114 Toen werd er verlengd onder mokken. Dan scoort H. F. C., maar één blijkt hier geen, Want Ado weet er ook een te fokken. Dan geloot en ojammer, Ado wint den kamp, Never mind! Hoera voor ons zoodje. Eldering, jong, dat verlies was geen ramp, 't Gold hier slechts de kans van 'n lootje. Tegen de Oranje-camisooltjes. Van Nico en Karei en George Désandré Ging 't plan uit om één Januari De oud-internationals bij H. F. C. Te meten met jonkies als Arie! Just Göbel (de groote) stond weer in het net, Houtkooper, Verweij en ook Deetje, Thomée en Groosjohan, Dr. Otten zijn het, Die daar staan tegen ons H. F. C.-tje. We voelen ons kleintjes tegen die lui, Wier naam alle Hollanders kennen, Vooral toen de oudjes (oranje van trui!) Heel vlug weer aan 't spel gingen wennen. Jaap Bulder en Tetzner spelen voor ons, Zelfs Hoempa's doen zich er bij hooren; Heel het veld was tjokvol en 't stemmengegons Werd 'n bajert, vooral bij het scoren. Arie volgt Bulder's voorbeeld vlug na En kogelt de tweede ter ziele. Deetje Kessler scoort dan 'n tegenpunt dra, Maar ons trio was om voor te knielen. Onze Arie-Bombarie, die wilde schavuit, Maakt de hattrick tegen die heeren Wij winnen met 4 tegen 1 als besluit, Maar men fluisterde iets van „flatteeren". Tegen Spartaan op het Heemsteedsche veld, Heeft de Good-Old weer kranig gewonnen, Maar de eerlijkheid deed men werk'lijk geweld, Als men zei, dat die lui 't niet konnen. Sint Bavo m'n dank, vrouw Fortuna gegroet Ge hebt ons eens keurig geholpen, Ik dop voor u beiden, heel diep met m'n hoed En ik zet U gewis onder stolpen. Zeg, luister nog even, gij aalvlugge schaar, Gebruik nu uw jeugdige gaven, Tsa! Kerels zet nu eens 't gebit op elkaar En denk aan de veilige haven!!! ft

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 118