Van links naar rechts: Scheidsrechter Mutters, trainer Julian, G. H. Kaars Sypesteijn, Mannes Francken, J. J. Laan, K. J. J. Lotsy, Dolf Bouvy, H. Seignette, N. Bouvy, J. Wackwitz, Jhr. A. v. Spengler, P. Kaars Sypesteijn, B. Verweij, Jacq. Francken. 18 October trok ons eerste naar Rotterdam om Sparta te bestrijdenwe waren voor het eerst „Au grand complet", d.w.z. Dolf Bouvy en Jan Breda speelden ook, maar de uitslag was toch zeer twijfelachtig. Groot was echter de vreugde toen de onzen, gelijk November 1913, met eene 43 overwinning huiswaartskeèrden. De volgende week kregen we H. V. V. op bezoek, de a.s. kampioenen, zooals de algemeene verwachting wasze kwamen geheel voltallig, maar ook wij hadden geen invallers. Wij verwachtten een nederlaag, maar toch, je kon niet weten. En ziet, met halftime stond het nog oo, terwijl de onzen over het druk over te maken? Dezen 11 den October kon het Haarlemsche publiek tevens kennis maken met één van onze drie nieuwe eerste-elftalleden, n.l. met Nico Bouvy en ik geloof wel, dat deze kennismaking het H. F. C. gezinde gedeelte van het publiek „aangenaam" was, want het was voornamelijk aan hem te danken, dat de wedstrijd niet verloren werd. Verder speelde rechts-binnen Keppel Hesselink, beter bekend als Klep, volgens wiens oordeel het tempo, waarin een eerste klas wedstrijd gespeeld werd, veel te snel was. De uitslag was een gelijk spel (3 3)- Hiermede konden de H. F. C.'ers tevreden zijn, vooral als men zich slechts herinnert, dat het 3o in Haarlem's voordeel gestaan had. H. F. C. I in 1915.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 254