SEIZOEN 1913—'14. 6 Sept. Algemeene Vergadering. Het bestuur werd als volgt samengesteld J. J. Thöne, Voorzitter. M. Loosjes, Vice- Voorzitter. J. v. n. Heuvel Rijnders, Secretaris. H. Seignette, Penningmeester H. v. Waveren, A. K. Steup, Commissarissen. R. W. P. Peereboom, De Heer Swens, welke zijn tijd van gaan gekomen achtte, na 12 jaren met de grootste toewijding de Good-Old gesteund te hebben, werd bij acclamatie tot Eerelid benoemd. Onze nieuwe voorzitter bleek al direct iemand te zijn, die begreep, dat voor alles in een club de onderlinge band hecht en sterk moet zijn. Vandaar dan ook het allergezelligste feest, dat den i4en Februari „zoo maar eens" in de Kroon gehouden werd. Wat de sportverrichtingen betreft konden we ook tevreden zijn. Ons ie begon in de bekerwedstrijden goed. M. V. V. verloor met 3o, W. F. C. met 4o, maar D. F. C. gaf niets om onze beker-illusies en sloeg ons met 2 1. In de competitie hadden we weer de gewone ups en downs. We werden zelfs na eenige „ups" candidaten voor de ie plaats genoemd! Zooals dat echter meer gaat, spotten wij met alle voorspellingen en eindigden als no. 4. Een der meest besproken wedstrijden van dit seizoen was wel de 43 zege op het Sparta-veld, waar de „Blauwe" „single-handed" 2 rushes ondernam en 2 x scoorde. Ik kan niet nalaten het verslag van Jan van Buiten in het Sportblad hieronder te laten volgen Van de Prinsenlaan. Sparta—H. F. C. 34. Allerzielen. Het is en ik heb m'n meening niet onder stoelen of banken gestoken Sparta's eigen schuld. Wie organiseert nu in Godsnaam een wedstrijd op een naargeestigen Allerzielendag, als je veld tusschen 2 kerkhoven gelegen is. Dat is spotten met je kracht, dat is dom, dat is arrogant, dat is vermetel,

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 233