SEIZOEN 1907'08. Na het mooie seizoen 1906/ 07 was dit heel wat minder, hetgeen vooral aan het vertrek van eenigen onzer beste spelers te wijten was. Het seizoen begon met de Algemeene Vergadering in Café Brinkmann op 2 Sept. I Iet bestuur werd als volgt samengesteld Voor het eerst worden de zilveren-bal wedstrijden op ons terrein ge speeld. Op 7 September moeten wij echter al in de ie ronde tegen Hercules, na vei lenging, met 4 2 het loodje leggen. Ier opluistering spelen we nog een wedstrijd tegen Haarlem, welken wij met 21 winnen. Ons 2e elftal nam deel aan de Holdert-bekerwedstrijden, daar het ie daar van uitgesloten was. Na van R. A. P. en Forward met resp. 4o en 14o gewonnen te hebben, werd van V. O. C. I met 71 verloren. Zooals reeds gezegd, zag ons ie elftal er heel anders uit dan verleden jaar, niet alleen wegens vertrek van diverse spelers, maar ook omdat vele ouderen de schoenen aan de kapstok gehangen hadden. We daalden dan ook bedenkelijk en bezetten de voorlaatste plaats boven Hercules, terwijl ons 2e nog dieper zonk en de laatste plaats der West. 2e klasse C. innam. Tegen buitenlanders speelden we slechts tweemaal, n.l. tegen deF.C. Brugeois en Darlington P. C, welke wedstrijden beiden met 3—2 door ons verloren werden. De wedstrijden om de Gouden-Plak, dit jaar voor het eerst verspeeld tusschen Edo I, Haarlem II en H. F. C. II, hadden tot resultaat, dat Haarlem II met den prijs ging strijken. De scores waren A. G. van Waveren, Voorzitter. J. J. SWENS, Secretaris. J. DE Breuk Lzn., Penningmeester Jhr. M. C. T. v. Lennep, M. Loosjes, H. Ph. de Kanter Jr., J. J. Thönf., W. v. Waveren, F. H. J. Holdert, Commissarissen Edo H. F. C. II Haarlem II Edo Haarlem II H. F. C. II 3—2. 4—1. 2 1.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 191