268 Het derde, dat in den beginne zijn kansen op een der beide eereplaatsen vergrootte door een paar overwinningen, verspeelde deze later weer door op 18 Maart van de Schoten reserves met 21 te verliezen. Ze eindigde als nummer 4, met 7 gewonnen en 2 gelijk gespeelde wedstrijden van de 14; 16 punten met een doelgemiddelde van 26—20 was het resultaat. Volledigheidshalve moeten we nog vermelden, dat ons derde nog inschreef voor den Sportblad Beker, doch het slechts tot de derde ronde kon brengen. Ons vijfde elftal was niet in staat, haar achterstand van slechts één punt bij Schoten II, te verkleinen en bleef tweede in haar afdeeling, niettemin een mooi resultaat7 overwinningen en 1 draw uit tien wedstrijden, met een doel gemiddelde van 3317. Het zesde elftal, dat in den beginne, door niet op te komen op het Haarlem-terrein, twee strafpunten te boeken kreeg, wist toch nog van de laaste plaats af te komen en eindigde als nummer 5 met 5 punten uit 10 wedstiijden, doelgemiddelde 2127. En nu aan het einde van dit verslag, het vierde elftal; het eenige elftal van dit seizoen, dat we als kampioen kunnen begroeten Einde Maart werd het afdeelingskampioenschap in de 2e klasse A. behaald, met slechts één nederlaag (een ongelukkige 1 o tegen Stormvogels III te IJmuiden) van de tien wédstrijden. Het doelgemiddelde, 42 voor en 3 tegen, spreekt boekdeelen. Hulde aan de diverse keepers, die het doel van ons vierde verdedigden Maar nog waren de onzen niet tevredenop 30 April werd het kampioenschap der geheele 2e klasse behaald met een schitterende 12o overwinning op D. O. A. II, terwijl tegen den derden kampioen Schoten III een gelijk spel met een voor s/4 onvolledig elftal was verkregen. Ook hier dus een prachtig doelgemiddelde, 14 voor en 2 tegen! Ik eindig hier met een woord van hulde aan alle spelers, die aan deze successen meewerkten. De successen der lagere elftallen waren voor een niet gering gedeelte te danken aan onzen nieuwen trainer Short, een geïnterneerd matroos uit het kamp in Groningen. Door elkaar genomen kunnen we, een klein beetje bescheidenheid betrachtend, ook op dit seizoen met voldoening terug zien. Ende desespereeit niet! H. F. C. I. E. Kaars Sypesteijn. [E. Kervel.] G. II. Kaars Sypesteijn. Nico Bouvy. J. v. Langen. v. Breda Kolff. Jhr. M. Sandberg. J. J. Laan. Peddy Francken. Jacq. Francken. [H. Seignette.J B. VERWEY. JHR. j. V. SUCHTELEN.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 280