L I docent(e) winkelpraktijk/ verkoopkunde r I Studiecentrum NOVI zoekt tekstverwerkende typistes. I I I Ml I j I 18jaar? Hoofd van de Technische Dienst. muziektherapeut(e) correspondente) 11 Kom dan eens praten over een fijne baan in de gezondheidszorg ziekenfondsraad I I I I verpleegkundigen OK Woningbouwvereniging St. Jozef Haarlem. reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm 3 verpleegkundige A. 19 80 Z A T F R D A G 30 I I I I I - 1 I I I I voor anaesthesie en instrumenteren/assisteren. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) ontstaan de vakatures van Vereiste kennis en vaardigheden: Opleiding HAVO-niveau. Ervaring als typiste. Gevoel voor nette afwerking. Dienstverlenende instelling. Kollegiale eigenschappen. Wij bieden: Interessante werkkring. Prettige werksfeer. Uitstekend salaris. 8% vakantietoeslag. Eindloon-gebaseerd pensioensysteem, waarvan wij de helft van de premie voor onze rekening nemen. Variabele werktijden. Als u geïnteresseerd bent in deze funktie, schrijft u dan ’n brief naar: Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw, Oostzijde 92b, 1502 BK Zaandam, t.a.v. Drs. J. de Zeeuw. Voor de afdeling Personeel en Organisatie, bestaande uit zes medewerkers - o.a. twee sector-personeelwerkers, een medewerker arbeidsvoorwaarden en twee administratieve medewerkers - vragen wij wegens uitbreiding een sector-personeelwerker (m/v) ten behoeve van de Verplegingsdienst van het ziekenhuis en de afdeling Opleiding tot verpleegkundige. Bij de Stichting Medisch Centrum Velsen werken ruim 850 medewerkers. Vereisten voor deze funktie zijn: De functionaris zal wor den belast met het tota le personeelswerk bin nen de aan hem/haar toevertrouwde sector, waarin ca. 260 mede werkers werkzaam zijn. Binnen het team Perso neel en Organisatie wordt een eigen inbreng verwacht betreffende de verdere ontwikkeling van het personeelsbe leid binnen de Stichting. ONDERWIJS Uw sollicitatie kunt u eveneens aan bovenge noemde richten. Ons adres Is: Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Nadere inlichtingen wor den u gaarne verstrekt door het hoofd van de afd. Personeel en Orga nisatie, de heer J. Rien- sema, tel. 02550-19100, toestel 2479. ding) noodzakelijk, ter wijl enige ervaring ge wenst is. I I I I I 80-53 ziekenhuis St. Joannes de Deo v haarlem J~ 1B 1 Studiecentrum NOVI levert computerkennis aan elke partikulier, elke onderneming, aan elke instelling die dat wenst. Deze kennisoverdracht vindt plaats via kursussen, konferenties, publika- ties en een gespecialiseerde bibliotheek. Voor al deze goederen of diensten vervaardigen wij veel drukwerk, in veel uiteenlopende uit voeringen en oplages. Voor veel van deze publikaties wordt gebruik gemaakt van tekst verwerkende apparatuur. Als u werkelijk een goede typiste bent en u vindt ’n afwisselende job met veel hollen en stilstaan leuk dan nodigen wij u graag uit voor deze baan in ’t hartje van de stad. Speciaal wordt de aandacht gevestigd op de mogelijkheid voor gekwalificeerde typistes om ’n deeltijd baan te vervullen. voor de ongevallen- en chirurgische polikliniek, bij voorkeur in het bezit van de C.C.U.- of IC-aantekening. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer J.M. Jansen, hoofd Operatiekamers, toestel 1125. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de dienst Polikliniek, Dhr. N.W. Vink, toestel 1172. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA, Postbus 1638, 2003 BR Haarlem, tel. 023-259001 Voor deze zelfstandige functie is een voltooide HBO-opleiding Perso- neelwerk (of een daar mee vergelijkbare oplei- zeeweg ziekenhuis velsen Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen 13 DECEMBER f Lammenschanspark 1. Leiden voor 17 a 20 leseenheden. f I I De afdeling muziektherapie vraagt een 11 zs Binnen de sector Voorzieningen van de Zieken fondsraad is wegens toename van de werkzaam heden plaats voor een Reaktiverings- en Verpleegkliniek Bornholm ligt in Hoofddorp. Het is bestemd voor 183 patiënten, waarvan 61 psycho-geriatrische bejaarden. Salaris Volgens N.Z.R. richtlijnen (min. f 2525,48 tot max. t 3050,02). Overige arbeidsvoorwaarden volgens de C A.O. van het ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dfe heer W. v. Geldre, hoofd afd. muziektherapie, toestel 316 Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan hoofd personeelsdienst, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie. Zij die reeds eerder gesolliciteerd hebben, worden verzocht niet meer te reflecteren. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De CAO voor personeel van woningbouwcorporaties is van toepassing. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, op basis van schaal 13. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken te richten aan het bestuur van de vereniging, Waddenstraat 783, Postbus 4063, 2003 EB Haarlem. Telefonische inlichtingen desgewenst bij de directeur, tel. 023-339250. Hij is verantwoordelijk voor o.m.: De leiding aan de medewerkers van de dienst Het totstandkomen van beleidsinformatie betreffende technische aange legenheden Het in stand houden van een eigen korporatievisie met betrekking tot te ontwikkelen aktiviteiten op het gebied van bouwen en wonen De voorbereiding van projekten en het voeren van directie tijdens de uitvoering Het technisch beheer van het woningbezit De totstandkoming van een bedrijfsburo. Opleiding HTS Bouwkunde of daarmede gelijkgesteld Ervaring in een leidinggevende funktie Goede organisatorische kwaliteiten Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Leeftijd 30-45 jaar. De funktionaris ressorteert rechtstreeks onder de directeur en gaat deel uitmaken van het managementteam. Wegens ziekte van één van onze leerkrachten Detailhandel vragen wij met spoed een De woningbouwvereniging beheert ruim 2200 woningen Ruim 900 woningen zijn in aanbouw c.q. ontwikkeling. Zij beweegt zich op het gebied van beheer, renovatie, stadsvernieu wing en nieuwbouw. Wegens het vacant zijn van de funktie, roept het bestuur gegadigden op voor de funktie van: IN DE REGIO LEIDEN Sollicitaties te richten aan de algemeen secretaris van de Ziekenfondsraad, onder ver melding van vacaturenr. 040, Postbus 396, 1180 BD Amstelveen. Arbeidsvoorwaarden Het salaris zal afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring liggen tussen f 2.324,— en f 3.084,- bruto per maand, excl. toeslag ad f 26,— (norm 1-7-1980). De overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de rijksoverheid. Functie-eisen: opleiding op HAVO/VWO-niveau; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen. die administratief werk zal gaan verrichten met betrekking tot tandheelkundige voorzieningen. Na deze preklinische periode bedraagt het salaris tijdens het eerste iaar f 1.460,72 bruto per maand (excl. wett. toeslag) Daarbij komt dan nog de toeslag voor onregelmatige diensten. In overleg zijn er mogelijkheden voor interne huisvesting. De préklinische periode begint op 2 februari 1981 en duurt 10 weken. Tijdens deze periode gelden de normen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Wat is is ges zegge welke geres gaat f verko Merk\ te koe bij uw niet d Geen dunkt Ander En wa En wa dromr Korte voora Van is kierer boekji gekre< mini-e colleg reactii niet v< waaro Het s pagir datzi Wiel belee papis scha: heeft doen Sterk Nou hebt gebn tochl ik uit Maar natui enqu zo’n woot dat js werk eroti: ook< daan Daar onbe de hs druk Doelstelling De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondhe/dszorgver zekering (Ziekenfondswet en A tV BZ/ Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, lundische, verzekeringstechnische en financiele aangelegen heden Een I Zal II heler kierk haar gek! voor eiger enz’i Wég teger dit sc „Stri gelee op. 2 is hei toch „Kijk deze en pi vreet heler komt maar In februari 1981 start weer een opleiding tot ziekenverzorgende Belangstellenden die rond deze datum 18 jaar zijn of worden en ten minste 4 jaar voortgezet onderwijs met een diploma hebben afge sloten, komen voor deze opleiding, die 2 jaar duurt, in aanmerking. Met 4 jaar voortgezet onderwijs wordt bedoeld o.a. MAVO-4, INAS, 4 jaar LHNO of LTS op C niveau. Prof. J.H Bavincklaan 2, Amstelveen Taak Het geven van muziektherapie aan diverse kategorieen patiënten in het ziekenhuis (opname, chroniciteit. bejaarden, zwakzinnigen). Dit geschiedt in samenwerking met twee kollega s en een assistente Heeft u belangstelling voor deze opleiding? Bel dan voor nadere inlichtingen Zr.van Kampen, (02503) 1 59 81, toestel 116. Wilt u solliciteren, schrijf dan een brief aan de direktie Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwi|k (Z H Tel 02523-8244 I Gedu geset „Uwf de ee Gefel jachtt tot jat Héla, kierer Oppe „U en tochtj bedot maak trektc trapp' door’ Wat II z’n hc in kie „Een make elkaa Of tre spleti zitten gaan Zo, g; zullet draac geen „Uw j neus van (j tocht tocht Functie-informatie De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: het assisteren (voorbereiding, agendering, ver slaglegging) van de secretarissen van een aantal commissies en werkgroepen; het signaleren van problematieken op het terrein van tandheelkundige voorzieningen t.b.v. commissies; hét verstrekken van inlichtingen aan ver zekerden, ziekenfondsen en uitvoerings organen over de interpretatie van de sociale verzekeringswetgeving; het verzorgen van de correspondentie met verzekerden; het voorbereiden van de behandeling en be oordeling van klachten, vragen, verzoeken om tussenkomst en voor beroep vatbare beslis singen op tandheelkundig gebied van verzeker den, instellingen e.d. betreffende de toepas sing van de Z.F.W. en de A.W.B.Z. en de daarop steunende uitvoeringsbesluiten; betrokkene zal voorts worden ingeschakeld bij andere werkzaamheden binnen de sector Voorzieningen, omvattende soortgelijke werkzaamheden als hiervoor vermeld. Vereiste opleiding - conservatorium - A.M V. - pedagogische akademie met uitgebreide muzikaal-instrumentale scholing (waaronder piano) of - een gelijkwaardige opleiding "Sancta Maria” is een psychiatrisch ziekenhuis te Noordwijk. Behalve een psychiatrische polikliniek heeft het ziekenhuis afdelingen voor opname, voortgezette en langdurige klinische behandeling, alsmede een afdeling voor opname, observatie en behandeling van psychogeriatrische patiënten. Van de totale capaciteit van 635 plaatsen worden 100 plaatsen ingenomen door zwakzinnigen. De lessen worden gegeven aan leerlingen, die 3 of 4 dagen in een winkel werken en daarnaast 1 of 2 dagen de school bezoeken om zich verder in het vak te bekwamen. Ook zij die niet bevoegd zijn maar over een ruime praktijkervaring beschikken en het prettig vinden aan jongelui van 16 tot 18 jaar les te geven worden verzocht te solliciteren. Voor de juiste man/vrouw zullen wij alles in het werk stellen om, na het herstel van onze leerkracht, deze betrekking voort te kun nen zetten. Uw schriftelijke sollicitaties richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen met onze adjunct-direc- teur de heer P.A.G. Dobben. Tijdens de schooluren is deze be reikbaar op telefoonnummer: 071 769242. {IBrSBIlBBlK

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 30