SEIZOEN 1909—-'10. Zooals gewoonlijk zette de Algemeene Vergadering het seizoen in. Het nieuw-gekozen bestuur zag er als volgt uit J. J. Swens, Voorzitter. M. LoosjES, Vice- Voorzitier. J. J. ThöNE, Secretaris. J. de Breuk Lzn., Penningm. W. F. Gordon. L. V. Gogh, capt. ie elftal. Commissarissen. W. Rutgers v. d. Loeff, capt. 2e elftal. A. van Waveren, een der grootste steunpilaren, die de H. F. C. ooit gehad heeft, iemand, die zoowel in tegenspoed als in voorspoed steeds voor de Good-Old op de bres stond, werd tot eerelid gekozen. Het 30-jarig bestaan. Dertig jaren voetbalhistorie Een gedenkwaardig feit inderdaad. Om verschillende redenen was besloten het feest, ter eere hiervan te geven, een uitsluitend intiem karakter te geven. De regelings-commissie bestaande uit de H. H. J. J. Swens, M. Loosjes, J. de Breuk, L. v. Gogii, J. J. 1 höne en W. Rutgers v. d. Loeff, zette een aardig programma in elkaar, getuige de animo, waarmee de diverse nos. afge werkt werden. Na de lunch op ons veld werd een hockey-footballmatch als slot van den buitengewoon geslaagden dag gespeeld. 's Avonds had de prijsuitdeeling in Café „Brinkmann plaats, waarna allen zich tot een geanimeerd eetpartijtje vereenigdqn. Als trainer werd dit jaar Julian aangesteld, iemand, die hoewel niet meer actief voetballer zijnde, toch steeds alles deed om onze jongens zoo goed mogelijk de voetbalfinesses te leeren. Welke verwikkelingen er dikwijls tusschen hêm en onze controleurs e. a.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 202