gemeente haarlcm L BEDRIJFSLEIDER Huize Bosbeek nnw c n n D UI "i;Sl II I»■Z'MI11 m Enthousiaste medewerker I j 1 7 Officiële mededelingen ANALIST(E) VERFTECHNICUS WELKE JONGEDAME r 4 psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang” psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang” F B.psychiater en/of arts m/v medewerker m/v bode m/v OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE A.sociaal psychiatrisch verpleegkundige m/v gwl zer Openbare kennisgeving BRAKEL GLAS B.V. Gemeente Haarlemmermeer I O unit-koördinator nachthoofd (mnl./vrl.) 77% assistente in de huishouding 19 80 DECEMBER HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 1 3 ZATERDAG Woningwet Wet op de ruimtelijke ordening de sociaal raadsvrouw GEWEST KENNEMERLAND Kunst- en antiekhandel Th. C. v.d. Pijl 1 Ie week van 8.00 - 12.00 uur 2e week van 13.30 - 17.30 uur. UNI-FIX (Nederland) B.V. •Tl te Bennebroek (n.h.) te Bennebroek (n.h.) gedurende 40 uur per week. vakaturenr. 192895-A/586/HD gedurende 10 of 20 uur per week. telefoon Spreekuren te Haarlem 335951 317322 353157 258111 319097 Bij het stadhuis wordt gevraagd een waarvan 2 vakken op C-niveau Sollicitatie* onder nr. 8129 Leeftijd: Salaris: B31* Z7W Hl //////////////O In ons verpleeghuis is er voor hen die een verzorgend beroep willen kiezen gelegenheid tot het volgen van de Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Voor de gesloten opname- afdeling (dames en heren) vragen wij een verpleegkundige B of A en B of HBO-V met ervaring voor de funktie van Sollicitaties kunnen u orden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. De dienstroosters worden in overleg met kollega's ingevuld. Er wordt met 2 nachthoofden per week gewerkt. De mogelijkheid tot het volgen van de kaderoplei- ding is aanwezig. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z A Noord Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de funktie genoemde vakaturenummer binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem, Postbus 511. 2003 PB Haarlem. vakaturenr. 149215/589/HD voor zowel de binnen- als de buitendienst. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maksimaal f 2.199,— bruto pei maand (eksklusief f 26,— loontoeslag per maand). Bij het gemeentelijk energiebedrijf kan op het bedrijfsburo van de afdeling voortgeleid mg en verdeling van elektriciteit worden geplaatst een vakaturenr. 192895-B/587/HD om mede te werken aan een laagdrempelige Methadonbehandelmg van De gemeente Haarlem vraagt t.b.v. de gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst, afdeling sociaal-psychiatrische hulpverlening en bejaardenzorg een volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen. De cursus begint 1 maart 1981, waarvan het theore tische deel wordt gegeven aan de Centrale Opleidings school te Haarlem. Voor onze verftechnologische afdeling zouden wij graag in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van Aanstelling zal afhankelijk van verdere opleiding en ervaring ge schieden in één der verpleegkun dige rangen. Wij bieden goed salaris aantrekkelijke bonusregeling 22 vakantiedagen evt. opname pensioenfonds uitstekende promotiekansen Vereist zijn: goede organisatorische eigenschappen Improvisatievermogen vaardigheid in het calculeren goede kontaktuele eigenschappen enige kennis van grafische technieken en papier spreekvaardigheid Duits en Engels WIJ bieden u: een aantrekkelijk salaris vrij gebruik van personenauto goede mogelijkheden tot ontplooiing In groeiend bedrijf. Produktiebedrijf in de regio Haarlem, fabri ceert op diverse plaatsen in Nederland grafi sche produkten. Voor de organisatie daarvan en het beheer van het centraalmagazijn zoeken wij een: Op korte termijn zoeken wij voor het team avond- en nachthoofden een voor 7 nachten op en 7 nachten af. Vereisten: bezit van het diploma zieken verpleging B met geriatrische belangstelling en bij voorkeur ook het diploma ziekenverple ging A. Centrum ”De Brug” Tot nader order geen spreekuur maandagmiddag 14.00-16.00 uur Wijkcentrum *t Schalkererf Bernadottelaan 201 dinsdagmorgen 10.00-12.00 uur Dienstencentrum ’’Binnenstad” ingang Nw. Groenmarkt 10 donderdagmorgen 10.00-12.00 uur Broederhuis Nagtzaamplein 32 donderdagmiddag 14.00-16.00 uur Dienstencentrum "De Schakel” Schoterweg 83 donderdagavond 19.00-21.00 uur Stadsbibliotheek Doelenplein 1 b. Th. C. van Oostwaard, Nieuwstraat 23, Nieuw-Vennep, voor het uitbreiden van een woonhuis op het perceel kadastraal bekend sectie E, nr. 2887, plaatselijk gemerkt Nieuwstraat 23 te Nieuw- Vennep. De voorzitter voornoemd, J. Reehorst OPLEIDING Minstens Mavo eventueel met aanvulling van MEAO. Zij die belangstelling hebben voor een in teressante werkkring op een klein handels- kantoor worden verzocht hun sollicitatie te richten aan Voor het overige bereikbaar: Zljlweg 2 tel. 319140 tst. 252 DRUGSVERSLAAFDEN In het kader van een regionaal plan voor de opvang en behandeling van drugsverslaafden is de G.G. en G.D. van Haarlem, in samen werking met het Consultatieburo voor Alcohol en Drugs (CAD), belast met de uitvoering van een laagdrempelig Methadonprogramma. Het is de bedoeling dat het CAD deze taak t.z.t. overneemt. De verwachting is dat het Methadonprogramma binnenkort zal starten in kombinatie met een aanloopcentrum. Van de aan te stellen funktionarissen wordt verwacht, dat zij in afwachting van de start van het Methadonprogramma nu reeds medewerking verlenen aan de opvang van jonge drugsverslaafden, aan wie de G.G. en G.D. de laatste jaren hulp verleent. Een beschrijving van het Methadon programma en de daaruit voortvloeiende taken is op aanvraag verkrijgbaar bij de G.G. en G.D., Zljlweg 2 te Haarlem, telefoon (023) 31 90 26. Als opleidingseis wordt gesteld voor funktie A; minimaal zieken verpleging A en B, alsmede een voltooide opleiding tot sociaal- psychiatrische verpleegkundige; i voor funktie B: de gedachten hiervoor gaan uit naar een sociaal- psychiater of een algemeen arts met belangstelling voor psychiatrie, part-time. Tot de sollicitatieprocedure behoort ook een gesprek met enkele medewerkers van de afdeling. Het salaris voor beide funktles zal, overeenkomstig de in de gemeen te Haarlem geldende normen, in onderling overleg worden vastgesteld. Nadere inlichtingen worden u desgewenst verstrekt door het hoofd van genoemde afdeling, de heer H.H. van der Meiden, zenuwarts, telefoon 023 - 31 90 26. STICHTING CENTRUM VOOR OPPERVLAKTETECHNOLOGIE Zijlweg 340-342, 2015 CP Haarlem. Tel. 326150 Informaties kunnen worden inge wonnen bij Tineke Postema, tel. 020-718708. Postbus 972 2003 RZ HAARLEM llllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Camplaan 2a, Heemstede, tel. 023-291841 Prachtige collectie antieke meubelen oude kunst en schilderijen IN- EN VERKOOP Geopend di. t.m. za. van 12.00 uur tot 17.30 uur voor het uitvoeren van Instrumentele en nat-chemische analyses. Systematisch en nauwgezet kunnen werken is hierbij van groot belang. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden die een HBO-A-opleiding chemische richting hebben voltooid en bij voorkeur reeds enige laboratoriumervaring hebben opgedaan. <1 die binnen een bestaand teamverband zal worden belast met onderzoeken betreffende verfontwikkelingen en verftoepassing en met algemene verftechnische werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden, die een ruime ervaring en een goede vakkennis op verftechnisch gebied bezitten. Een opleiding verftechniek CV 1a/b strekt tot aanbeveling. Ons instituut wordt momenteel uitgebreid met een nieuw laborato- riumgebouw, waarin zowel het analytisch laboratorium als de technologische afdeling gehuisvest zal worden. Belangstellenden kunnen zich voor aanvullende informatie wenden tot mej. R. Krol voor de funktie van analist(e) en tot de heer J. J. Kettenis voor de funktie van verftechnicus. Sollicitaties met informatie over opleiding ervaring en persoonlijke gegevens s.v.p. te richten aan de directie. Sollicitaties zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld Voor de afdeling telefonische verkoop zoeken wij een I int Voor ons analytisch laboratorium zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van: In het hoofdgebouw van ons zie kenhuis ontstaat per 1 januari a.s. een part-time (50%) vakature voor een Geeft u tijd voor uw gasten Feestdagen; gasten. Gezellig, als u tenminste niet in de keuken moet staan. Dat hoeft niet als u Ton Stammis uw koud buffet laat verzorgen, ot uw ho;s d’oeuvre of bittergarnituur. Samengesteld naar uw keuze. U bent verzekerd van een voortreffelijke service en een even voortreffelijke herinnering. Bespreek uw wensen tijdig met Ton Stammis zelf, Wilheh.iinaweg 19 in Zandvoort. Telefoon 02507-17943 •-‘x- 1 it l f Werktijden: Het hoofd van de opleiding Mw. Ruinard is gaarne bereid telefonisch nadere informatie te verstrekken, tel. 023-28 55 42 Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de direktie van het Verpleeghuis Huize Bosbeek, Glipperdreef 209, 2104 WG Heem stede Ervaring ia niet noodzakelijk Nieuwe medewerkers krijgen een uitgebreide verkoopopleiding op het hoofdkantoor. .1 8. Aanvullende rekening-courant overeenkomst 1981. 9. Pré-advies t.a.v. bestuursbenoeming Stichting Welzijn Buitenlanders Haarlem. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll in de leeftijd van 18 tot 24 jaar voelt ervoor ons team te komen versterken. Haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit lichte administratieve werkzaamheden, het uittypen van offertes, fakturen en korrespondentie, het aannemen van de telefoon etc. De voorzitter van het gewest Kennemerland maakt bekend dat de Kennemerraad op dinsdag 16 december 1980 om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis van Haarlem in openbare vergadering bijeen zal komen. De agenda luidt als volgt: 1Verslag van de vergadering van 9 oktober 1980 2. Mededelingen ingekomen stukken 3. Verkiezing lid dagelijks bestuur. 4. Benoeming leden in diverse commissies. 5. Verordening Openbaarheid van Bestuur. 6. Machtiging aan het dagelijks bestuur tot het tijdelijk opnemen en uitzetten van kasgelden in 1981. 7. Machtiging aan het dagelijks bestuur tot het aangaan van vaste geldleningen in 1981. 7^ /Z\ vakaturenr. 192767/588/HD De kandida(a)t(e) zal worden belast met een aantal administratieve taken, dat o.a. zal bestaan uit voorbereiding, kredietbewaking en nakalkulatie. Door de aard van het werk zal de kandida(a)t(e) veel vuldig kontakt hebben met overwegend interne relaties. Opleiding: Havo-diploma of gelijkwaardig nivo. Ervaring: Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden is gewenst. Leeftijd: van ca. 25 tot 30 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maksimaal f 2.530,-- bruto per maand (eksklusief een toeslag van f 26,- per maand). Doorgroei naar de rang van adjunkt-kommies A, aan welke rang een maksimum salaris van f 2.800.- per maand (eksklusief toeslag van f 26,-- per maand) verbonden is, behoort bij goed uitoefenen van de funktie tot de mogelijkheden. Zij die bezwaren hebben tegen uitvoering van deze bouwplannen kunnen het college gedurende 14 dagen na dagtekening van deze bekendmaking schriftelijk hiervan in kennis stellen. Gedurende deze termijn liggen de bouwplannen ter gemeentesecretarie te Hoofddorp (afdeling 6, Marktplein 86) op werkdagen van 9-12 uur voor een ieder ter inzage. Hoofddorp, 12 december 1980. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, C. van Stam De secretaris, mr. J. Groeneweg Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Willem t an Kapel (paoiljoenskoördinator) tel. 02502-2350. De werkzaamheden zullen bestaan uit: Het telefonisch kontakt onderhouden met bestaande en nieuwe relaties. Het bijhouden van de eigen verkoopadministratie dit alles ter ondersteuning van onze vertegenwoordigers. Wij vragen doorzettingsvermogen technische interesse M.A.V.O.- of L.T.S.-opleiding leeftijd van 17 tot 25 jaar Burgemeester en wethouders van Haarlemmermeer brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn met toepassing van het bepaalde in artikel 50, lid 8 van de woningwet juncto artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening vergunning te verlenen aan: a. Fa. Gebr. Boll Kassenbouw, 't Kabel 66, Nieuw-Vennep, voor het bouwen van een opslagloods op het perceel kadastraal bekend sectie AN, nr. 35, plaatselijk gemerkt 't Kabel 66 te Nieuw-Vennep; Bent u geïnteresseerd schrijf dan naar: t.a.v. de heer W. Hut, Postbus 137, 2130 AC Hoofddorp. Tel. 02503-17841 tst. 37. r: De werkzaamheden bestaan o.m. uit: in samenwerking met kollega's het dagelijks onderhoud van de kantoorruimtes; het serveren van koffie, thee e.d. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afde ling personeelszaken, Rijks straatweg 113, 2121 A.D Ben nebroek, 02502-2234 psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang” te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Uitgaande van de vereniging lot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. IfflHR (Nederland) b.v. Bevestigingsmaterialen en machines Hl Minimale vooropleiding: M.A.V.O. L.H.N.O. J L.E.A.O. L.T.S. J O.V.B. BVB. 1 minimaal 17 1/2

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 28