BOUW VAN EERSTE FASE GESTART Muziekschool kan niet buiten eigen onderdak Hillegommers willen geen grote loods achter hun tuinen Middenstand Lisse meer winkels s streek in 'r kort „Meer aandacht voor milieu in onderwijs Wijkraad verbaasd over uitblijven van accommodaties kuif O verveen meest muzikale kern in Bloemendaal MANIFESTATIE KIND EN MILIEU OP PEDAGOGISCHE ACADEMIE 1 r ]ohannes-passie s Heemstede Hoofddorp Halfweg Zwanenburg Werkgroep bestudeert brandstofvoorziening id 5 4 HD REGIO ZATERDAG 19 7 9 7 APRIL 1 I (Van onze streekredactie) BLOEMENDAAL. Het ver spreid lesgeven in zestien ver schillende dependances heeft de ontwikkeling van de gemeente lijke muziekschool Bloemen daal ernstig belemmerd. Vooral het toezicht op het lesgeven en de coördinatie van Tiet onder wijs wordt door de versnippe ring bemoeilijkt. Daarom is een eigen onderdak voor de muziek school geboden. Een en ander staat te lezen in het verslag over het eerste cursusjaar van de ge meentelijke muziekschool. (Van onze Haagse redacteur) DÉN HAAG. Een aantal bewoners van de Tweede Loosterweg in Hillegom verzet zich met hand en tand tegen de bouw van een nieuwe loods voor de plantenkwekerij N. C. Weyers B.V. Ze vrezen lawaai-overlast door vergroting van het bedrijf en de aanvoer van planten met vrachtwagens en bederf van het uitzicht. Bovendien zijn de boze buren van Weyers van mening dat de gemeente Hillegom ten onrechte gebruik maakt van een snelle procedure om de nieuwbouw van Weyers op korte termijn mogelijk te maken. Van onze streekredactie) HEEMSTEDE. De gangen van de katholieke pedagogische academie De la Salie in Heem stede toonden gisteren een marktachtige aanblik. In talloze kraampjes gaven milieu- en aan verwante groeperingen acte de presénce op de manifestatie „Kind en Milieu”. Samen met de school en de werkgroep Milieu- varken had de studiegroep On derwijs en Milieu dit evenement op touw gezet om ruimere aan dacht voor milieu-opvoeding in het onderwijs te bepleiten. I Huren Meerenburgh lager dan geraamd u. ds. vijftigprocent premiekoop- 1.30 u. (Van onze streekredaktie) 19 u. H. en Leer, Muziek tijdens de manifestatie Kind en Milieu. Mrichten naar Oudeweg 12-14 in Haarlem Haarlem ies, >0 Wijn- 15 u. Den H. en ?d) ds. u. H. Jur lur 1. Ger- mevr. ensch. 4rkel, nstra, u. ds. jeves- inder- De bouw in Meerenburgh is dezer dagen van start gegaan. Wethouder A. de Kort heeft inmiddels de eerste paal geslagen voor de bouw van 93 huurwoningen en van 59 huizen in de premiekoopsfeer. Over een jaar moeten ze worden opgele verd. De woningbouwverenigingen Volks belang en Het Gezinsbelang krijgen de huurwoningen onder hun beheer. Voor dure vrije-sectorbouw is in Mee renburgh geen ruimte. Alle huur- en koop woningen zijn bestemd voor inwoners van het dorp of voor mensen die er werken of sociale bindingen mee hebben. In totaal zullen er in Meerenburgh 540 huizen wor den gebouwd, verdeeld in vijftig procent van verkoop aan particulieren. De buren zijn daar bang voor omdat dat veel ver keer aantrekt. De gemeentesecretaris on derstreepte dat ook de gemeente pertinent tegen detailhandel is. Hij stelde voor als bemiddelaar tussen Weyers en zijn buren op te treden. Maandag doet de Raad van State uitspraak. ZWANENBURG. Op de velden van de R.K.V.V. NAS aan de Populierenlaan in Zwanenburg worden op 9,12,19, 23 en 6 april de voorronden gespeeld van het Paasvoetbaltoernooi voor de leerlingen van het basisonderwijs in de plaatsen Halfweg en Zwanenburg. Net als het vo rige jaar zijn ook de meisjes weer van de partij. Zij strijden uiteraard in aparte poules. De finales van de jongens en meisjes zijn op Koninginnedag. (Van een medewerker) HOOFDDORP. Op vier velden van de SV Hoofddorp in het sportpark Arnol- dushoeve wordt dinsdag 10 april in een keer het Paasvoetbaltoernooi voor de leerlingen van het basisonderwijs in Hoofddorp afgewerkt. Er nemen elf elf tallen aan de strijd deel en die zijn in drie poules onderverdeeld. Directeur Prinsen van de school hoopt dat het leed nu spoedig zal zijn geleden. Hoewel het gemeentebestuur aanvanke lijk meende, dat het muziekonderwijs het wel zonder eigen vestiging zou kun nen stellen, is het inmiddels van het tegendeel doordrongen. Op de lijst van dringende uitgaven voor de nabije toe komst prijkt dan ook de verwezenlijking van een centraal onderdak voor de mu ziekschool. Vermoedelijk zal de keuze vallen op een leegkomend schoolgebouw in de kern Overveen. De school zelf heeft in het eerste jaar van haar bestaan al een fors bedrag gespaard om een en ander te kunnen bekostigen. Het pas verschenen jaarverslag han- Voor het Heemsteedse schoolvoetbal zijn dertien elftallen ingeschreven en die zijn in twee poules onderverdeeld. Alleen de Jozef- en Valkenburgschool zijn elk met twee teams van de partij. De póule- indeling luidt: poule A: Beatrix, Bosch en Hoven, Crayenester, Antonius, Jacoba, Jozef 2 en Valkenburg 2; poule B: Berken rode, Nic. Beets, Voorweg, Jozef 1, Dreef en Valkenburg 1. Alle wedstrijden duren tweemaal twaalf minuten zonder rust. Op woensdag 11 april wordt om half twee ’s middags begonnen en staan er vijftien Volgens de wijkraad ih oprichting zal er op dat tijdstip minimaal beschikbaar dienen te zijn-: twee lokaliteiten a 40 m2, één lokaliteit a 90 m2 en twee a drie lokaliteiten voor peuterspeel zalen. De briefschrijvers menen dat dit een levensvoorwaarde is voor de ontwikkeling van de wijkactiviteiten. In het schrijven stelt men dat óen noodaccommodatie in Bornholm volgens de prioriteitsstelling van de gemeente al aanwezig had moeten zijn. De wijkraad vindt dat het gemeente bestuur zo snel mogelijk dient te beginnen met de realisering van een definiteve behuizing. dwarsfluit en gitaar waren het meest in trek, maar ook minder gangbare instru menten als clavecimbel, fagot, harp en trombone werden bespeeld. De overige leerlingen volgen de curssussen algeme ne muzikale vorming of namen deel aan ensembles. Overeen, zo blijkt voorts uit het jaar verslag, is de meest muzikale woonkern met honderdvijftig leerlingen aan de ge meentelijke school. Bloemendaal (74) en Aerdenhout (73) doen nauwelijks voor elkaar onder, maar Vogelenzang komt duidelijk achteraan. Het docentenkorps omvatte gedurende het eerste cursus jaar 27 personen. Niet alleen met lessen hebben leerlin gen en docenten van de muziekschool zich beziggehouden. Ook waren er het eerste jaar al concerten en demonstra- tie-uitvoeringen. De reacties daarop, zo meldt directeur Prinsen in zijn jaarvers lag, waren positief. (Van onze streekredactie) SCHIPHOL. De KLM heeft twee werkgroepen in het leven geroepen, die zich gaan bezig houden met de brandstof voorziening van vliegtuigen. Eén com missie zal de te verwachten ontwikkelin gen op korte termijn bestuderen, terwijl het andere comité de brandstofvoorzie ning op lange termijn onder de loep neemt. Aldus blijkt uit de vandaag ver schenen editie van De Wolkenridder, de personeelskrant van de KLM. In poule A van het Haarlemse Paas voetbaltoernooi voor de leerlingen van het basisonderwijs in afdeling E is de eind stand: 1. St. Lucia 5 pnt.; 2. P. H. v.d. Ley 4 pnt; 3. Kon. Emma 3 pnt; 4. De Poort 0 pnt. Alleen St. Lucia en P. H. v.d. Ley mogen de strijd voortzetten in de tweede ronde op woensdag 11 april, terwijl het voor Kon. Emma en De Poort helemaal bekeken is. etarie, ■gging) 10 u. ie „De overts ds. F. ‘iesen; sut. Irs. A. u. 11 u. Het schoolvoetbal in Halfweg wordt al weer enkele jaren achtereen georgani seerd door de evenementencommissie van NAS met als stuwende krachten mej. H. Terwijn en de heer H. Copier. De voorron den worden in poulevorm gespeeld en de winnaars daarvan komen tegen elkaar in de finale. Er wordt bij de jongens in een A- en B-groep gestreden met vpor elke groep een finale. De indelingen: Poule Al: Julianaschoól, Aldoende, St. Jozefschool en Chr. Natio nale en Margrietschool; Poule A2: Prins Bernhardschool, De Meerbrug (vorig jaar 9- 30 30 50 '0 50 '5 >56 ries. u. H. 8 C. J. oosse, 3 wedstrijden van het voorspel op het pro gramma en dinsdag 17 april met als mogelijke uitwijkdatum donderdag 19 april worden er 21 partijen afgewerkt en beginnen de eerste wedstrijdjes om half een, De winnaars van de poules en de num mers twee mogen op woensdag 25 april de strijd voortzetten in twee kruisfinales en de winnaars daarvan komen op maandag 30 april (koninginnedag) tegen elkaar ih het strijdperk voor de finale. De ver Lezers van de kruisfinales strijden dan om de derde en vierde prijs. Door het Comité Nationale Feestdagen zijn weer de eerste prijs en wisselbeker, welke door de Jozef school moet wórden verdedigd, beschik baar gesteld. Voor het tweede elftal van Jozef of Valkenburg dat in poule A de meeste punten weet te behalen, is een extra prijs in het vooruitzicht gesteld. BLOEMENDAAL. Tijdens een ver- sperdienst op palmzondag 8 april wordt in de Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Bloemendaal de Johannes-Passion van Thomas Selle uitgevoerd door het Haar lems Bach Ensemble onder leiding van Sam ten Velsen. Dit werk verschilt nogal van de meeste passiemuziek en is geënt op de stijl van Schütz en het Duits-Italiaans madrigaal. De Passion van Selle bestaat uit drie delen, afgewisseld door dubbelko- rige tussendelen voor solistenkoor en groot koor. Aria’s zijn er in het werk niet. De solisten zijn: Dieuwke Aalbers (so praan), Frank Hameleers (tenor) en Ge rard Smits (bas). De dienst begint om half acht en duurt ongeveer een uur. nenburg, dorp om pioenschap gaan strijden. tank", Sroen, 0 u. H. Het blad benadrukt dat de luchtvaart maatschappij tot nog toe geen problemen heeft gehad met het verkrijgen van olie en kerosine, maar de directie vindt het ver standig om op eventuele ontwikkelingen voorbereid te zijn. Het oprichten van de beide werkgroepen is wel versneld door de politieke ontwikkelingen in Iran. Brandstof is voor de luchtvaartindustrie uiteraard van vitaal belang. De KLM gaf in het boekjaar 1977/78 ruim 360 miljoen gulden uit aan vliegtuigbrandstof. (Van onze streekredactie) LISSE. De huren van 93 woningen in nieuwbouwwijk Meerenburgh in Lisse worden lager dan was geraamd. Eind vorig jaar werd nog rekening gehouden met gemiddelde huren die iets boven de vijfhonderd gulden per maand zouden liggen. Inmiddels heeft het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Or dening gemeenten in Noord- en Zuid- Holland en in Utrecht toestemming gege ven, drietiende procent van de stichtings- kosten af te trekken van de aanvangshu- ren in nieuwbouwplannen. Daarmee daalt de gemiddelde huur in de eerste fase van Meerenburgh tot 465. Alleen de Samenwerkingsschool is met twee teams van de partij. De indeling van de poules is: pouel A: Jan van Nassau- school, Kon. Wilhelïninsaschool, De Klim op en J. P. Heijeschool; poule B: Samen werkingsschool 1Albert Schw^itzer- school, Kon. Emmaschool en M. L. King- school; poule C: De Wegwijzer, Jozef school en Samenwerkingsschool 2. De drie poulewinnaars zetten in een nieuwe poule de strijd voort om de eerste, tweede en derde prijs. Het vorige jaar was de Jozefschool de sterkste en die moet dan ook ditmaal de titel en wisselbeker verde digen. Alle wedstrijden duren tweemaal een kwartier met vijf minuten rust. Er wordt dindsagmorgen om negen uur met de eerste wedstrijden begonnen en om streeks half vier ’s middags is de prijs uitreiking. In verband met eventuele afge lasting als gevolg van slechte weers- en terreinomstandigheden, kan contact wor den opgenomen met de heren dr. P. van der Vloten (023-261760) en A. de Zwaan (023-370030). Mocht er dinsdag niet ge speeld kunnen worden, dan wordt er uit geweken naar woensdag. De kampioen van Hoofddorp zal weer met de kampioenen van Halfweg-Zwa- De studiegroep Onderwijs en Milieu wil, aldus medewerker Gert van der Wulp, allereerst inventariseren wat er op de scholen in Kennemerland zoal aan milieu-opvoeding wordt gedaan. Vervol gens zal in de praktijk worden bezien welke methoden en benaderingswijzen het meest aanslaan, om vervolgens aan te sturen op de samenstelling van een schoolboekje over milieu. Zulke boekjes bestaan wel, zeggen de leden van de studiegroep, maar zijn veelal niet geba seerd op praktische onderwijservaring en voldoen daardoor vaak slecht. Hoe kunnen onderwijsgevenden de milieuproblemen en zorg voor het milieu aap hun leerlingen overbrengen?, is de vraag die gisteravond telkens terug kwam tijdens een aantal lezingen in de aula van de pedagogische academie. Door kinderen kennis van de natuur bij te brengen, luidde het antwoord van de Amsterdamse schoolbioloog Wim Schroevers. Inzicht in de natuurwetten verschaffen tevens inzicht in de maat schappelijke systemen en brengen kin deren tot het besef dat er wel degelijk iets tegen te dóen is, dat het milieu steeds slechter wordt. „De grootste ramp is dé versteende ziel van de mens”, zei George Moormann van de werkgroep Het Miljeuvarken. Kinderen mogen volgens hem niet wor den opgevoed tot de instelling: er valt toch niets aan te doen. Daarom is het ook orijuist om ze zo maar m^t alle grote Nieuw Vennep en Badhoeve- het algeheel schoolvoetbalkam- van de Haarlemmermeer moeten afstemmen, betoogde hij. Het feit dat bij het voortgezet onderwijs vijf tien procent van de leerlingen 'tussen twaalf en veertien jaar afhaakt, hekelde hij. „Het is een kwalijke zaak, als veel scholen er prat op gaan dat een zo hoog percentage van hun leerlingen voor het eindexamen slaagt, wanneer dat gep aard gaat met een sterk schiftingsproces in de lagere klassen. Het competitie- element uit de maatschappij zit er al helemaal ingebakken”. Aan de voorzitter van het gewest Ken nemerland, Haarlems burgemeester Reenorst, werd eën speciaal voor deze manifestatie uitgegeven dichtbundel aangeboden. Bovendien kreeg de heer Reehorst een tegel, die gemaakt is ter herdenking van het eerste lustrum van Het Miljeuvarken. LISSE. Tachtig procent van\ de winkeliers wil uitbreiding van het aan tal winkels in Lisse zo blijkt uit een enquête die de SGP/GPV onder de plaatselijke middenstand heeft ge houden. Raadslid Aangeenbrug (SGP/GPV): „De Stichting Blokhuis zou grond van de gemeente kopen, die bestemd is voor winkels. Het college van B en W was echter bang voor overbewiijke- ling. Door middel van deze enquête wilden we onderzoeken hoe de mid denstand over uitbreiding denkt”. In de enquête was men ook positief over een eventueel te houden hoorzit ting. Die komt binnenkort, aldus de heer Aangeenbrug. HEEMSTEDE. Op het sportcomplex van HBC aan de Cruquiusweg in Heem stede worden op woensdag 11 april en dinsdag 17 april de voorronden gespeeld van het Paasvoetbaltoernooi voor de leerlingen van het basisonderwijs in Heemstede. Aanvankelijk zou daarmee voorbije woensdag reeds een begin zijn gemaakt, maar de slechte weers- en ter reinomstandigheden staken toen een spaak in het wiel. milieuproblemen te confronteren, zon der wegen voor oplossing aan te duiden. De milieuproblematiek moet volgens Moormann worden teruggebracht tot een schaal die voor de kinderen overzichtelijk en minder angst aanjagend is. De voorzitter van Het Mil jeuvarken is optimist: „De nieuwe, vol gens een creatieve methode opgevoede mens, zeg maar de mens-2000, zal er niet in berusten dat een milieu-catastrofe niet valt af te wenden”. Namens de nationale commissie Inter nationaal Jaar van het Kind sprak de beer Van Renen. Hoewel hij ook het natuurlijk milieu niet onbesproken liet („Als de natuur geen kans krijgt is het leven onmogelijk”), ging hij voorname lijk in op het sociale milieu van het kind. Het onderwijs zou zich meer op het kind architectenbureaus Eijkelenburg, Gerrit- se en Middelhoek en door Treffers en Polgar. Het Brabantse aannemersbedrijf Heboma gaat zowel de huur- als de pre- miekoophuizen bouwen. De gemeente heeft zich bij de voorberei dingen voor de bouw laten leiden door de resultaten van een onderzoek onder ze venhonderd inwoners van Lisse over hun woonwensen. In Meerenburgh komt de nadriik te liggen op de bouw van vierka- merwoningen, die zeventig procent van het totaal aantal woningen vormen. Bo vendien komt er voor zestien procent twee- en driekamerwoningen en voor veertien procent woningen met vijf of zes kamers. De doorstroming binnen het hui dige woningbestand van Lisse wil de ge meente bevorderen door wat meer grote woningen te bouwen dan uit het onder-'’ zoek naar de woonwensen naar voren kwam. Meerenburgh zal straks een groot woon erf worden, met slechts enkele toegangs wegen. Met wandelaars en fietsers is veel rekening gehouden. De huizen die nu wor den gebouwd liggen in hét noordelijke deel van de wijk. De komende drie jaren moeten daar in totaal 275 woningen verrij zen. In een later stadium zal begonnen worden met het zuidelijke gedeelte, dat met een groenstrook van het overige ge bied is afgescheiden. HOOFDDORP. „Tot grote verbazing” van de wijkraad Hoofddorp Bornholm in oprichting is er in de nieuwbouwwijk nog geen enkele accommodatie voor wijkactiviteiten. In een brief aan het gemeentebestuur van Haarlemmermeer schrijft de officieuze wijkraad dat uiterlijk begin september van dit jaar gestart moet worden met kennismakingsbijeenkomsten, peuterspeelzalen, vergaderingen van diverse werkgroepen en andere zaken die des wijkraads zijn. huur- en huizen. Vrije-sectorbouw was niet nodig, aange zien de gemeente alle bouwgrond voor een redelijke prijs heeft kunnenkopen. Het was dus niet nodig, vervolgens een aantal stukken grond voor gepeperde prijzen van de hand te doen voor vrije-sector bouw om aan voldoende geld te komen voor betaalbare woningen in de rest van het gebied. In Meerenburgh is bovendien een vrij grote bebouwingsdichtheid ge pland. Er worden dus betrekkelijk veel woningen per hectare neergezet. Toch gaat dat niet ten koste van het speelse, afwisselende beeld dat de wijk zal bieden. Men is er volgens wethouder De Kort in geslaagd, veel variatie in woning typen aan te brengen, waarbij de prijs op een redelijk niveau kon worden ge houden. „Da’s een hele opgave geweest, maar we zijn erin geslaagd. Hoewel rijtjeshuizen natuurlijk goedkoper zijn, wil iedereen toch die kant van het speelse, het afwisse lende op. Door het grote aantal huizen dat in Meerenburgh gebouwd wordt en de betrekkelijk goedkoop verworven gron den zijn we erin geslaagd, tot redelijk acceptabele huurprijzen te komen”, aldus de wethouder. De huizen werden ontworpen door de Om de gemeente van dat voornemen af te brengen zijn ze tegen hét zogenaamde voorbereidingsbesluit van Hillegom in be roep gegaan. Bovendien vroegen ze de Raad van State de beslissing op te schor ten zolang er nog geen definitieve uit spraak over hun beroep is gedaan. Dat laatste verzoek kwam gisteren in Den Haag ter sprake tijdens een zitting van de afdeling rechtspraak van de Raad van State. Woordvoerder W. J. Kempkers be toogde daar namens de bewoners dat de gemeente alleen rekening houdt met de economische belangen van Weyers. De klachten van de buren worden volgens hem zonder meer van'tafel geveegd. Door niet de langdurige procedure van een wij ziging van het bestemmingsplan te volgen, heeft de gemeente de omwonenden de mogelijkheid ontnomen om bij de Kroon in beroep gegaan. Daarom zou de geno men beslissing volgens hem moeten wor den teruggedraaid en er alsnog een be stemmingsplanprocedure in werking moeten worden gesteld. Gemeentesecre taris L. A. Maasdam ontkende dat de gemeente geen rekening zou houden met de belangen van de omwonenden. Het economisch belang van Weyers en het feit dat de nieuwbouw uitstekend past in de plannen van de gemeente voor dat gebied hebben in dit geval echter zwaarder gewo gen. Hij noemde het terrein achter de Tweede Loosterweg een typisch ^Vergangsgebied van woningbouw naar bedrijfsbebouwing, waar een nieuw be drijfsgebouw met een agrarische functie prima past. Het nieuwe gebouw is volgens het bestaande bestemmingsplan Zanderij niet toegestaan. Om daar verandering in te brengen was een voorbereidingsbesluit noodzakelijk. Maasdam noemde dat on der de bestaande omstandigheden volko men terecht. Hij bracht naar voren dat zowel de hoofdingenieur-directeur landinrichting (een hoge rijksambtenaar) als de Provin ciale Planologische Dienst de opvatting van de gemeente onderschrijven. Maas dam is er van overtuigd dat de buren niet rechtstreeks worden getroffen door het voorbereidingsbesluit. Hij vroeg dr. Troostwijk, waarnemend-voorzitter van de afdeling de. omwonenden „niet ontvan kelijk” te verklaren. Met andere woorden: hun verzoek niet in behandeling te nemen. Mr. J. G. Schoorel betoogde namens Weyers dat de buren in de toekomst nog ruimschoots de gelegenheid krijgen om in beroep te gaan tegen de nog niet afgege ven goedkeuring van de provincie en de bouwvergunning. Het is voor Weyers van levensbelang dat hij op korte termijn nieuw kan bouwen. De bestaande oude accommodatie is veel te klein. Hij heeft de nieuwbouw van 10.000 vierkante meter hard nodig omdat zijn bedrijf zich naast de kwekerij ook steeds meer op de handel in planten toe legt. Mevrouw Schoorel acht de geplande bebouwing van vijf meter hoog niet hin derlijk voor de omwonenden. Het is vol gens haar ook niet de bedoeling dat het vrachtverkeer vlak langs de tuinen gaat rijden. Bovendien zal er geen sprake zijn delt over het cursusjaar 1977/1978. De gemeentelijke muziekschool is in ’77 op gericht, omdat Bloemendaal aansluiting bij het Muziekcentrum Zuid-Kennemer- land te Haarlem te duur vond. Zelf kon de gemeente voor minder geld het mu ziekonderwijs in Bloemendaal ver zorgen. Over gebrek aan belangstelling heeft de gemeentelijke school niet te klagen gehad, zo blijkt uit het jaarverslag. Het eerste jaar meldden zich zelfs zo veel leerlingen aan, dat een wachtlijst moest worden aangelegd, waarop aanvanke lijk bijna vijftig namen prijkten. Pas in het nu lopende cursusjaar kon die lijst worden opgeheven. Driehonderd en drieëntwintig leerlin gen uit de vier Bloemendaalse kernen (naast Bloemendaal zelf: Overveen, Aer denhout en Vogelenzang) hebben in het verslagjaar lessen gevolgd aan de ge meentelijke muziekschool. Ruim twee honderd van hen studeerden een be paald instrument. Piano, blokfluit, Schoolvoetbal in de regio winnaar), en Gaandeweg; Poule BI: Gaandeweg, Julianaschool en De Meer brug; poule B2: St. Jozefschool, Chr. Nati onale en Margrietschool en Chr. Nationa le Kinheim. In de B-poules komen overwe gend de tweede elftallen uit. De poule- indeling bij de meisjes luidt: poule Ml: Chr. Nationale school Kinheim, Gaande weg, De Meerbrug en Prins Bernhard school; poule M2: St. Jozefschool, Juliana school en Chr. Nationaleschool Kinheim. Alle avonden wordt er om 18.00 uur begonnen. Als uitwijkdata’s worden 10 en 17 april aangehouden. Op de laatste avond van de voorronden wordt er om de klasseringen vanaf de derde plaats gestre den. De finales worden op Koninginnedag gespeeld en de winnaar van de A-groep mag op een nader te bepalen datum Half- weg-Z wanenburg vertegenwoordigen in het algeheel schoolvoetbalkampioen- schap van de Haarlemmermeer. :at. 19

Haarlem's Dagblad | 1979 | | pagina 5