SEIZOEN 1911 '12. Ons bestuur zag er dit jaar als volgt uit: J. J. Swens, Voorzitter M. Loosjes, Vice- Voorzitter J. de Breuk Lzn., Penningmeester. R. Remmelts, Secretaris. J. J. Thöne, Commissaris F11. JHoldert, Commissaris. H. J. M. Francken, Captain ie elftal. (Aan Remmelts was K. J. J. Lotsy als adj.-Secretaris toegevoegd). Lang zal het seizoen 191 i'12 nog in onze herinnering voortleven. Om de keurige voetbalpraestaties zult ge vragen? Zeker, we hadden in die dagen onzen ongeëvenaarden Mannes nog, en sloegen Haarlem eventjes met 5o, (een onvergetelijke wedstrijd!) H. B. S.. met. 8o, H. V. V. met 83, Velocitas met 6—2 etc. etc.maar meer dan iets anders heugt ons de eindelooze pech, die ons ie dat jaar achtervolgde. Om maar te beginnen met de bekerwedstrijden! Wij waren nl. in de 5e ronde gekomen (de ie twee rondes behoefden de ie klasse clubs niet te spelen), dank zij een twee-tal overwinningen op Kampong (52) en Achilles A. (9 5) en menig H. F. C.-hart klopte reeds van blijde verwachting, toen den ien Maart aan al onze illusies een einde gemaakt werd door een stevige 52 nederlaag tegen Haarlem. Het geheele elftal was plotseling zijn vorm kwijt en het publiek, dat een spannenden wedstrijd verwacht had, kwam bedrogen uit. Daarna hadden we op het einde van het seizoen nog een vrij goede kans voor het kampioenschap. D. F. C. sloeg ons echter met 31. Hadden wij de resteerende wedstrijden nog gewonnen, dan waren we tenminste nog no. 2 geëindigd. Maar helaas, tegen Ajax toen een der zwakke broeders werd met 3o verloren. len slotte maakte een 21 nederlaag tegen Quick, dat we als no. 4 eindigden met slechts 3 punten minder dan no. 1Een schrale troost voor ons was, dat wij het grootste aantal goals in de competitie maakten. Gememoreerd dient nog te worden, dat Steup en de Klerck voor het Ned. Mil. Elftal in Ant werpen uitkwamen en Mannes zooals gewoonlijk zijn plaats in 't Ned. Elftal innam. H. F. C. II had een goed seizoen en eindigde als goede 3e achter Haar-

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 215