konden maken. Ben profiteerde er van, door zich in een uitgelezen stand voor de Revue te laten kieken. Een a twee Zondagen gingen nog wegens ijsvermaak, zonder ijsvermaak verloren, zoodat we eerst den 23e» Februari de poppen weer aan het dansen krijgen en wel aan den Schoterweg. Maanden lang hadden we reeds naar deze eerste derby uitgekeken. Laten we maar direct vertellen, dat Haarlem verdiende te winnen en dit dan ook deed met 32. Dick zorgde op soliede wijze voor de beide tegenpunten. 't Was een aardige wedstrijd, waarin allen verdienste lijk gespeeld hebben. Willing had voor het eerst sinds Maastricht de H. F. C. onder zijne hoede, maar, ondanks vele verzoekingen, slaagde hij er in den trein van 4.44 te halen, zonder in Haarlem te moeten blijven overnachten. Den 2 3en Maart wist de H. F. C. zonder Nes, waarvoor Jan Rijnders inviel, stand te houden tegen V. O. C. te Rotterdam. Waar de brillen meestal niet veel goeds te zien geven, maakte deze wedstrijd eene gunstige uitzondering. Van begin tot eind is er vlug en goed gespeeld en de span ning week dan ook niet, alvorens Dr. van Staveren ons van het veld verjoeg. V. O. C. was den eer sten tijd iets sterker, maar daarna werden de rollen omgekeerd en regende het schoten op hun veste. Door pech en goed verdedigen van Rinck werd er niet gescoord. Einde kwam alzoo met oo, waaraan we wel iets tekort kwamen. uit de speech van een president Dan krijgen we op 9 Maart de tweede ontmoetino- met Haarlemnu aan den Hout. Ben was, door en buitengewoon goeden wedstrijd, van de tribune te kunnen volgen. Peddy was naar achteren verhuisd en Snor half-backte weer op zijn bekende wijze. Voor de rust kon men het de H. F. C. niet aanzien, dat ze plannen koesterde revanche te nemen over den wedstrijd te Schoten en Haar lem verdiende de 1 o leiding dan ook volkomen. Na de warme kwast echter waren de bordjes verhangen en het Haarlem XI-tal had al heel weinig meer in te brengen. Driemaal wist Jan Laan Angenént te passeeren, waarbij twee keer op de hem zoo eigene wijze, omringd door tal van Roodbroeken. Weinig scheelde het of Haarlem had nog een tweede doelpunt gemaakt, waarmede dan een juister UIT HET NOORDEN. (14 Sept. 19...) rr 1 En daarom M. H.H. verheugt het ons, thans steeds sterke u-tallen te kunnen Gen OpgeiOOpeil KWetSUUl tegen O. C. ZOO for- uitbrengen naar bet Westen des lands, tuinlijk, dezen, vooral na half-time zoo spannenden

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 326