uitslag zou verkregen zijn, daar de 31 overwinning wel een weinig geflatteerd was door het laksche spel van voor de pauze. Deze overwinning had Blauw-Wit op de tweede plaats gebracht, maar dat dit niet uit louter sympathie voor de Amsterdammers gebeurde, bleek een week later, toen een goed bevolkt stadion de Good-Old zag gelijk spelen tegen de Zebra's. (11). De wedstrijd zelf was niet goed te noemen, iets waaraan kleine defectjes van Jacques, Ben en Dick niet vreemd waren. Een keurige voorzet van Jacques, een dito inzet van Jan, het in de wacht gesleepte puntje, de gezellige uurtjes na afloop, waren wel de beste herinneringen aan Blauw-Wit's onttronen. Op 23 Maart krijgen we het in degradatiegevaar verkeerende Quick op bezoek. Jan Laan is ditmaal niet van de partij,-(hij was bij Chelsea les nemen), maar we werden verrast door het weder optreden van onze oude beroemde rechtervleugel Dolf Bouvy, Jan Breda Kolff. Voor de rust lieten deze heeren zien, dat ze het spel nog lang niet verleerd waren en beide gemaakte doelpun ten waren indirect van Dolf afkomstig. Nadat Ouick de leiding had genomen, wist de H. F. C. even voor de rust binnen twee minuten de stand op 21 te brengen. Na de pauze werden we overrompeld door de Hagenaars, 't Liep den heeren echter niet mee en de zoozeer door hen verdiende puntjes bleven in Haarlem. Een woord van hulde aan de verdediging, waarin Nes zijn kalmte enscheiding uitstekend wist te bewaren. De competitie werd op eenigszins teleurstellende wijze beëindigd. In een zeer slechten wedstrijd werd op 30 Maart te Haarlem van U. V. V. verloren. Hierdoor bracht laatstgenoemde vereeniging zich in veiligheid, terwijl de H. F. C. haar gemiddelde weder tot 1.- zag dalen. De wedstrijd zelve was te onbe nullig om er lang bij stil te staan. Nadat de Stichtenaren met 2o de leiding genomen hadden, wisten zij uit een scherpen voorzet van Jan nogmaals, nu in eigen doel, te scoren. Einde kwam met 2---1. Rest ons nog te vermeiden, dat Nes zich dien dag officieel verengageerde. Het kampioenschap van Haarlem werd op 27 April met den liefdadigheids wedstrijd om den Stads-Editie Beker 111 den letterlijken zin des woords aan den Schoterweg „verspeeld". Ook deze derde ontmoeting voor het geschenk leverde ons geen overwinning op, al scheelde het zeer weinig. Het geheele Xl-tal komt een woord van hulde toe voor het goede werk, dat we te zien kregen. Eerst in de tweede verlenging had Haarlem het geluk zich onverhoopt een penalty te zien toegewezen, waardoor Houtkooper een einde kon maken aan deze vermoeiende match (34). Resumeerend kunnen we dus over 't algemeen met de prestaties van ons te tevreden zijn, daar immers in jaren niet een gemiddelde van 1.- gehaald werd en dit ons alle hoop geeft op verdere successen. Van de 22 wedstrijden

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 327