1 wimbledon I Edström naar Shriver trekt Standard Luik Succes voor Stöve en Okker Poloteam mist veel kansen FSC berust V in falen k Eindstand Jeugdrecord 3 km voor Borghans zich terug Gepromoveerd Willem II relativeert ZWEEDSE CRACK NA AFLOOP: uitslagen Telstar kan in returnwedstrijd geen vuist maken (Van onze speciale verslaggever) LONDEN. Vijay Amritraj heeft Wimbledon woensdagmiddag een show aangeboden waarin Björn Borg juist niet het lijdend voorwerp is geworden. Amritraj, die in Madras in India is geboren en sinds eind 1977 met zijn broers Ashok en Anand in Zuid-Californië woont, zette Borg een Indiase maaltijd voor, die voor de anders zo ijskoude Borg erg lang te heet bleek om te worden geconsumeerd. SPORT laat Björn Borg lang in onzekere •X- De eindstand van de ARNHEM. De jonge Limburger Mare Borghans heeft woensdagavond tijdens internationale atletiekwedstrijden, door CIKO '66 op Papendal georganiseerd, het nationale jeugdrecord op de drie kilome ter verbeterd. Met een tijd van 8.11,6 was Borghans 1,7 sec. sneller dan Armando Houtveen vorig jaar. Mare Borghans is bezig aan een heel gezelschap heeft weten te houden. Voor Borg was het voldoende om zijn tegen stander zijn wil op te leggen, al waren er nog acht matchpunten voor nodig om dat ook in de uitslag tot uitdrukking te brengen. Amritraj: „Ik wist dat ik kansen tegen Borg had. Daarom was ik ook niet onge lukkig, toen ik hoorde hoe de loting voor me was uitgevallen. Toen ik die zag, zei ik tegen mezelf dat ik de enige zou kun nen zijn die Borg zou kunnen tegenhou den. Het is een geweldige wedstrijd ge worden, waarin ik echt niet meer kon doen dan ik heb gedaan. Het is daarom zo jammer dat er een verliezer moest zijn". En Borg: „Ik dacht op een gegeven mo ment dat ik die verliezer zou zijn. Ik zag het tenminste nauwelijks nog zitten”. Evenals de nummer één geplaatste Borg heeft ook de als nummer twee getipte John McEnroe de nodige moeilijkheden gekend. De Engelsman Buster Mottram, die vorig jaar nog achtievoerders tegen zich wist op te zetten maar inmiddels als lid heeft bedankt van het beruchte natio nale front, ging er met de winst in de openingsset van door (7-6, nadat hij de tiebreak met 7-2 had gewonnen), verloor vervolgens de tweede set duidelijk met 6- 2, maar kwam toch weer terug in de derde reeks. McEnroe die zich uiterst rustig gedroeg (zijn vader en zaakwaarnemer heeft hem te verstaan gegeven dat er andere manie- ren zijn om zich te uiten dan het meteen op een schreeuwen te zetten) werd op nieuw met een verlenging geconfronteerd. Ditmaal won hij met 7-4, waarna de afslui tende serie games nog slechts een formali teit bleek 6-2. Vlak voor rust kwam Willem II dan tóch via Bastiaansen op 1-0, nadat Tel- star-doelman Jan Nederburgh in een eer der stadium op schitterende wijze een aantal inzetten van het hard werkende Willem II had weten te pareren en het houtwerk éénmaal Tilburgs succes in de weg had gestaan. De Velsense ploeg, met Bierman en Hoevenlaken in de basis stel de hier in offensief opzicht vrij weinig Voor een dieptepunt zorgde Elly Vessies, die weliswaar goed van start ging en een voorsprong van 4-1 nam maar vervolgens vrijwel alles zag mislukken. Dertien dubbele fouten stelden de door Dennis Ralston gecoachte Zuidafrikaanse Brigitte Cuypers dan ook in staat alsnog met 6-4, 6-1 te winnen. Fortuna SC-trainer Joop Castenmiller treurde niet zozeer na over het uitblijven van de winnende goal in Groningen, want in feite was zijn ploeg de hele wedstrijd de mindere geweest. Door het missen van ettelijke doelrijpe kansen ontsnapte FSC zelfs aan een nederlaag. Daarom keek Castenmiller iets verder terug in de turbulent verlopen nacompe- titie: „We hebben het thuis tegen Telstar lelijk laten zitten. Toen hadden we min stens met 6-0 kunnen winnen waardoor we ons verder geen zorgen hadden hoe ven maken over het doelsaldo, maar het werd slechts 1-0.” 3 3 2 4 2 2 2 0 8 8 6 2 LUIK. De Belgische eerste divisie club Standard Luik heeft de Zweedse aanvaller Ralf Edström aangetrokken. De Zweed, die twee jaar geleden bij PSV vertrok en terugkeerde naar zijn geboor teland, heeft bij Standard een contract voor twee jaar getekend. De 26-jarige Zweed speelde tot nu toe 35 keer in het nationale elftal van zijn land. Sy mett oude pers DEN HAAG na-competitie is: Willem II Fortuna SC Groningen Telstar 7- 4 9- 5 6- 6 5-12 Ch vrije van vrije rugs D£ Verc 1.02. E pee te 1 moi tijd E atl< ziji ma. der dit Dei resi 8.31 I de nie ten ble lOfl sne We gin fin ges O] Will, dubl tooi, zins zelfc I koi tijc hei toe de dee eer ser E ger ner eve en vijl v.d. wei mei kar wei kee 22,f M; vlint slecl pers Pha: in 1. nald 1.15. H, Njoi in „1 de zwei 2.36. pres kwa schc van hf P£ d< gE w. in m sti ee ne ke de m (Van onze sportredactie) LONDEN. Pam Shriver heeft zich als gevolg van een schouderblessure te ruggetrokken uit het toernooi van Wim bledon. De pas 16-jarige Shriver die on der meer dankzij haar prestatie in Bec kenham twee weken geleden (zij drong toen tot de finale door tegen Yvonne Cawley) als zestiende was geplaatst, be gon niet eens aan haar partij tegen Du Pont, waardoor deze Amerikaanse sim pel wist door te dringen tot de derde ronde. 6 6 6 6 1 1 2 5 Na deze overwinning op een in fouten grossierende tegen standster, moet Stöve het bij de laatste 32 opnemen tegen de winnaar van het duel tussen Marie Pinterova (Tsjechoslowakije) en Kay Mc.Daniel uit de Verenigde Staten. Tom Okker krijgt in de derde ronde de winnaar van het duel Guillermo Vilas-Tim Wilkinson tegenover zich. Okker werd woensdagmiddag gecon fronteerd met de een na jongste van het vijf kinderen tellende Die kwam er omdat de uitstekend volle rende Amritraj, die Borg tegen diéns zin al gauw naar het net dwong, toch nog werd achterhaald. „Ook in die tiebreak zag ik het bepaald niet pessimistisch in. In mijn carrière heb ik namelijk 80 percent van die tiebre’akers gewonnen. Het ging ook lekker tot 2-0 in mijn voordeel. Daar na herstelde Borg zich echter op een ge weldige manier en won hij toch nog ge makkelijk met 7-2", dldus Amritraj die met zijn uitgebreide arsenaal aan slagen en zijn stijlvolle tennis in april nog ten kosten van Gerulaitis wist door te dringen tot de halve finale in Rotterdam. gezin Austin. De 21-jarige John Austin, die evenals zijn zus Tracy wordt getraind door Rob Lansdorp, verloor met 7-6, 6-4, 3-6, 6-2. Tegenover deze successen stond de uitschakeling van Mariet ta Pakker, en Elly Vessies. Pakker zette het tweede deel van haar partij die de vorige dag wegens duisternis bij de stand 6-3, 6-7, 2-3 in het voordeel van de in Amerika wonende Duitse Bettina Bunge was afgebroken, goed in door haar achterstand via een service-doorbraak weg te werken. Daarna nam Pakker zelfs met 5-4 de leiding, die zij echter mede door gebrek aan leiding, al weer snel moest afstaan: 6-7. tegenover terwijl het ook in de achter hoede maar matig boterde. Na de hervatting zette het verval van Telstar al na vier minuten, toen het twee de doelpunt van Willem II via Martin van Geel een feit was, op volle sterkte in. De uitgebluste Velsenaren probeerden nog wel door middel van het uitlokken van blessures waarvoor de verzorger van de .afscheid nemende scheidsrechter Jonker in het veld mocht komen het jagende Willem II uit zijn ritme te halen. Maar ook dat was na de actie van Cosic (3-0) niet meer nodig. Het doek was definitief geval len voor de ploeg van Martin van Vianen, al kreeg Floor Buma vlak vóór tijd, toen supporters het veld reeds omzoomden, nog een kans om de eer voor Telstar te redden. Iets wat Tilburg hem zeker niet in dank zou hebben afgenomen. HENK SPRENKELER Tegen de Roemenen dicteerde het natio nale zevental drie speelperioden lang het spelbeeld. Met uiterst beweeglijk en zorg vuldig spel bouwde het in die vijftien minuten een voorsprong van 5-2 op. In de laatste rondgang daalde de concentratie en organisatie binnen de ploeg. De defen sie die de voorafgaande speeltijd de Roe menen met afwisselend zone en pressing correct onder bedwang hield, moest bin nen één minuut twee doelpunten toestaan 5- 4. Nederland wankelde, maar Buunk bracht uitkomst: 6-4. In de laatste twee minuten speelde Nederland als een kip zonder kop. Jan Evert Veer maakte het helemaal dol door met één man meer drie geheel vrij liggende medespelers te nege ren en zelf te schieten. Zijn schot ketste af en uit de tegenaanval scoorde Schervan 6- 5. Dertig seconden vóór tijd zorgde de zelfde speler voor de gelijkmaker. Nu was het Willem II dat met energiek voetbal het ongeïnspireerd maar toch open strijdend Telstar resoluut terug wees. Ook de uitslag van de wedstrijd was omgekeerd evenredig aan die in Velsen. En dat was voor Willem II erg belangrijk omdat reeds eerder becijferd was dat de Tilburgse ploeg met drie doelpunten ver schil van Telstar zou moeten winnen om de stap naar de eredivisie te kunnen ma ken. Fortuna SC, dat gelijktijdig in het noorden tegen FC Groningen aantrad mocht daarbij niet verder komen dat een gelijkspel. Willem II voldeed in Tilburg volledig aan de verwachtingen van de 20.000 toeschouwers, al was het tot tien minuten vóór tijd onduidelijk of het pro motiefeest nu wel of geen doorgang kon vinden. Een beheerste schuiver van de Joegoslaaf Cosic en de bevestiging uit Groningen dat Fortuna inderdaad op 0-0 was blijven steken maakten echter aan alle onzekerheid een einde; Willem II was na twaalf jaar terug in de eredivisie. Het enthousiaste publiek heeft, zeker gedurende de nacompetitie, bewezen rijp te zijn voor de hoogste afdeling van het betaalde voetbal in Nederland. Maar of de ploeg daar zelf aan toe is blijft uiter aard een vraag die pas in de loop of zelfs na afloop van het komende seizoen beant woord kan worden. Voor trainer Henk de Jonge staat het echter bij voorbaat vast dat met de promotie de magere jaren voor Willem II in prestatie! opzicht niet voorbij zijn. beslissende vijfde set. Voor die finale werd gespeeld, had Amritraj echter al lang kunnen en moeten toeslaan. Amritraj, die zich tijdens zijn partij geheel in zichzelf pleegt op te sluiten („Ik kijk mijn tegenstanders niet aan, zelfs als vallen ze op de baan”), weigerde vooral in de vierde set echter van de mogelijkhe den te profiteren. Nadat Amritraj de eer ste en de derde reeks voor zich had op geëist met 6-2 en 6-4 en Borg de tweede met 6-4, nam Amritraj in de vierde set met 1-3 en vervolgens met 2-3 en 0-40 de leiding. „Ik heb erg veel kansen gehad, vooral op die momenten en natuurlijk in de tiebreak van die set". De Jonge: „We zullen ongetwijfeld tot de onderste zes gaan behoren en ik bereid me nu al bewust op kritiek voor omdat ik inmiddels weet hoe snel je in de publieke opinie van een man die alles kan tot een waardeloze figuur wordt gedegradeerd als de successen, waar men een beetje aan gewend is geraakt en die zonder meer opnieuw van de ploeg verwacht worden uitblijven”. De oefenmeester die nog één seizoen onder contract staat bij Willem II wil ook in de eredivisie met de huidige spelers groep werken en zal niet op voorhand aankopen doen die zijn elftal mogelijk kunnen versterken. Naast het feit dat Wil lem II zich financieel gezien nauwelijks een grote aankoop kan veroorloven is er voor De Jonge nog een duidelijke reden die uitbreiding voorlopig uitsluit. Hij zegt: „Ik weiger de jongens die dit seizoen zo enorm veel hebben gedaan aan de kant te schuiven omdat we nu ere divisie gaan spelen. We hebben dit jaar veel tegensla gen gehad, maar ik heb de jongens altijd voorgehouden dat ze het konden maken De spelers hebben nu bewezen klasse in huis te hebben en tevens over een uitste kende mentaliteit te beschikken. Met deze groep durf ik de eredivisie dan ook wel aan". Een van de meest getalenteerde spelers in de Tilburgse formatie is rechtsbuiten Bud Broeken die tegen Telstar gelegen heidslinksback Coen Akersloot geheel uit de wedstrijd speelde. Broeken over de (Van onze speciale verslaggever) LONDEN. Van de vier Nederlanders die woensdagmiddag op Wimbledon in actie kwamen, hebben Betty Stöve en Tom Okker de 16e finales weten te bereiken. Stöve speelde slechts drie kwartier met de op papier sterke Chris O'Neil (zij won begin dit jaar nog de open Australische in Melbourne, waar overigens de Australische top afwezig was): 6-3, 6-1. Rohda, de kampioen van het zondag amateurvoetbal, kan de return van de strijd om het algeheel kampioenschap vat Nederland tegen zaterdagkampioen DO VO, zaterdag in Veenendaal, met een re delijk gerust hart tegemoet zien. De Raai ter ploeg bouwde gisteren in de eerste confrontatie een aantrekkelijke marge van twee doelpunten op (3-1). BOGLIASCO. Het Nederlands wa terpoloteam heeft in het zeslandentoer nooi in Bogliasco tot nu toe een betere indruk achtergelaten dan de vijfde plaats, die het na twee dagen op de rang lijst inneemt, doet vermoeden. Op de tweede dag werd woensdag in de ochtenduren tegen Roemenië met 64 gelijkgespeeld, waarmee de ploeg zich zelf te kort deed, en in de avonduren volgde onder kunstlicht een verwachte nederlaag (3-5) tegen Hongarije. Daarna heeft hij tijdelijk genoegen moeten nemen met B-rollen (verlies in de tweede ronde in Cairo en Surbiton) waar na hij op Wimbledon weer de beschikking bleek te hebben over vuurwerk, dat in de afsluitende vijfde set echter weigerde om tot ontbranding te komen. De kwartfina list van Wimbledon werd in die fase in de realiteit teruggezet, al waren de cijfers, 6 2, die aan zijn aftocht werden gekoppeld uiteindelijk duidelijk vertekenend De altijd door blessures achtervolgde Amritraj (omdat hij achtervolgens met zijn maag, zijn enkel, zijn vingers, zijn het topniveau, waarop hij Borg in het overige gedeelte van de wedstrijd steeds sterk seizoen, want het was gisteren zijn derde nationale jeugdrecord binnen twee maanden. Al eerder had hij succes op de 2000 meter steeple en de vijf kilometer. Op alle drie afstanden heeft de Limburger nu ruimschoots voldaan aan de limiet voor de Europese jeugdkampioenschappen die in augustus in Polen worden gehouden. De meervoudig nationaal-recordhou der op de lange afstand, de Arnhemse CIKO-atleet Gerard Tebroke is vermoe delijk voor enkele weken uitgeschakeld en zal dit weekeinde dan ook niet uitko men in de Europa Cup-ontmoeting in Genève. Sinds zijn nederlaag in de kwartfinale in 1975 tegen Arthur Ashe is Borg op de Wimbledon nooit zo dicht bij een neder laag geweest. Pas na 2 uur en 43 minuten en een Hitchcock-achtige voorstelling in vijf bedrijven mocht Borg weer denken aan het verwezenlijken van zijn droom: als eerste vier maal op rij winnen op Wimbledon. Weliswaar is dat ook al een keer gepresteerd tussen 1910 en 1913, maar aangezien in die tijd een ander pro cedure werd gevolgd en de kampioen al leen maar geconfronteerd werd met een uitdager moet aan de prestatie die Borg volgende week zaterdag eventueel kan verwezenlijken, meei waarde worden gehecht. Vooralsnog moet Borg zijn record delen met Fred Perry en lijkt zijn succesverhaal nog ver verwijderd van de beoogde apo theose. In de openingsronde tobde hij al met de Amerikaan Gorman. Ditmaal werd hij regelmatig op een zijspoor gezet door Amritraj, die zich gesterk wist door overwinningen op Borg in 1974 op Forest Hills en Charlotte. Dat hij niet werd uitge rangeerd, dankte de Zweedse Monegask aan conditiegebrek van zijn rivaal in de (Van onze sportredactie) GRONINGEN. De verliezers van de nacompetitie likten woensdagavond in het Groninger Oosterpark hun won den. De thuisclub onderging de ontkno ping van het uitputtende voetbalsei zoen berustend. Zelfs een Overwinning, met welke cijfers dan ook, zou de Gro ningers niet geholpen hebben in de slo- tontmoeting met Fortuna SC. De Lim burgers misten het ene doelpuntje dat hen ten koste van Willem II in de eredi visie zou hebben gebracht, want het bleef bij 0-0. Tegen Hongarije heeft Nederland de mogelijkheden op een aantrekkelijk re sultaat laten liggen door twee strafwor- pen te missen en van een numerieke meer derheid niet te profiteren. Bovendien was de jongere lichting kennelijk niet op de hoogte van de schotkracht van Horkai, die in de tweede periode vrij als een vogeltje mocht aanleggen voor twee afstandsscho ten waarmee hij zijn ploeg op ruime af stand bracht. Kenmerkend voor het Ne derlandse optreden in de Italiaanse stad is dat de pleog de volle twintig minuten het enthousiasme bewaart en constant vecht voor een beter resultaat. Die instelling bracht de Hongaren nog in gevaar. Maar op de cruciale momenten ontbrak de durf om door te gaan. DAMES ENKELSPEL: Eerste ronde: Mime Wikstedt (Zwe)-Sharon Walsh (VS) 6-2 7-6, Bettina Bunge (VS)-Mariette Pakker (Ned.) 3-6 7-6 8-6, Sylvia Hanika (Wdl)- Barbara Potter (VS) 6-4 6-3, Mima Jausovec (Joe.)-Sabina Simmonds (Ita.) 6-2 6-2, Rosie Ca sals (VS)-Heidi Eisterlehner (Wdl) 7-6 7-6, Danie la Porzio (Ita.)-Kate Latham (VS) 3-6 7-5 6-4, Mary Carillo (VS)-Ann Kiyomura (VS) 6-2 3-6 6- 4, Pam Teeguarden (VS)-Renata Tomanova (Tsj.) 7-6 6-4, Brigitte Cuypers (ZAf)-Elly Vessies (Ned.) 6-4 6-1, Kay McDaniel (VS)-Kat ja Ebbing- haus (Wdl) 7-5 4-6 6-1, Iris Riedl (Wdl)-Frederi- que Thibault (Fra.) 2-6 6-1 6-3. Tweede ronde: Martina Navratilova (VS-Joanne Durie (GB) 6-4 6- 1, Greer Stevens (ZAf)-Clynis Coles (GB) 6-0 6- 3, Billie-Jean King (VS)-Lma Siegel (VS) 6-1 6-3, Betty Stöve (Ned.)-Chris O’Neill (Aus.) 6-3 6-1, Anne Tobin (Aus)-Ivanna Madruga (Arg.) 4-6 7-6 7- 5, Rayni Pox (VS)-Maria Simionescu (Roe.) 6-4 6-1, Hana Mandlikova (Tsj.)-Maria Fernandez (VS) 7-5 6-1, Regina Marsikova (Tsj)-Ann Hobbs (GBr) 6-3 5-7 9-7, Virginia Wade (GBr)-Kathryn Jordan (VS) 6-0 6-1, Chris Lloyd (VS)-Andrea Whitmore (VS) 6-1 6-2, Evonne Cawley (Aus)- Sherry Acker (VS) 6-3 6-1, Ruta Gerulaitis (VS)- Viviana Gonzalez (Arg.) 3-6 6-3 6-1, Laura Du pont (VS)-Pam Shriver (VS) walkover, Shriver geeft op wegens een schouderblessure, Wendy Turnbull (Aus.)-Lele Forood (VS) 6-3 6-3, Kerry Reid (Aus)-Carrie Meyer (VS) 6-1 6-2, Pamela White (VS)-Stacy Margolin (VS) 6-1 3-6 9-7. DAMESDUBBELSPEL eerste ronde: Maria na Simionescu/Elly Vessies (Roe.-Ned.)-Iva Bu- darova/Hana Strachanova (Tsj.) 7-5 6-4. DOOR JAN PREENEN HEREN ENKELSPEL: Eerste ronde: Peter McNamara (Aus)-Ivan Lendl (Tsj.) 6-3 6-2' 6-3, Manuel Orantes (Spa,)- Ray Moor (ZAf) 7-6 6-7 7-6 4-6 6-4, Johan Kriek (ZAf)-Jan Norback (Zwe.) 6-1 6-3 6-1 Tweede ronde: Jose-Luis Clerc (Arg.)-Antonio Munoz (Spa) 6-1 6-3 6-4, Bob Lutz (VS)-Ricardo Ycaza (Ecu) 6-0 6-3 6-2, John McEnroe (VS)-Buster Mottram (GB) 7-6 2-6 7-6 6-2, Andrew Pattison (Rho.)-Colin Dowdeswell (Zwi.) 6-3 6-4 6-0, Björn Borg (Zwe.)-Vijaj Amritraj (Ind.) 2-6 6-4 4-6 7-66- 2, Yannick Noah (Fra.)-Nick Saviano (VS) 6-3 6-4 7-5, Tom Okker (Ned.)-John Austin (VS) 7-6 6-4 3-6 6-2, Hank Pfister (VS)-Peter Fleming (VS) 6-1 6-3 3-6 6-4, Bruce Manson (VS)-Fritz Bühning (VS) 7-6 4-6 6-4 6-4, Brian Teacher (VS)-David Schneider (ZAf) 6-4 6-4 6-4, Brad Drewett (AusJ John James (Aus.) 7-5 7-5 6-3, John Sadri (VS)- José Higueras (Spa.) 6-3 5-7 6-4 7-5, Tom Gullik son (VS)-Andreas Maurer (Wdl.) 6-1 6-4 6-4, Mark Cox (GB)-Balazs Taroczy (Hon.) 6-4 4-6 6-3 7 6, Gene Mayer (VS)-Onny Parun (NZ1.) 6-4 6-1 6-2, John Alexander (Aus)-Heinz Guen Thardt (Zwi.) 6-3 3-6 5-7 6-3 6-2, Sandy Mayer (VS)-Raul Ramirez (Mex.) 6-3 7-6 4-6 7-6, Brian Gottfried (VS)-Jeff Borowiak (VS) 7-6 6-4 6-4, Ove Brengtsson (Zwe.)-Chris Kachel (Aus.) 7-5 6-3 0- 6 6-7 6-4, Carlos Kirmayr (Bra.)-Pat Dupré (VS) 6-4 6-7, afgebroken wegens de invallende duis ternis. Björn Borg heeft zich gisteren in veel bochten moeten wringen om afstand te nemen van de verrassend sterk spelende Vijay Amritraj (Van onze sportredactie) TILBURG. Hoe belangrijk factoren als inzet, concentratie, conditie, motivatie en geluk in de voetbalwereld zijn en hoe snel deze medebepalende omstandigheden zich kunnen wijzigen is in Tilburg, waar Telstar de return tegen Willem II als laatste wedstrijd in het kader van de nacompetitie speelde, weer eens overduidelijk bewezen. Was Telstar in bet eerste treffen superieur aan de vermoeide equipe van trainer Henk de Jonge en wisten de Velsenaren die overmacht met drie doelpunten te illustreren, in Tilburg waren de rollen precies omgedraaid. Telstar-doelman Jan Nederburgh in een poging de uitblinkende Willem li-aanvaller Buo Broeken de bal te ontnemen nerveuze openingsfase van de wedstrijd waarin Telstar met de nodige dosis geluk de verwoed aanvallende Tilburgers van scoren af wist te houden: „Voor ons was het uitblijven van het doelpunt een kwel ling. Er zijn immers wel vaker wedstrij den gespeeld waarbij een ploeg veruit het beste van het spel had, constant in de aanval was maar niet tot scoren kon ko men Dat mocht ons niet gebeuren”. LONDEN. De uitslagen van de derde dag

Haarlem's Dagblad | 1979 | | pagina 26