99 Voor den aanvang van misschien wel het zwaarste voetbaljaar, dat wij ooit gehad hebben, werden er enkele oefenpartijtjes georganiseerd o.a. in Deventer tegen U.-D. en in Schoten tegen Edo. Beide ontmoetingen eindigden met 1 1De Koek-wedstrijd mislukte zoo'n beetje, althans het gedeelte, dat zich vóór 4 uur afspeelde, de rest duurde tot laat in den Maandag, dat zegt genoeg en de „Seignette"-beker (goud) moet nog verspeeld worden. Met welk eene angstige spanning werden de eerste wedstrijden voor de competitie tegemoet gezienWij hadden immers nog een overwinningloos record in den Overgang H. F. C.—Oud-Internationals (41), 1 Januari 1923. op onzen naam staan. Zouden we dan werkelijk nu zóóveel beter spelen dan twee jaren terug Gelukkig werden wij al gauw van deze nachtmerries verlost door de uit- overwinningen op A.D.O (1—2) en Hilversum (1—3), terwijl en passant Excelsior aan de Spanjaardslaan een lesje kreeg. Tankie speelde vóór zijn vertrek naar Amerika nog twee wedstrijden voor ons, welke beide een 1 1 tot resultaat hadden (Spartaan uit en 't Gooi thuis). In Schiedam werd met 1—0 van S. V. V. en thuis met 4—1 van O.D.S. gewonnen, waardoor wij na 7 wedstrijden met 12 punten 2de waren, achter de eveneens nog ongeslagen Stormvogels, die echter hetzelfde aantal punten in 6 ontmoetingen veroverd hadden. Excelsior was 3de met 9 punten uit 6 wedstrijden. Verdere concurrentie was er toen nog niet, daar we op no. 4 ('t Gooi) al drie punten vóór waren. V. U. C. bracht ons in Den Haag een 5—1 nederlaag toe in een wedstrijd, dien V. 1. n r. Jaap Bulder, Cohen Tervaert, Kuipers, E. Kaars Sijpesteijn, v. Beekum, W. Reijdon, Brugman (masseur), Zwang, E Reijdon, Hans Tetzner, Desandré, Miezérus, Lotsy, Kervel, v. Lennep.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 103