Bedrijfsleider si Ik werk met plezier Ik werk met plezier 68 voor tijdelijk werk I RADIOLOGISCH LABORANTE JH REDAKTEUR/TRICE II zeeweg ziekenhuis velsen BOB535'7" ei! r computable lep AL uitgeversmij diligentiabv unitleidster EU we| Bl< in Uitgeven is ons vak Grootmt bv Voor de jongeman Viking Life-Saving Equipment B.V., BEJAARDENVERZORGSTER Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen Lei kri ITIf ziekenhuis St. Joannes de Deo haarlem V ONDERWIJZER(ES) MM het vaste buro aktie 68I voor tijdelijk werk aktie het vaste buro Aktie 68, Uitzendburo Staten Bolwerk 3, Haarlem Tel. 023-314350 leidinggevend medewerker-H.B.O. (m/v) Aktie 68 zoekt met spoed: LTS’ers elektro MTS’ers WTB Aktie 68, Uitzendburo, Staten Bolwerk 3, Haarlem. Tel. 023-314350. Aktie 68 vraagt met spoed: Centerdraaiers Fotolassers 20 DECEMBER 1980 ZATERDAG Binnen onze organisatie is thans de vacature voor RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK acob in de hout sint Sinds medio 1980 heeft het ziekenhuis een nieuw medisch centrum in gebruik. In dit centrum is o.a. de Röntgenafdeling gehuisvest. Voor deze afdeling zoe ken wij een Inlichtingen worden u verstrekt door dr. Rodenboog, hoofd Röntgenafdeling, toestel 2387. Als lid van het management-team rapporteert hij rechtstreeks aan de directeur en geeft hij leiding aan ruim 180 personeelsleden bestaande uit kader, techmsch-admimstratief en produktie-personeel Hi] is verantwoordelijk voor de dage lijkse gang van zaken voor wat be treft: werkvoorbereiding en planning produktie in- en uitbesteding van werk opslag en expeditie onderhoud Wij zoeken voor deze veelomvatten de managementtaak een ervaren technicus op HTS-niveau, die de techniek gediend heeft in een lei dinggevende functie en bekend is met zowel conventioneel als nume riek bestuurde machines en met mo- Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor. Voor onze units in Haarlem zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een .recente pasfoto te richten aan: Distriktskantoor Randstad Uitzendbureau bv, t a v. de heer H. Metselaar, Afdeling Personeelszaken, Postbus 11276, 2301 EG Leiden. Voor de vervulling van een vacature op de Röntgen afdeling vragen wij voor spoedige indiensttreding een derne montagetechnieken Omdat bekwaamheid als manager in leidinggevende, technische en so ciale zin voor ons een belangrijk cri terium is, is er eerder sprake van een minimum dan van een maximum leef tijdsgrens. Vereist is een H.B.O.-opleiding, zoals H.E.A.O., H.T.S. etc. Kandidaten in het bezit van het diploma radiolo gisch laborant genieten de voorkeur. pe: tegen Nede BLOEMENDAAL Willibrordusschool voor ZMOK De werkzaamheden zullen in eerste instantie vooral bestaan uit het bewaken van de administratieve pro cedures en de zorg voor een goede organisatie van de patiëntenstroom op deze afdeling. Zij die binnen afzienbare tijd examen doen, kunnen nu reeds solliciteren. Op de afdeling, welke de twee radiologen onder steunt, werken 4 radiologisch laboranten, 6 leerling- radiologisch laboranten en 3 administratief mede werksters. Van toepassing zijn de arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot dr. O. H. van Persijn van Meerten en dr. O. H. Schade, radiologen, toestel 2257/2266. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan het hoofd Personeelszaken van dit ziekenhuis. Vondellaan 13, 1942 LE Beverwijk, telefoon: 02510-29131 Het I Chine Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Postbus 1638, 2003 BR Haarlem, tel. 023-259001. De ervaren bedrijfsleider verzoeken wi] schriftelijk te solliciteren met ver melding van personalia en gegevens over opleiding en ervaring en de sol licitatie te richten aan de directie van B.V. Machinebouw Conrad-Stork, Postbus 1551, 2003 BP HAARLEM. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de slectieproce- dure. Voor telefonische informatie kunt u bellen 023-319170 en vragen naar de heer Huneker. Sinds april 1980 maakt B.V. Ma chinebouw Conrad-Stork deel uit van het Grootmt concern Ons produktieprogramma omvat tandwielen, tandwielkasten, grondboorapparatuur en delen van kranen. Bovendien zijn we recentelijk begonnen met de fa bricage van onderdelen voor de versnellingsbakken van Leopard tanks voor het Nederlandse leger Ook de montage en beproeving van deze versnellingsbakken wordt door ons verzorgd. Voor de komende jaren zijn we hierdoor verzekerd van een basis werkbezettmg. Mede hier voor worden onze montageafde ling, de harden; en het machine park belangrijk uitgebreid en vernieuwd. Een groot gedeelte hiervan is reeds gerealiseerd, zodat wij ons tot de moderne machinefabrie ken mogen rekenen. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units De leiding daarvan is in handen van een unitleidster. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleidster op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedrijfservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt. Daar staat tegenover: een aantrekkelijk salaris, 8/2% vakantiegeld, 23 vakantiedagen, 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. r4 ---U t( I N. Z. Voorburgwal 225, 1012 RL Amsterdam i op één van de verzorgingsafdelingen. ir I I Hij of zij zal over kennis van/ervanng met automatisering moeten beschikken, waarbij degene die iets afweet van systeemprogramma- tuur en programmapakketten een pré heeft. Gezien onze methode van werken het nieuws in de markt gaan halen is het gemakkelijk kontakten kunnen leggen een vereiste. Het praten met „computertech neuten" is nu eenmaal ons dagelijks werk. Het kunnen vertalen van hun vakjargon in goed leesbaar Nederlands zal ook de hoofdtaak van de nieuwe man of vrouw worden. Naar degene die dit werk ambieert en daarnaast, weliswaar erg zelfstandig maar toch in een hecht teamverband wil werken en niet ouder dan 35 jaar is, zien wij uit. De redaktie-aanvulling moet echter wel snel tot stand kunnen komen. Ter aanvulling van ons redaktieteam bestaande uit acht journalisten, ondersteund door een sekretaresse, zoeken wij een Het werk van een Computable redakteur/trice vindt dikwijls buiten de deur plaats; zoals gezegd het nieuws wordt echt gezocht, soms tot ver over de landsgrenzen. Daarvoor is tevens een goede kennis van met name het Engels, in woord en geschrift, nodig Belangstellenden kunnen, bij voorkeur schriftelijk, reageren bij ons hoofd personeelszaken, mevrouw M. Zoethout. Voor nadere inlichtin gen kunt u eerst J. A. Gerritse bellen, telefoon 020-211911 Het adres luidt: Uitgeversmij Diligentia bv, N. Z. Voorburgwal 225, 1012 RL Amsterdam. Telefoon 020 21 19 11 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. Postbus 464. 1970 AL IJmuiden Klem maar niet alleen Met 130 medewerkers vormen wij een redelijk over zichtelijk geheel. Toch sta je met zo'n kleine onder neming niet alleen op de wereld. Onze werkmaatschap pij is een onderdeel van 'Business Press Group’, waarin de beroepsgerichte vakkennis van de VNU gebundeld is. De VNU zelf is één van de grote uitgeefgroepen in Ne derland, met dagbladen, weekbladen, vrouwen, en jeugd bladen, maar ook met schoolboeken en drukkerijen. Een boeiende organisatie. Ook één met Onstekende sociale voorzieningen. Enkele voorbeelden van onze 16 bladen: Computable: nieuwsblad voor automatiseringsexperts Distrifood: lijfblad van de levensmiddelenhandel Boer Tuinder: vakblad voor boeren en tuinders Teamwerk en creativiteit Dat zijn de begrippen die je terugvindt in de samen werking tussen journalisten, vormgevers, commerciële medewerkers, marketingmensen en andere onmisbare stafafdelingen. Een bont gezelschap. Weleens moeilijk, maar nooit saai! Teamwerk en creativiteit vragen om een sterke persoonlijke benadering. In het kloppend hart van Amsterdam Daar werken wij in een pas gerenoveerd ruim pand, vlak bij het Paleis op de Dam, op een knooppunt van open baar vervoer, binnen loopafstand van het Centraal Station Met winkelcentra als Kalverstraat, Nieuwendijk en Damrak vlak om de hoek. En bruine kroegen, waarin generaties krantenmensen gezelligheid vonden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Zui- derhoutlaan 1 te Haarlem. De C.A.O. bejaardenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen worden u verstrekt door zr. Servatia, directrice, tel.: 023-280250 In het bejaardenhuis St. Jacob in de Hout kan met spoed geplaatst worden een gediplomeerd Uitzendburo Aktie 68 en. Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. ies co r i vai voor relatie in Amsterdam. De werkzaamheden kunnen voor langere tijd zijn. Serieuze gega digden hebben de mogelijkheid een interne opleiding te volgen. Wij bij Diligentia voorzien werkend Nederland van beroepsgerichte informatie. Onze vaktijdschriften leve ren allerlei bedrijfstakken en beroepsgroepen nieuws, vakkennis en inspiratie. Daarnaast zijn wij al bezig ervaring op te doen met de media van de toekomst zoals viewdata. met 2 a 3 jaar tekenervaring voor goede cliënt in Amsterdam. Heeft u interesse? Kom dan langs of bel even op naar B V Machinebouw Conrad-Stork HEI GE MET KENNIS VAN PROGRAMMATUUR Het „grote ling" x tevens gen m, Waarn wing kaanse ajn v De werkzaamheden op het laboratorium omvatten naast routinebepalingen een aantal meer gespecialiseerde onderzoekingen Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de hoofdanaliste, tel. 02550- I DEb pen F Leidst een a merge nisstr; werd schrift belast: nistrat tot vi feiten BV’s. ken d het dr tweëe 80-47 in bezit van diploma Bemetel of enkele jaren ervaring voor seriematige werkzaamheden bij relatie in Beverwijk en Haarlem. Voor relatie in Haarlem zoeken wij goede vakmensen, die voor langere tijd beschikbaar zijn. Heeft u interesse? Kom dan langs of bel even op naar Voor het KLINISCH CHEMISCH LABORATORIUM vragen wij een medisch analist(e) OP HBO-NIVEAU BIJ VOORKEUR MET ENIGE ERVARING. 19100, toestel 1100 Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen ',ils de I blijft tan Ti iche s China /gevaar i Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. die belangstelling heeft voor veiligheid, die verantwoordelijkheidsgevoel heeft en die wil werken als assistent bij het onderhoud van overlevingspakken en het keuren van reddingvlotten is een plaats open bij: Salaris, volgens normen van het min. van O. W. Schnftelijke sollicitaties en inlichtingen bij het hoofd van de Willibrordusschool, J. F. de Conlnck, Middenduinerweg 44. Santpoort-N. tel. privé: 02550-18270 Hefnerstraat 9, IJmuiden. U kunt bellen naar ons bedrijf in Zwijn- drecht, tel.: 078-191855 en vragen naar de heer Meeuwissen. Bekendheid met de Engelse taal is gewenst. vraagt voor haar afd. Voortgezet Speciaal Onderwijs een De leerkracht zal werkzaam zijn op de Opvangeenheid van huize ,,De Kromming" te Bloemendaal. De Opvangeenheid neemt meisjes op van 14 tot 18 jaar Zij verkeren in een bijzonder moeilijke situatie en kunnen niet met andere hulpverleningsvormen worden bereikt. Tijdens het verblijf worden zoveel mogelijk gegevens van t meisje verworven en geordend. Op grond van deze gege vens wordt overwogen of, en zo ja bij welke verdere vorm van hulpverlening t meisje gebaat is. De duur van het verblijf binnen de Opvangeenheid is maximaal 30 dagen. Taak: het signaleren van en hulp bieden aan meisjes met leerproblemen of achterstanden. het motiveren tot zelfontplooiing en ontwikkeling het groepsgewijs of individueel bevorderen van de so ciale redzaamheid. het in teamverband richting geven aan het verblijf van het meisje in de Opvangeenheid. Vereist: Akte van bekwaamheid als voll bevoegd onderwijzer Specialisaties (bv. buo- of lo-aktes) en ervaring strekken tot aanbeveling. SAI reeks kaans pen x «en b In leerde en ve verba linkse gekor De zich c tie vt itervo no bi aartst River preek slag i randstad uitzendbureau

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 40