149 Hiermede was het aan de Spanjaardslaan afgeloopen, maar 's avonds waren allen wederom in de Kroon vereenicrd. Na de prijsuitdeeling en verschillende speeches, volgde de opvoering van „De winnende goal", welke schitterend slaagde. Hulde aan H. Ph. de Kanter Jr., die dit stukje zoo keurig samenstelde. PZen woord van waardeering, komt echter ook aan de regelings-commissie tevens jury toe, bestaande uit de heeren (t' v" Waveren, m- v- Lennep, F. Alting du Cloux, J. J. Swens, W. v. Waveren, F. H. J. Holdert, M. Hulshoff Pol, die zich zoo voorbeeldig van hare omvangrijke taak heeft gekweten. Nog maar half uitgefuifd begonnen 28 September reeds de Competitie wedstrijden en kwam Sparta bij ons te gast. Wat niemand verwacht had, ge beurde, Sparta ging er in met 5-1. Hoewel het seizoen dus uitstekend begonnen was, faalden de onzen toch nog enkele keeren en moesten we ons met de je plaats tevreden stellen. Aan de zilveren-balwedstrijden namen wij geen deel en, daar door den Bond bepaald was, dat in de Holdert-bekerwedstrijden geen ie klassers meer mochten meedingen, moest het 2e den naam van de PI. F. C. hoog houden, hetgeen zij op kranige wijze gedaan heeft. Niet alleen werd het 2e ongeslagen kampioen van zijn afdeehng, maar in de wedstrijden om het geheele 2e klasse kampioenschap werden 8 Maart en 12 April Celeritas en Concordia resp. met 11-0 en 2-o ge slagen, zoodat uit de 12 gespeelde wedstrijden 24 punten gehaald werden met 59 goals voor en slechts 8 tegen. Hoewel het 2e dus kampioen der geheele 2e klasse werd, kwam het niet in aanmerking voor promotie, aangezien ons ie reeds in de H klasse speelde. In de wedstrijden om den Holdertbeker mag zeker nog wel de 7-1 overwinning op de Oostelijke kampioene P. W. gememoreerd worden. Het 2e sloeg op een vrijen Zondag zelfs ons eerste team maar eventjes met 6-1Of wij blij waren zulke reserves te bezitten H. F. C. I. Ferf Cheriex van Waveren Swens Moltzer Prins L. v. d. Vinne Holdert Hessf.link Henny F. v. d. Vinne H. F. C. II. Beijnes van Gessel Schalkwijk Hulshoff Pol v. d. Woude van Lennep Witkop van Laar van Gogh Mannes Francken Fick b

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 161