100 we nooit vergeten zullen. Toch is deze zware nederlaag een weldaad voor onze ploeg geweest, daar er een ernstige waarschuwing in lag. Een week later werd tenminste in IJmuiden al tegen onze grootste concurrenten een 1 1 bereikt, nadat we tot in de laatste minuut de leiding gehad hadden. V. VA. thuis en Z. FC. uit brachten ons resp. een 2—0 overwinning en een 2—3 nederlaag, terwijl nog net in het oude jaar Excelsior in Rotterdam met 6—1 en A. D. O. thuis met 5 2 afgemaakt werden. De „Kessler"-beker ging na verlenging en loting verloren tegen A. D. O. (2—2). Het was een vreemde combinatie onder aanvoering van Nes, die dat resultaat bereikte. H. F, C.—Stormvogels (6 3). Januari werd ingezet met de ontmoeting H. F. C.Oud-Internationals, welke op keurige wijze door Nico, Karei en George Dés was voorbereid. Duizenden waren op gekomen op dezen, bijna zomerschen dag om de bekende helden nog eens in Oranje te zien. De oudjes verschenen met de volgende combinatie Göbel H. A. J. Kessler L. Otten B. Verweij D. Lotsy Ant. Hörburger Le Fèvre M. Houtkooper D. Kessler J. Thomée Groosjohan Het was ouderwetsch, net echt, zei Pruts, de origineele en ik zeg het hem na. Muziek met het Wilhelmus, opstelling voor de tribune, een twintigtal fotomakers, het Oranjezonnetje en de dito vlag, een uiterst genoeglijke en tevens leerzame match, waarin de jongeren den ouderen met 44 geflatteerd de baas bleven, een keurig diner V. 1. n. r.Desandré, v. Bisselick, Brugman (masseur), Kuipers. Kervel, E. Kaars Sijpesteijn, E. Reijdon, Bouvy, de Koningh, v. Beekum, W. Reijdon, Cohen Tervaert, Eijsvogel. Zittend Ben Verweij en Miezérus.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 104