HET SEIZOEN 1893-'94. We openen tegen Spartaop 18 November 1893 en Sparta wint met 43. Voor ons speelden Tromp, van Manen en Menten, Ch. Westervelp, Calcoen en Burkens; Schut, Mulier, Schorer, P. Swens en Puck Meijer. Op 25 November komt Go-A head? ten onzent. Wij winnen met 32. Voor ons speelden Tromp in z'n doel, waarvoor het geduchte tweetal Ples en Van Manen, dan P. Swens, H. Menten en Ch. Westerveld (in 1918 in Engeland over leden) Meijer, Schorer, Mulier, Otje Menten en Schut. Wij schrijven 16 December als R. A. P. versus H. F. C. op 't programma staat. ij speelden die op het terrein te Pleemstede, op zoo voorkomende wijze door Mevrouw de Wed. Dolleman aangeboden. We verloren met 3 1. Voor ons: I romp, Van Manen en Ples achter; Ch. Westerveld, H. Menten en P. Swens. Vóór Meijer, Schorer, Mulier, O. Menten en Schut. Op 24 December Victoria te Haarlem. Dezelfde opstelling als op 16 Dec. Ik herinner me dat er drie van mijn goals niet werden toegestaan. We wonnen met 3 1 of 2 1 (het verslag is niet duidelijk). De revanche tegen Sparta te Heemstede mocht er zijn. Het stelletje was Tromp, Van Manen, Ples; Hubert Menten, Piet Swens en F. Dólleman (voor het eerst) Meijer, Schorer, Flier, Otto Menten 'en Schut. We wonnen met 7o. Meijer was weer de oude Puck staat er in 't verslag. Onder R. A. P. versus H. F. C. staat „Nederlaag der Kampioenen". Met de rust staat het 1 1. „Ples waart als 'n duivel rond". Daarna scoren wij 5 keer, waarvan 4 „echt zijn (de 5e was Or weer te vlug bij). We wonnen dus met 5 r. Voor H. F. C. speelden Tromp met z'n satellieten: Ples en Van Manen; Swens, Menten en Frits Dolleman, dan Meijer, Schorer, Flier, Otto Menten en Schut. (Ik was buitenslands). De H. V. V. weet ons op 3 Februari te doen sneven (2o?). Het gelid was aldus geformeerd Achterhoede Tromp met Ples en Van Manen; F. Dólleman, H. Menten en Swens; Schut, O. Menten, Flier, Schorer, Meijer. 10 Februari. II. F. C. versus stadgenoote Haarlem wat wij binnenhalen met 3 1; een zeer woeste match. Opstelling: Tromp, Swens, van Manen (die schitterend van zich afbeet als gewoonlijk), Dólleman, Menten, „Vestjes", Schut, Otto Menten, Flier, Schorer, Meijer. Daar Go-Aheadeen goed veld heeft, komen wij naar Wageningen op 3 Maart '94.

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 72