61 Wij wonnen met moeite (daar zoowel O. Menten als Hubert en ik invalide werden) met io. Tromp, van Manen en Ples, Dolleman, Hubert, Swens; vóór Schut, Otto Menten, Mulier, Schorer en Meijer. We ontmoetten H. V. V. op 17 Maart. Het nobele drietal Tromp, van Manen en Ples; Frits Dólleman, Du Puy Marchand, Swensvóór Schut, Otto Menten, Mulier, Schorer en Puck Meijer. Wij hebben succes met 41. Op 24 Maart moet Victoria er te Rotterdam aan gelooven. Xl-talTromp met van Manen en Ples; Dólleman, C. E. van Manen en Flier, dan Schut, Otje, Mulier, Schorer en Puck Meijer. Wij wonnen met 5o, dank zij het stelselmatig in de modder werken van de Rotterdammers door Frits Dólleman en het fiere, kalme spel van van Manen, die hartgrondig werden uitgejouwd. Een zware kamp. Wij besloten hiermede het seizoen met het grootst aantal goals vóór. De tabel sluit aldus 3- 4. 5- 6. Nu ja, maar toch heb ik ze weer in mijn geest aan 't werk gezien al die kranige, trouwe, dappere jongens, dat Xl-tal, hetwelk elkander zoo gaarne mocht lijden, elkaar bijsprong, voor elkaar vocht en door 't vuur ging, daden van moed en doorzet verrichtte, die we van elkaar nooit vergeten. En dan denk ik aan al die rustige jongens, die voor hun examens zaten en toch zoo kranig voor hun club werkten. De kalme Tromp en Angenent, Wilkens en Arriëns; de onstuimige Karei. Ples, de doodleuke, taaie van Manen, de stille, harde werkers als Burkens en Swens en Flier, de dommekracht Frits Dolleman of Muller, de handige P"rits Ypey, alter ego van Muller en dan mijn gardem'n schitterende, aalvlugge voorhoede met loopers als Jellinghaus en Schut, met fijne spelers als Otto Menten en Puck Meijer, met doorzwoegende, kalme werkers als de leuke Jan Feith, als Wim Schorer of K. Pander en Bert Koolhoven. Als ik hem vroeg: „Wil je mee?", dan schudde Bert 't hoofd. „Kom", zei ik dan, „je maait toch altijd nog heel wat voor de vlakte, al speel je volgens je eigen oordeel niet zoo best." Hoe vaak zijn we niet afgewerkt, bek-af teruggekeerd in harde derde-klasjes onder 'n harmonica-mopjeGoeie, heerlijke, oude tijd En hoevelen zijn er intusschen niet heengegaan? Henry Ypey, de Wester- R. A. P. 8 8 H. F. C. 7 3 H. V. V. 6 3 Sparta 4 5 9 Go-Ahead 3 7 6 Victoria 9 9 33 hier de vrij droge taak dezer kronieken beëindigen 1. 2. gesp. gew. gel. verl. punten voor tegen 10 2 l6 27 10 14 31 11 10 1 13 20 20 10 1 14 24 10 l6 22 10 1 2

Jubileumboeken HFC | 1919 | | pagina 73