amstelveen B.V. Architektenbureau Cees Dam BNA/BNI Hij/zij dient binnen een team de nodige werkzaamheden zelfstandig te kunnen verrichten. Tot zijn/haar taak behoort o.a. het bijhouden van orders en voorraden, het verwerken van dealerresultaten, het assisteren bij het inklaren en het aanvragen van kentekens. Daarnaast bestaat er een veelvuldig (telefonisch) contact met de dealerorganisatie. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. taken afgesplitst naar een te formeren sektor ..Algemene Zaken”. Hiervoor zoeken wij een SPD-er/HEAO-er BE voor de funktie van: direktoraat Administratie en Automatisering, is het automatiseringsproces volop in ontwikkeling voor o.a. de krediteuren-, grootboek-, kosten- en inventaris-administratie. Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto’s in Nederland. Met succes: steeds meer Datsuns rijden op de wegen. Daarom moet onze organisatie meegroeien. En om deze reden zoeken wij op korte termijn een Sekretaresse manager technical operations Europe Met minimaal een middelbare opleiding, een uitstekende kennis van het Engels, technische belangstelling en goede type- vaardigheid. Naast het voeren van Correspondentie, filen, agenda's bijhouden e.d. houdt ze zich bezig met het uitwerken van veelal technische rapporten. Daarnaast heeft ze veelvuldig telefonisch kontakt met technische diensten van MAI in binnen- en buitenland. De technische merites van het computergebeuren brengen wij haar zo snel mogelijk bij. Wat u bij ons vindt is een afwisselende en goed betaalde baan met een zelfstandig karakter en een prettige werksfeer, waarin u zich snel thuis zult voelen. We hebben haast, dus hoe eerder hog liever een brief aan de heer J.N.C. van Heerdt, onze personnel manager. Voor nadere informatie kunt u hem bellen, telefoon 020-434366. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan H. Diebels, afdeling Personeelszaken Admini stratie en Automatisering, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. Van deze funktionaris wordt verwacht dat hij mee zal werken aan de ontwikkeling en prak tische uitvoering van bovengenoemde admini straties. Een ruime boekhoudkundige ervaring en enige kennis van automatiseringsaspekten is voor deze funktie vereist. Vanwege de vele kontakten op alle niveaus bin nen en buiten de afdeling, worden hoge eisen ge steld aan kontaktuele eigenschappen. Voorts zal de kandidaat over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid dienen te beschikken. Tevens zal hij leiding moeten kun nen geven aan diverse groepen. 'VTs^ I Nederlandsche Melasse I Handel Maatschappij B.V. MAI is een nog jonge, V dynamische en snelgroeiende computerleverancier van de Basic Four en Wordstream systemen. Bij de Nederlandse MAI- vestigingen werken momenteel ca. 90 mensen. - I 43 sektorchef te ;i- Is- I 1392 LIMITl (Haarli vraagt voor zo spoedig mogelijk -'--p Ons kantoor in Haarlem zoekt op korte termijn: I Bedrijfsleiders >n vereis 3ING riem, iage- C_23EZ_ZJ jr het istelij- met 8 ituele tiebu- .‘igen- tatie- n dat slijk kont and adre Datsun Nederland is dc importeur van de bekende Datsun automobielen uit Japan. Schriftelijke of telefonische soil, aan het bureau t.a.v. dhr. H. Zweers Meijer. ig, de 2 KN e 3 SINGEL 148 - AMSTERDAM Tel. 020-234755/229540 Sollicitaties. Ladderbeekstraat 142 - Velsen-Noord. Telef. 02510-29117. De bank Pierson, Heldring Pierson N.V. is een ondernemende financiële instelling die op praktisch ieder terrein een kompleet dienstenpakket levert, zoals bijvoorbeeld kredietverlening, emissies en beleggingen - ook in internationaal verband. in- 44 Ie vraagt voor haar hardhouten deurenfabricage 5 Solliciteren kan zowel mondeling als schriftelijk, gericht aan dhr. C.W. Claus van Pierson, Heldring en Pierson N.V., Fonteinlaan 1 1201 2 JG Haarlem Het tèlefoonnummer is 023 - 31 9255, toestel 20. d, is e hard Cd s gespe| jkten. I NMB NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK En wat bieden we? Om te beginnen een goed salaris en een prettige werksfeer. Bovendien: 8% vakantiegeld, een 1 3e maand plus een aandeel in de winst en de mogelijkheid van een aantrekkelijke studiekostenvergoeding. Als assistent(e) op de kasafdeling help je onze cliënten aan de balie en verzorg je daar de administratieve verwerking van. Andere werkzaamheden zijn ondermeer het maken van journalen en het assisteren bij het opmaken van de kas. Het spreekt eigenlijk vanzelf dat we goede kontaktuele eigenschappen van je verwachten en een akkurate instelling. Ook zul je al enig boekhoudkundig inzicht moeten hebben. Als vooropleiding 't liefst HAVO, maar MAVO-4 kan eventueel ook. Onze nieuwe medewerker(ster) op de afdeling giro zal zich voornamelijk bezighouden met het verwerken van betalingsopdrachten via de postgiro en bankgirocentrale en met het maken van journalen. Ook voor deze baan is enig boekhoudkundig inzicht en grote akkuratesse nodig, terwijl ervaring in het bedienen van ponsmachines en/of inforex je een streepje voor geeft. Als vooropleiding vragen we MAVO-4. 1 Tankinstallatie (Amerikahaven) - Amster- dam - tel. 02907 - 3256 I zoekt voor direkt een ASSISTENT TANKFARM OPERATOR I I Wij zoeken een jongeman met enige techni- j I sche kennis, wonende in de omgeving. Ervaring met de binnentankvaart strekt tot I aanbeveling. I I Werkzaamheden geschieden hoofdzakelijk J in dagdienst. Wij bieden een aantrekkelijk salaris voor de I juiste persoon. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. \,x

Haarlem's Dagblad | 1979 | | pagina 43