102 Beurt om beurt werden toen geldige en ongeldige goals gemaakt, met als slot een verdiende 4-1 overwinning. Direct na afloop werden de spelers bij monde van Heemsteed's burgemeester Jhr. Mr. van Doorn en onzen Eere-President Pim Muiier gehuldigd. Frits kreeg van beiden een krans, waarvoor het bedankje ondanks de moeheid natuurlijk niet uitbleef. Op den weg naar Brinkmann wapperde bij het Haarlemsch Dagblad onze vlag in gelukkige plooi. Gauw werd een menu in elkaar gedraaid, bloemen stroomden toe, jonge dames en juniores kwamen huldigen (en dansen), speeches met en dito zonder einde en dat was allemaal nog slechts een voorproefje van het groote onderlinge feest, dat de feestcom missie aan 't „ausprobieren" was. H. F. C. slaat Victoria in Hamburg (24). Karei nam als Hoofdredacteur van zijn lijfblad afscheid in een schitterend feest nummer, waarin tevens de ontvangen schriftelijke en telegraphische gelukwenschen waren opgenomen. Met de Paaschdagen werd Hamburg bezocht, waar Dolf Bouvy een match gear rangeerd had tegen het sterke Victoria. Den middag voor het vertrek hadden wij een lesje gekregen van het minder netjes spelende Dulwich-Hamlet (0—3). Arie werd het slachtoffer, maar kon gelukkig nog huppelende den trein bereiken, waar Tinus met een „halletje" afscheid van de heeren nam. 't Bleek, dat Arie al dien tijd niet heeft kunnen loopen, althans de verhalen van kinderwagens suizen mij nog door 't hoofd. Zelfs werd er met 2—1 gewonnen en hadden de jongens een schitterende pers. Wat betreft de competitie is nog vermeldenswaard, dat Arie liefst 24 van de 52 goals (in 21 wedstrijden) voor zijn rekening nam, (op hem volgde Mies met 17) en dat Ben toonde, wat voor de „Good-Old" over te hebben door herhaalde malen uit Berlijn over te komen en ons ter overwinning te voeren. 26 Mei was dan eindelijk de bioscoop uit „de Kroon" weggejaagd, opdat de feest commissie de dito-gangers op waardige wijze kon ontvangen. Om het geheele programma hier nog eens te releveeren, zou ons te ver voeren, dus maar enkele grepen ter herinnering muziek onder leiding van Baron van Heeckeren van Waliën, openingsrede van Snor, V. 1. n. r.Seignette (reserve), Kervel, Cohen Tervaert, Sissing, W. Reijdon, de Koningh, E. Reijdon, E. Kaars Sijpesteijn, H. Adelink, Jhr. Mollerus zittend: Lamp en Miezérus (seizoen l922-'23).

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 106