van Het is ongetwijfeld niet gemakkelijk, om in enkele woorden de verdiensten neer te schrijven van den man, wiens naam boven deze regels prijkt. Het geven een dorre opsomming van data, waarop hij de H. F. C. op verdienstelijke wijze hielp, is vervelend en daarom wil ik pro- beeren in een kort overzicht aan de tegenwoor dige en oud-leden onzer vereeniging iets van hem te vertellen, die nog steeds met een buiten gewonen ijver gedurende het geheele seizoen voor de „Good Old werkt. Wanneer men een goed geconserveerd jong- mensch, voorzien van de bekende O-beenen, die van onderen versierd worden door de fraai- gepoetste molières met veelkleurige sokken, ziet loopen en bemerkt, dat onder de luchtig om het lichaam hangende jas een corpus verborgen is, dat geen last heeft gehad van de distributie misère, terwijl dit geheel getooid is door een blozend gezicht met een sterk links afhangende scheiding en begin van kaalwording aan den voorkant, dan roept ieder fatsoenlijk mensch in zichzelf en ieder schooiertje luid: „Dag, Blauwe! Denk aan Zondag, jog!" Met een vermakelijke grijns over het gezicht kijkt hij dan rond, is eens deels gestreeld door de populariteit, maar fronst anderdeels zijn borstelige wenk brauwen, om bij zichzelf te denken: „Dat moest mij, eerwaardig zakenman, toch feitelijk niet overkomen." Zoo is het, Seignette, maar zoo lang je nog met denzelfden onverflauwden ijver belangeloos je tijd geeft aan onze vereeniging en de jaren nog niet in die mate aan je geknaagd hebben, dat je behalve achter de bestuurstafel ook op het

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 270