wat hij te geven had. Ik weet echter zeker, dat elk goed H. F. C.-er met mij onze captains Nico Bouvy, Frits Kuipers en Ben Verweij zal noemen, als de personen, die t meest tot ons succes bijgedragen hebben. Zonder twijfel hebben diverse bestuursleden meer werk verricht en is het aandeel, dat een Arie, Wouter, Nes, Wim, Mies, Gé e. a. in het succes gehad hebben, zeer groot, maar dit klaverblad voelde, wat onze club noodig had. Het was in deze jaren niet alleen een kwestie van hard werken, veel afdoen, maar bovenal ging het er om zelf den waren H. F. C.-geest te voelen en dien op onze jongens over te brengen. En dat besefte dit drietal! Hoe bezielend hebben zij, ieder op hun manier, ons elftal aangevoerd! Nico door zijn fanatisme, Frits door zijn groot overwicht over de spelers en Ben door zijn trouw. H. F. C.Hilversum (41), Het feit alleen, dat Ben Zondag aan Zondag de reis BerlijnHolland vice-versa deed, had meer uitwerking op ons elftal dan de aanmoedigingen van ons allemaal te samen. Ja, wel mogen wij dankbaar zijn, dat wij in die jaren zulke voortreffelijke aan voerders gehad hebben Ons elftal dus in de eerste plaats mijn dank en den dank van de geheele club voor al wat het presteerde. Maar het is mij tevens een groot genoegen te mogen constateeren en herdenken, hoe het bestuur en het dagelijksch bestuur vooral (Snor, Jo en Blauwe) een groot deel hebben weten bij te dragen om zoover te komen. Zij zijn de stille krachten geweest. Er heeft tusschen ons allen ten slotte een band bestaan, geboren uit de liefde voor één en hetzelfde doel, onze Good-Old. En hoe we ook somwijlen in oordeel verschilden, wij zagen allen het einddoel alleen voor oogen. Onze matchspelers, hunne aanvoerders en wij, bestuurderen en leiders, kunnen, nu alles volbracht is, met voldoening op ons aller arbeid en moeilijkheden terugzien. Daarbij hebben ons de Het elftal, dat het spits afbeet (25 Maart 1923). Staande v. 1. n. r. Snor Sijpesteijn, Seignette, Kervel. K. Lotsy. v. d. Meulen, W. Reijdon. Muiier. B. Verweij, Brugman, Bouvy. Knielend Cohen Tervaert, Kuipers (captain), Eijsvogel. Zittend E. Reijdon, Miezérus, de Koningh, v. Beekum, Zwang.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 13