toe, te laat echter, want Henny deponeert onder groot gejuich den bal in het verlaten doel. (31). Eenige pogingen van de geelzwarten om op te halen stuiten af op het soliede spel van v. Waveren en Cheriex en de stand blijlt ongewijzigd. De beker is ons In het clubtentje mag v. Waveren den beker in ontvangst nemen uit de handen van het bondsbestuurslid, den heer J. G. Coster. Loosjes, die eveneens aanwezig was, werd de hoogte ingestoken, terwijl ook de gever van den beker, de heer Holdert, niet vergeten werd. Dat deze overwinning op gepaste wijze gevierd werd, behoeft wel geen betoog. Uit Haarlem's Dagblad). „Als H. F. C. den Beker wint". (Wijze: The Honey-suckle and the Bee). Hier in Haarlem is een club, Die dit jaar nog won de cup Na een zwaren strijd met H. V. V., Waar de stand lang 1O bleef, Met momenten, waar 'k van beef. Ja, daar won toch weer „the good-old H. F. C." Velocitas beet eerst in 't zand Voor Haarlem's blauw-witten kant. Ook nog „record scorer" door haar „pluck". Ja de „vorm" zoo lang getoond, Is dan eindelijk beloond. Kome er nu een tijd van voorspoed en geluk Blauw-witte kinderen van den good-old Muiier, Gaat voort met kampen op d'onstuimige voetbalzee Laat Combinatie altijd zijn Uw groote kracht, Dan kunt gij hopen, dat U een kampioenschap dra wacht! Uit het Sportblad). Haarlemer F. C. Duisburger Sport-Club Preussen 4—1. Mit diesem Spiel, das am Pfingstsonntag auf dem Preussensportplatz statt- fand, absolvierten die Duisburger Preussen ihr 7. internationales Spiel in dieser Saison und dürften damit wohl in bezug auf internationale Spiele in Deutschland den Rekord halten. Von diesen 7 Spielen verlor Preussen 4, spielte 2 mal unentschieden und gewantt 1der Tordurchschnitt betragt 13 Tore fiir, 15 Tore gegen. Diesmal hatten di'e Preussen den berühmten H. F. C„ Sieger im Holdert- pokalspiel gegen H. V. V., zum Gegner auserkoren. Es war neben Spaita, Rotter dam, die beste Mannschaft, der Preussen bis jetzt gegenüber gestanden hat. 140

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 152