FOTOGRAAF/VERKOPER KRUISVERENIGING HAARLEM ESTEL HOOGOVENS s aktie Een veelzijdig beroep in het bouwvak: foto^Olhans blom deutzstraat 12-14 1961 NT heemskerk 0 medewerk(st)er bibliotheek ovenbouwkundig vakman het vaste buro I I I i gehuwd ongehuwd x LI 91 I I I ziekenhuis St. Joannes de Deo K KK K MTaL R I HTS-ER WERKTUIGBOUW niEuw-unicum FOTO HANS BLOM administratief medewerker m/v administratief economische dienst administrateur (spd 1 +2) Fotolassers Aktie 68 zoekt met spoed: Een all-round onderhoudsmonteur H.T.S.-scheepsbouwkundige Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100, Haarlem M.T.S.-er W.T.B. M.T.S.-E Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. medewerker machinale schoonmaak parttime 50% medewerkende m/v .A—r 2 Heeft u interesse in één van deze banen? Meldt u zich dan bij t - I 42 voor j iet vraagt De Kruisvereniging Haai lem zoekt met spoed een Wie enkele jaren voortgezet onderwijs heeft, zoals LBO of MAVO, I in V voornaam 3Qre’ postcode woonplaats geboortedatum Sollicitaties gaarne aan Mevrouw I. Otten-Personeelsmanager 80-43 ■r i met plezier 681 voor tijdelijk werk 186. 0 uur. ur ur ur ur ur ur Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem. Telefoon: 023-259001 Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het ver richten van boekhoudkundige werkzaamheden, de coördinatie van de debiteurenadministratie en de controle op de administratie van de verschillende af delingen van het ziekenhuis. Hij dient in het bezit te zijn van minimaal een MAVO-4 diploma, aangevuld met de opleiding MBA. Binnen ons ziekenhuis (333 klinische bedden) ont staat een vacature van De aan te stellen medewer ker zal geplaatst worden als constructeur op de teken kamer. Sollicitaties schriftelijk aan: Sombroek Zaandam B.V. Aris van Broekweg 9 Postbus 180 1500 ED Zaandam Donnelley-Vierhand in Haarlem heeft zich ontwikkeld tot een toonaangevende organisatie op het gebied van reklamedienstverlening en distributie van informatie aan de konsument. De Donnelley groep, die deel uitmaakt van het Dun Bradstreetconcern omvat zo n 300 bedrijven in 50 landen. Binnen de Europese Dun Bradstreet organisatie is Donnelley-Vierhand duidelijk een onderneming met een eigen, professionele aanpak Onderdeel van die aanpak is het produktiegedeelte. De funktie: als manager van een team van 15 tot 20 medewerkers richt de administrateur zich op: - begeleiding van de medewerkers van de administratieve units - het doen voeren van de financiële administratie en de subadministraties - de zorg voorde maandelijkse rapportering - de belasting- en sociale verplichtingen. De honorering: voor deze funktie wordt een bij de verantwoordelijkheden passende honorering geboden. Voor de uitbouw van onze administratieve afdelingen maken wij' graag kennis met een en re- Het salaris en andere voorzieningen Zonder metselervaring begint u in de 4-ploegendienst met onge veer f 32.500 bruto per jaar (vanaf 21 jaar). Met die ervaring zijn er naast de 4-ploegendienst ook nog enige mogelijkheden in 2-ploegendienst en dagdienst. Uw aanvangs salaris ligt rond de f 33.850 (4-pldf 30 000 (2-pld.) of f 26.200 (dagdienst) per jaar. Bij alle bedragen komen nog eens 8% vakantietoeslag en tenmin ste 2% aan het eind van het jaar. Het bruto jaarsalaris voor 4-ploegendienst kan oplopen tot f41.550. Er zijn verder prima sociale voorzieningen, een uitstekende pen sioenregeling en goedkope vakantiefaciliteiten. En er is een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer F. Brouwer, hoofd administratief econo mische dienst, toestel 1142. Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten Zandvoortselaan 165, 2042 XK Zandvoort. Tel 02507- 15441 tel:02510-33284 DONNELLEY-VIERHAND B.V. Kleine Houtweg 16,2012 CH HAARLEM Telefoon: (023) 31 91 46 "It - we De voor div. relaties in Haarlem en omgeving. veren •re i dat len tot voor onbepaalde tijd, bij goede relatie in IJmuiden. met ruime ervaring op het gebied van dek- indeling, de werkzaamheden zijn voor langere tijd. taak het registreren van nieuwe tijdschriften en het verlenen van assistentie bij het circu- latiebeheer van folders en overdrukken het verzorgen van kranten en tijdschriften voor bedrijfsrestaurant en wachtkamers het verrichten van typewerk het ophalen en wegbrengen van materiaal binnen en buiten het hoofdkantoor bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425 000 gezin nen en bedrijven het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken Ik werk We hebben bij het Staalbedrijf IJmuiden heel wat installaties die van binnen bekleed zijn met stenen, beton, of andere vuurvaste materialen. Het aanbrengen van die bekleding is het werk van de ovenbouw kundig vakman. Hij metselt, maar maakt ook gebruik van moderne machines, zoals spuit-, slinger- en persapparatuur. Een ervaren vakman beheerst alle voorkomende technieken. Het werk vertoont, wat betreft techniek en methoden, veel over eenkomst met werkzaamheden in de normale bouw. Ovenbouwkundige vaklieden werken over het algemeen in ploe gendienst. In kleine zelfstandige ploegjes komen ze over vrijwel het gehele bedrijf. moet ervaring hebben in voorcalculatie, langere tijd, evf. vast dienstverband. bekend met het tekenen van licht- en krachtin- stallages «- Wij zoeken iemand die allround is zowel in de fotohandel als reportagefotografie. Een funktie waar hij ook leiding moet kunnen geven. Degenen die denken hiervoor in aanmerking te komen willen wij graag na telefonische afspraak ontvangen. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden? En niet ouder dan 45 jaar? Stuur dan de bon zonder postzegel naar ESTEL HOOGOVENS. Werving Personeel. Antwoordnr 94000 1970 WB IJmuiden U kunt ook bellen 02510-9 40 00 Of langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station) Op werkdagen van 9 tot 4 en elke maandag avond van 7 tot 9 uur voor ca. 200 lichamelijk gehandikapte mensen. Een modem komplex in de duinen bij Zandvoort. Voor de Civiele dienst vragen wij een Taak: het reinigen van tapijten op 2 afdelingen indelingen maken en deze doorgeven aan de bewoners m.b.t het tapijtreinigen het verrichten van voorkomende werk zaamheden, schrobben, zuigen, klaarzetten van meubilair voor evene menten en helpen bij interne verhuizingen. Funktie-eisen: zelfstandig kunnen werken leeftijd vanaf 20 jaar Salaris maximaal f 2.117,08 bruto per maand. Op deze funktie is de C.AO. voor het ziekenhuis wezen van toepassing. Heeft u interesse voor deze funktie, dan kunt u schrijven naar de dienst Personeel en Organisatie. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met 1 mevrouw F.M. Kropmans. toestel 127. Een vakopleiding voor onze rekening - kan bij ons het vak leren. De opleiding bestaat uit 4 doorbetaalde bedrijfscursussen van 1 tot 3 maanden. Daar tussen door werkt u in de praktijk. Heeft u al metselervaring. dan is dat meegenomen. Door de vele speciale technieken is een verdere opleiding natuurlijk wel nood zakelijk. standplaats bloemendaal vereisten LEAO/MAVO-diploma. accuratesse en een duidelijk handschrift salaris nader overeen te komen BON Ik wil meer weten over de opleiding tot ovenbouwkundig vakman naam voor de financiële administratie. Tot de taken behoren ondermeer: het vrij zelfstandig vemchten van de salai isadmimstiatie van zowel de kruisvereniging als het kiaamcenbum (circa 250 mede wet kenden); het mede uitvoeren van de boekhouding; dagelijkse kascontrole; het meewerken aan het opstellen van jaarstukken en periodieke overzichten; controle van nota’s en uitbetalingen. Van de geschikte kandidaat verwachten wij: een opleiding op tenminste MAVO-niveau, het praktijkdiploma boekhouden; tenminste enige jaren boekhoudkundige ei var mg en kennis van geautomatiseerde salarisadministratie; de bereidheid tot het volgen van de MBA-studie; j een leeftijd van tenminste 23 jaar. De CAO voor Kruiswerk en TBC-bestrijding is van toepassing. Aanstelling zal geschieden in salarsisschaal H en kan afhankelijk van de ervaring maximaal f 2.652,87 pei maand bediagen (ex clusief de toeslag van f 26,--). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het bestuui vari de Kruisvereniging Haarlem, t.a.v. de heer K. FortameiKenau- park 15-17, 2011 MR Haailem, tel. 31 91 90. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150. 2060 AD bloemen daal De funktie-eisen: voor deze verantwoordelijke funktie binnen onze organisatie denken wij aan een medewerker die aan de volgende eisen voldoet: - opleiding op SPD-niveau - ruime ervaring in een leidinggevende funktie met administratieve aktiviteiten - goede contaktuele vaardigheden - leeftijd tot ca. 40 jaar. Machine- en apparatenfa- briek Sombroek Zaandam B.V. zoekt op korte termijn Wij zijn gespecialiseerd in het vervaardigen van warmtewis selaars en drukvaten in hoogwaardige materialen voor de chemische en petro chemische industrie. Nieuw-Unicum W De- <e-

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 39