wachtchef 681 voor tijdelijk werk ASSISTENT- ACCOUNTANT 68 voor ijdelijkwerk 681 voor tijdelijk werk OrldénTg- is een toonaangevende en dynamische detailhandel/importeur van kampeer-, berg- en wintersportartikelen. 68 voor tijdelijk werk 68 voor tijdelijk werk .CarldêhTg I I I I 9 9 BLOEMENDAAL verpleeg kundige voorde polikliniek Ik werk met plezier Ik werk met plezier technisch commercieel medewerker grondwerker Ik werk met plezier EEN TECHNICUS Ik werk met plezier ’t Vin ken nest Velsen” Ik werk j met plezier 1 I kok/kookster SCHOONMAKERS/STERS Ik werk met plezier p, Produktiekrachten Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: nr randstad uitzendbureau W. A. A. Teunissen - yvs'ts Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met grote spoed: Draaier Kalkulator Konstruktie-bankwerkers Portier aktie het vaste buro aktie aktie het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem. Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 - Haarlem Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100, Haarlem ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER Verpleegkundige A Ervaren loodgieter Magazijnkrachten Typiste Nederlands Textielverzorgsters Verpleegkundige A Verpleegkundige A Opzichter-Heiwerker I I I I I H. G. TEIWES Boekhouder P.D. MBA’er of SPD’er Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Autogeen Lasser ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER A VERPLEEGKUNDIGEN het vaste buro I I Facturiste Operators Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: aktie I het vaste buro VERPLEEGKUNDIGE of ANALISTE Verpleeghulp Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Inpaksters Huishoudelijke krachten Staten Bolwerk 3, tel. 023*313100 Haarlem I i ZIEKENVERZORGSTER aktie het vaste buro AQ voor tijdelijk werk aktie het vaste buro I 1980 --}- 55 r Wij zoeken een Tel. inl.: 020-168911 6 direct werk in de gezondheidszorg voor: Vollrath, De Vree en Sussmeyer. 46 ZATERDAG 19 JANUARI Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B V. Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk aan bovengenoemd adres. Oiltanking IJmond B.V. Een jong dynamisch expansief olie-op- slagbedrijf te Amsterdam zoekt voor spoedi ge indiensttreding een Wij bieden u een zekere arbeidsplaats, zeer goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een 38-urige werkweek en een salaris, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, van 40.000,- tot 45.000,- per jaar, incl. vakantietoeslag, 13e maand en ploegentoeslag. De werkzaamheden worden verricht in 3- ploegendienst. Indien u interesse heeft voor deze funktie kunt u schrijven naar: Indien u hiervoor interesse toont, verzoeken wij u uw sollicitatiebrief te richten aan In verband met versterking van onze ver- koopstaf voor machines in de verfindustrie zoeken wij een Wij vertegenwoordigen reeds jaren zeer gerenommeerde merken die bij zonder goed zijn ingevoerd en waarbij wij noemen Ervaring op het procesgebied in de verfindustrie strekt tot aanbeveling. Oiltanking IJmond B.V. Noordzeeweg (Amerikahaven) 1047 AS Amsterdam. voor de avonduren van 17.45-20.00 uur. CHT Directie MACHEMAPLAST NEDERLAND B.V., Postbus 242, 2000 AE HAARLEM Of u kunt bellen: 02907-3957 en vragen naar de heer Ver meiden. SCHOONMAAKBEDRIJVEN B.V. Roemer Visscherstraat 47 Amsterdam vraagt voor één van haar afdelingen een Leeftijd: 18-25 jaar Een LEAO- of Mavo-opleiding wordt op prijs gesteld. Antoni van Leeuwenhoekhuis Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiën tenzorg, fundamen teel en - toegepast wetenschappelijk onderzoek. I die bovenbedoelde jaarrekeningen volledig kan uitwerken. Wij zijn van mening dat gegadigden voor deze functie minstens een MBA-opleiding gevolgd moeten hebben. Vraagt met spoed voor objecten te Haarlem; De kandidaten dienen een technische oplei ding en/of praktijkervaring te hebben gehad. Werktuigbouwkundigen en stuurlieden zijn welkom, leeftijd ca. 30 jaar. Sollicitaties gelieve u te richten aan onze afdeling Personeelszaken, Klokhuisplein 5, 2011 HK Haarlem - Federatie-belastingconsulent en accountant-administratieconsulent, Kinderhuisvest 25, 2011 NP Haarlem, telefoon 023-310688 Wij zijn een klein kantoor dat de administratie van middenstandsbe- drijven (al dan niet in B.V.-vorm) verzorgt en hun jaarrekeningen sa menstelt. Daarnaast verzorgen wij de belastingaangifte van particulie ren. OK met ruime ervaring voor werk in Haarlem 1 r ring. Leeftijd: 20-25 jaar. 1 r enige ik. Bij het Gas- en waterbedrijf is plaats voor een secundaire arbeidsvoorwaarden en reis-' «it Met vergunning van hel Ministerie van Socale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken met kinderaantekening voor alle diensten voor langere tijd in Haarlem HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 >r cliën- Heem- mag- en enige Wij zoeken serieuze krachten die voor lange re tijd beschikbaar zijn. Diverse vakatures zijn vrij voor de dagdien sten. Typen van concept voor 6 weken in het centrum van Haarlem. Voor div. relaties in de Waarderpolder heb ben wij dringend krachten in dagdienst en ploegendienst nodig. Wij zoeken een serieus persoon van 25 jaar, die langere tijd voor wisselende diensten beschikbaar is. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: het verzorgen van de spreekuren; administratieve werkzaamheden; het assisteren van de artsen; het helpen bij niet-ambulante patiënten. De arbeidsvoorwaarden, waaronder regel matige werktijden en geen weekenddien sten, zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder ver melding van vakaturenummer 2 - 8 richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. voor het herstellen van kleding van pa tiënten. afd. gynaecologie, voor alle diensten Sollicitaties kunnen worden gericht aan Hoofd Per soneelszaken, Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B V., Klokhuisplein 5, 2011 HK Haarlem. met I.C.-aantekening of ervaring Voor deze functie is kennis van de Engelse taal wel een vereiste. Men krijgt namelijk een scholing van ongeveer vier weken in Enge land. De werkzaamheden zullen in een drieploe- gendienst worden uitgevoerd (maandag tot en met vrijdag), samen met reeds aanwezige collega's. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met deze interessante en verantwoordelijke functie. Salaris: f. 1.713,- tot f. 2.148,- bruto per maand. Beneden de 21-jarige leeftijd zijn jeugdlonen van toepassing. De vakantietoelage bedraagt 8 0/0 van het maand salaris. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad worden ingezonden aan de Directeur van het Gas- en waterbedrijf. Postbus 201, 2050 AE Overveen. met opl. M.T.S. en ervaring bij heiwerken vereist. Het werk is voor langere tijd in Noord-Holland op M.T.S. w.t.b.-niveau voor relaties in Am sterdam voor goede relaties in IJmuiden Dit werk kan voor langere tijd zijn. In de centrale keuken, waar dagelijks ruim 100 maaltijden worden bereid, is m.i.v. 1 april 1980 plaats voor een Vereist: diploma Instellingskok In de werkroosters komen 1x in de drie weken weekenddiensten voor, waarvoor een toe- slagregeling geldt. Geen avonddiensten. Salarisgrenzen: van 2048,73 tot 2844,77 bruto per maand. Wij bieden een salaris in overeen stemming met de functie, goede kostenvergoeding (indien buiten Amsterdam woonachtig). :ypen. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw E.A.M. Wesselman-Koenis, telefoon (020) 5 12 23 18 of 5 12 23 16 in de rang van gemeente-ambtenaar III voor langere tijd, ervaring gewenst. met ervaring op accountantskantoor, het werk bestaat voornamelijk uit controlewerk zaamheden met ruime ervaring, die tevens handsoldeer- werk moet verrichten. Voor relatie in Haar lem. Het werk is voor 3 maanden voor diverse ziekenhuizen in Haarlem en omgeving Voor onze financiële administratie zoeken wij een voor het onderhoud van deze machines. Me', vergunning va i het Mit>istcrie van Sociale Zaken 1' Bk Haarlem. Koningstraat60.023-31 93 04 I Bij voorkeur dient men een opleiding te heb ben gevolgd aan de MTS (elektrotechniek). Ervaring in fijnmechanische en digitale tech nieken strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de heer W. Th._ Maas, hoofd civiele dienst, tel. 023-376441. met afwisselende adm. werkzaamheden waaronder behandeling van telefoon. Voor langere tijd. met opl. scheepswerktuigkunde A. die bereid zijn voor langere tijd in ploegendiensten te werken. Het werk is in omgeving Haarlem. Voor de afdeling computergestuurde druk- machines in ons gebouwencomplex op het industrieterrein Waarderpolder vragen wij Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis zoekt voor haar Polikliniek een verpleeg kundige met diploma ziekenverpleging A. Inschaling afhankelijk van leeftijd en erva- l ■I.. Tll'.'il'd'.iïumi MetVergunrvng van het Ministerie.yan Sociale Zaken voor de afdeling nucleaire geneeskunde van een ziekenhuis in Haarlem X met ruime ervaring in particuliere verpleeg tehuizen. Moet beslist voor alle diensten zijn. voor div. relaties in en buiten Haarlem heb ben we dringend serieuze dames nodig, die voor geruime tijd beschikbaar zijn. Bij div. ziekenhuizen en verpleegtehuizen hebben we verschillende vacatures open staan. Indien u 5 halve dagen fs morgens) wilt werken meldt u dan bij: is een orthopedagogisch instituut voor moeilijk le rende jongens en meisjes met gedragsproblemen in de leeftijd van 6-18 jaar. voor een verpleeginrichting in de directe omgeving van Haarlem per 1 februari -’2 Met vergunumg van het Ministerie van Sociale Zaken Met vérguRning van het Ministerie van'Sociale Zaken Aangezien een grafologisch onderzoek tot de mogelijkheid kan behoren ver zoeken wij om een met de hand geschreven sollicitatie t.a.v. de Heer R. Limperg (telefonisch bereikbaar onder (020) 262436*). Watenn^^Lh.ins 11 4 1 IS IQI Z SB Amsterdam I Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden I aan D. Dekker, directeur van 't Vinkennest, Velsen,* rtnin öm lidharnoriA/on 1 Driohl iiQ-VelQAn Duin en Kruidbergerweg 1, Driehuis-Velsen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met minimaal MEAO- opleiding (of gelijkwaardig niveau), aangevuld met PD boekhouden en reeds begonnen studie MBA. Wij stellen prijs op zelfstandigheid binnen teamverband en accuratesse. Administratieve ervaring is vereist. De gezochte medewerker zal te maken krijgen met alle facetten van de administratie welke in service op een computer verwerkt wordt. Periodieke resultatenoverzichten en balanswerkzaamheden zullen medetpt de taken behoren. dl w«'

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 47