strijd tegen Blauw-Wit II de beslissing moest brengen, of de derde of de laatste plaats zou ingenomen worden. De H. F. C.'ers kozen de-3e door met 3 2 te zegevieren. Ondanks allen tegenspoed wisten zij nog 4 matches te winnen, en 1 gelijk te spelen, terwijl de andere 7 verloren gingen. Het doelgemiddelde was 2230. Komen we tot de H. V. B.-elftallen, dan kunnen we allereerst een succes voor het derde in de bekercompetitie noteeren. Dio, V. V. H. en Haarlem III werden achtereenvolgens met 7o, 3 1 en 2 1 geslagen, waarmede het kleinood voor dit jaar in ons bezit kwam. Voor de competitie werden 5 wedstrijden gewonnen, 4 gelijk gespeeld en 7 verloren. Door een tweetal strafpunten wegens niet opkomen werden er 8 gewonnen, 6 gelijkgespeeld en 8 verlorenhet doelgemiddelde was minder fraai, nl. 2940. Het tweede had al eene zeer zonderlinge competitie; nu eens hadden de heeren eenige maanden vacantie, dan weer werden er drie h vier wedstrijden achter elkaar gespeeld. Het behoeft ons dan ook niet te verwonderen, dat een en ander fnuikend werkte op de animo der spelers, zoodat zelden voltallige teams naar buiten trokken, terwijl volledige Xl-tallen nooit voorkwamen. De strijd om aan de laatste plaats te ontkomen, was bijzonder spannend, zoodat de laatste wed- H. F. C. III wint den beker. H. van 't Wout, L, Wegerif, E. Janssen van Raaij, P. Mulder, G. H. Kaars Sypesteijn, A. van Rijn. J. Faber, W. Reijdon, Jhr. J. C. Mollerus, H. Wegerif, L. Verwey, L. Vreugde.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 328