Hoechst 0 l part-time secretaris/esse Werktijden Haar/zijn taak zal zijn TEKSTMONTEURS M n KRUISVERENIGING HAARLEM SEKRETARESSE PERSONEELSZAKEN I “JiSsi werk bij 9 I In je eentje begin je niks. Samen sta je sterk. I Wij vragen Wij bieden mampaey- maas b.v CONTROLEUR BUITENDIENST ■S—, orthopedisch instrumentmaker HOECHST HOLLAND N.V. waarnemend hoofd orthopedische instrumentmakerij administratief stichting centrum stbavo noordwijkerhout Canon Verkooporganisatie Nederland B.V. medewerkende m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) O? Leeftijd tot 30 jaar. II ALGEMENE SECUNDAIRE ARBEIDSVOORWAARDEN provinciale kruisvereniging Bnoord-holland (De bliksemsnelle groeier!) Ir M 1980 ZATERDAG 4 OKTOBER kif. NW-Jongerencontact is de vakbonds- jongerenorganisatie die opkomt voor de belangen van werkende en werkloze jongeren. Voor de administratieve ondersteu ning op het hoofdkantoor te Amsterdam zoeken wij nu een part-time secretaris/esse. Onderdeel van de selectieprocedure is een psychologisch onderzoek. Of al dan niet rapport wordt uitgebracht over dit onderzoek, wordt in een gesprek met de psycholoog door de sollicitant bepaald. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 1(1 dagen na dagtekening richten aan de FNV, afdeling personeelszaken, Plein ’40-45 nr. 1,1064 SW Amsterdam. I sp za Amsterdam een opleiding op mavo-niveau; goede typevaardigheid en liefst steno; administratieve ervaring. een salaris van minimaal f 1.137.59 tot maximaal f 1.635,23 bruto per maand, op basis van 3 dagen per week, bij een leeftijd van 21 jaar en ouder, afhankelijk van ervaring: 25 werkdagen vakantie, 8% vakantie toeslag, 3% kersttoeslag; reiskostenvergoeding. 3 dagen per week te weten maandag, donderdag, vrijdag of woensdag, donderdag en vrijdag. het notuleren van vergaderingen; het verzorgen van de correspondentie; het typen van alle soorten stukken in het Nederlands, waaronder kopij ten behoeve van het kaderblad "Makker ANSUL INTERNATIONAL NEDERLAND B.V. voor de Medisch Directeur I I Donkerelaan 66, Postbus 9, Bloemendaal, Tel. 023-258191 He ve St( f4 I SU de 1 JH I I I Tot haar taak behoort o.a. het verzorgen van de personeelsadministratie voorkomende sekretariaatswerkzaamheden bijhouden van archief onderhouden van kontakten met onze personeelsleden Van de kandidaten verlangen wij: middelbare schoolopleiding aangevuld met een sekretaresse-opleiding steno-diploma goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal goede typevaardigheid grote mate van zelfstandigheid en accuratesse goede kontaktuele eigenschappen enige ervaring op een afdeling personeelszaken strekt tot aanbeveling leeftijd: vanaf 21 jaar Voor ons nieuwe kantoor te Haarlem (Waardepolder) zoeken wij een akurate van 20 jaar die de afdeling boekhouding gaat versterken. Mavo opleiding en praktijkdiploma boekhouden is een vereiste. Hoechst Holland N.V. is een dochteronderneming van Hoechst A.G., een internationaal chemisch/ farmaceutisch bedrijf met vestigingen in ca. 120 landen en met ongeveer 180.000 medewerkers. Het hoofdkantoor van Hoechst Holland N.V. staat in Amsterdam. Produktiebedrijven zijn gevestigd in Breda, Vlissingen en Weert. In totaal zijn er ruim 2.500 personen bij Hoechst in Nederland werkzaam. De medische afdeling heeft veel contacten op hoog niveau met de gehele medische professie, zowel in Ne derland als in het buitenland. Naast alle normaal voorkomende secretariaatwerk- zaamheden omvat de functie veel correspondentie, ver slagen en rapporten, veelal in de Engelse, en in minde re mate in de Duitse en Nederlandse taal. Deze taken vertrouwen wij u graag toe als u tussen de 23 en 30 jaar oud bent en een middelbare schooloplei ding hebt genoten. Diploma’s steno Nederlands, Duits en Engels, en ervaring in een andere secretaresse- functie, alsmede kennis van de medische terminologie strekken tot aanbeveling. Wij bieden u een prettige en moderne werksfeer en vanzelfsprekend een goed salaris. Ook de verdere ar beidsvoorwaarden zijn zonder meer aantrekkelijk te noemen. Ons kantoor ligt vlakbij het N.S.-station Slo- terdijk en bushaltes, doch ook uw auto kunt u bij ons in de omgeving nog gemakkelijk kwijt. In ons modern geoutilleerd bedrijf aan de uudeweg in HAARLEM aan de toegang tot het industrieterrein Waarderpolder, vragen wij Werktijden in de late dienst: maandag dinsdag, woensdag en donderdag vrijdag/zaterdag Werktijden in de vroege dienst: maandag dinsdag, woensdag en donderdag vrijdag Het ziekenhuis St. Joannes de Deo (333 klinische bedden) beschikt over een eigen orthopedische in strumentmakerij welke werkzaamheden verricht voor eigen ziekenhuis alsmede voor een aantal an dere instellingen in de regio. Binnen het ziekenhuis bestaat zowel klinisch als poliklinisch belangstel ling voor verdere ontwikkeling van de zorg op het gebied van stoornissen in het bewegingsapparaat. In verband met uitbreiding van deze werkplaats zoe ken wij een Voor informaties en schriftelijke sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken van Damiate Pers, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Telefoon 023-319053. 8.30-17.00 uur 14.00-22.30 uur 20.00- 3.30 uur Ee l ka be de 8.30-17.00 uur 6.00-14.00 uur 6.00-15.00 uur sa (d in het bezit van het diploma Bemetel. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij de heer H. de Vries, Hoofd Orthopedische Instrumentmake rij (023-259001 toestel 1105). Schriftelijke sollicita ties te richten aan het Hoofd van de Dienst Perso neelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA HAARLEM. 80-42 ziekenhuis St. Joannes de Deo v haarlem J Tot de taak van deze functionaris behoort mede het bezoeken van de externe relaties. Voor deze functie vragen wij: diploma Bemetel ervaring in bouw van prothesen en orthesen leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen. Tevens vragen wij een De Kruisvereniging Haarlem zoekt met spoed voor de ledenad ministratie een Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27-tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Wi uw nit St zo ES Wi Ar 19 U 02 lai W, W Bf va W( er av technisch buro Damiate Pers A Uitgeefster van Haarlems Dagblad - IJmuider Courant - Beverwijkse Courant - de Typhoon, dagblad voor de Zaanstreek - Week in Week uit - Nieuwe Noordhollandse Courant - De Noord-Amsterdammer - De Waterlander - De Krommenieër - Koeriercombinatie Kennemerland in gedeeltelijke ploegendienst centrale verwarming-airconditionipg - sanitaire installaties - elektrotechniek Onze orderportefeuille groeit nog steeds. Voor de daaruit voortvloeiende aktiviteiten hebben wij dringend behoefte aan uitbreiding. Naast een salaris dat zonder meer goed en in overeenstemming is met de verantwoordelijkheid van de funktie, kent Canon de volgende emolumenten: 8% vakantiegeld bonusregeling goede studiekostenregeling gratis ongevallenverzekering goede reiskostenregeling Sollicitaties kunt u richten aan: Afd. Personeelszaken, mevr. W. M. B. de Graaff, Van Leyenberghlaan 221, 1082 GG Amsterdam. Tel. 020-448950. Misschien heeft Canon de baan waarop u gewacht heeft 1H Wij denken aan kandidaten die bekend zijn met het vakgebied en in het bezit zijn van een grafisch vakdiploma. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden met 26 dagen vakantie en 8% vakantietoeslag; winstdelings-, gratifikatie- en studiekostenre geling. Platlnastraat 14 8211 AR Lelystad, Tel.; 03200-40864 Fabrikant van kwaliteitsbrandblusapparatuur, vraagt wegens uitbreiding voor zijn service-aktiviteiten een betrouwbaar voor Haarlem en omgeving. H E I* S n B BI vai me I kui me f I ee ge ge Het beueft hier een part-time funktie (50 o/o), welke tijdens de middaguren vervuld moet worden. De funktie is in eerste instantie van tijdelijke aaid, tot 1 februari 1980, verlenging voor langere of onbepaalde tijd wc?dt nage streefd. Tot de taken behoren ondermeer: het invoeren van nieuwe leden in de ledenadministratie, het controleien van nieuwe aanmeldingen vooi hfet lidmaatschap en voor deelname aan cursussen: het telefonisch afhandelen van vragen inzake achterstallige con tributies. Van de geschikte kandidaat verwachten wij: een opleiding op tenminste MAVO-niveau. typevaaidigheid; het vermogen op een correcte wijze telefonisch pioblemen op te lossen; enkele jaren recente administratieve ervaring. De CAO voor Kruiswerk en TBC-besti ijdmg is van toepassing. Aanstelling zal geschieden in salarisschaal GG en kan afhankelijk van de ervaring maximaèl f 1.251,47 per maand bedragen (ex clusief de toeslag van f 13,--). Sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van de Kruisvereni ging Haarlem, t.a.v. de heer K. FortanreiKenaupark 15-17, 2011 MR Haarlem, tel. 31 91 90 Bij de afdeling, waaronder het archief, de bibliotheek en de postbehandeling ressorteren, kunnen wij plaatsen een jonge medewerk(st)er Wij denken voor deze funktie aan iemand met een MAVO-diploma. Voor zowel de primaire als de sekundaire arbeidsvoorwaarden is de CAO-kruiswerk van toepassing. Het aanvangssalaris wordt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, vastgesteld in een schaal die loopt van 1.000,— tot f2.000,— bruto per maand. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 326, 2000 AH Haarlem. De provinciale kruisvereniging noord- hólland is een organisatie, die werkzaam is op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg m dit kader stimuleert zij ontwikkelingen en verleent service aan het plaatselifk werk K&f dar o a bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehandicapten, zuigelingen- kleuter- en bejaardenzorg Hoechst Pharma heeft plaats voor een secretaresse Het aantal kopieerapparaten neemt steeds meer toe. De afzet van Canon kopieerapparaten wordt daardoor ook groter. Canon maakt dan ook al jaren perfekte kopieerapparaten. Een gegeven dat steeds meer bedrijven en instellingen inzien. Voor ons kantoor te Heemstede, Cruquiusweg 29, zoeken wij GEVRAAGD: opleiding LTS bankwerker en/of ervaring als c.v.- monteur GAWALO rijbewijs BE woonachtig te Haarlem of directe omgeving zelfstandig kunnen werken Een goede betaling voor een prettige en verant woordelijke werkkring kan in het vooruitzicht wor den gesteld. Eigenhandig geschreven sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto worden gaarne op voornoemd adres (postbus 209 8200 AE Lelystad) verwacht t.a.v. de heer A. F. Koene. i Hoechst Pharma is een op een geheel eigen wijze ope rerende divisie van Hoechst Holland N.V. te Amster dam. Zij beoogt huisartsen, specialisten, (ziekenhuis)- apothekers, regelmatig zo goed mogelijk over de diver se wetenschappelijke aspecten van de door Hoechst gevoerde farmaceutische preparaten te informeren. Hierbij staat het informeren over klinisch relevante fa cetten voorop. Daarnaast is Hoechst Pharma ingeschakeld bij het kli nisch geneesmiddelenonderzoek van nieuwe, uit de omvangrijke research afkomstige, geneesmiddelen. Belangstelling? U kunt solliciteren bij onze afdeling Personeelszaken Sara Burgerhartstraat 25, 1055 KV Amsterdam. Telefonische inlichtingen 020-5882103. Voor de gesloten vervolgafdeling Koekoeksduin, sektor akute psychiatrie, vragen wij op korte termijn een part-time arbeidstherapeut (m/v) (voor 20 uur per week). Hij zal in samenwerking met de huidige funktionaris een bijdrage moeten leveren in de behandeling van 18 kliënten, mannen en vrouwen. Samen met de andere aanwezige therapievormen biedt de arbeidstherapie een therapieprogramma dat vooral individueel en soms groepsgericht is. Behandelingsprogramma's komen tot stand in overleg met het multidisciplinair team. Gevraagde opleiding: H.B.O.-arbeids-ergotherapie of M.B.O.-arbeidstherapie. Nadere informatie kan gegeven worden door de heer H. v. d. Ven, koördinator van de afdeling, telefonisch bereikbaar onder toestelnummer 2086. Salarisgrenzen: f 1111,24 - f 1525,01 bruto per maand, bij een werkweek van 20 uur. exklusief toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden kollektieve sektor. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.27.93

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 38