ontstonden, kunt U elders in dit boek lezen. Groote zorg vooral besteedde Julian aan ons veld. Er werd dan ook besloten om tot de definitieve aankoop van een paard over te gaan. Tot nu toe hadden de verhuurders van paarden ons terrein als een soort Sanatorium of Kurort voor hun slecht gevoede beestjes beschouwd. Hoewel we den ien competitie-wedstrijd tegen Hercules met 71 wonnen, boekten we verder in de competitie geen groote successen, met het gevolg, dat we op het einde van het seizoen de 8e plaats bezetten boven Hercules en Ajax. Ook tegen de buitenlanders verloren we alle wedstrijden met als eenige troost, dat het steeds de odd-goal was, waarmee we ten onder gingen. legen de F. C. Brugeois en de London Caledonians verloren we met 32, terwijl de Swedish ikings F. C. ons er met 21 onder hield. De eenige tegen-goal in dezen wedstrijd werd gescoord door ons nieuwe lid 1' rans de Klerck, die op een geweldigen afstand een kanonschot in den rechter-bovenhoek deed belanden. In de Zilveren-bal wedstrijden werden we reeds in de ie ronde met 2—0 door Quick II gewipt. Onze reserve menschen eindigden op de 5e plaats, terwijl zij voor den beker in de ie ronde met 4o door V. U. C. geklopt werden. Trainer julian. 'et: 8"root:e feit van dit jaar was echter dat de HollandBelgië wedstrijd wederom op ons veld weid gehouden (10 April 1910). Het weer was dien dag schitterend, evenals de regeling. Allen zullen zich nog wel de 7^-0 overwinning op de Belgen herinneren. Mannes speelde een schitterenden wedstrijd en scoorde driemaal. Ons gewone competitie-team was samengesteld uit: Mooy. Schalkwijk. Ivimmijser. de Klerck. La Bastide. Kater. Clifford, v. Spengler. Mannes Francken. Adé v. Gogh. W. Boissevain. H. Seignette.] igi

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 203