SEIZOEN 1910—'11, 3 September Algemeene Vergadering. Aan het volgende Bestuur werden de H. F. C. belangen toevertrouwd: J. J. Swens, Voorzitter M. Loosjes, Vice- Voorzitter R. Remmelts, Secretaris. J. de Breuk Lzn., Penningmeester. J. J. 1 höne, Adj.-Secretaris. b. H. J. Holdert, Commissaris. H. J. M. Francken, Captain ie elftal. Den 16en October werden onderlinge wedstrijden in 't hardloopen, goal- schieten etc. op ons terrein gehouden, gevolgd door een feestelijke prijsuitreiking in het clubgebouw v.d. Roei- en Zeilvereeniging „het Spaarne". Dikwijls was reeds de wenschelijkheid van een eigen clubgebouw besproken, leneinde de mogelijkheid daarvan te onderzoeken, werd een commissie gekozen bestaande uit de H. H. Swens, Loosjes, Holdert en Thöne. Helaas bleek alweer, dat het servituut, dat op ons terrein ligt, steeds het struikelblok tot bouwen is en blij ft. Wat betreft de praestaties van onze teams konden we zeer tevreden zijn. Alles bij elkaar genomen was het een uitstekend seizoen. Ons ie werd versterkt door de V erweys, welke de Haarlem-kleuren vaarwel gezegd hadden. V oor de zilveren-bal wedstrijden werd ditmaal niet ingeschreven, daar de voorkeur gegeven werd aan een tochtje naar Aken, waar we „Allemannia" met 42 sloegen. Het begin was dus goed en onder de goede leiding van Mannes en onzen trainer Julian werd het spreekwoord „een goed begin is het halve werk" be waarheid. Van de competitie wedstrijden wil ik speciaal de 2 1 overwinning op de kampioenen memoreeren. See saw schrijft daarover in het Sportblad het volgende V

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 207