26 Be-Quick ging er dik in (4'0), ook al door pech, zoodat wij in het bezit kwamen van den schitterenden, door enkele eere-leden uitgeloofden beker. Na afloop werd er natuurlijk weer gegeten, ditmaal in tegenstelling met den vorigen dag in tegenwoordigheid van onze gasten. Ja, dien dag te voren was de boel bijna nog spaak geloopen door de vroege aankomst van het Be-Quick-elftal. De heeren moesten toch eten en H. F. C. kon ze nog niet ontvangen. Ten slotte werd een oplossing ge vonden in den vorm van een klein dinertje in Zandvoort, waarvoor de Blauwe, Henk de Jong en ondergeteekende noodgedwongen het intieme H. F. C.-festijn moesten laten varen. Uit nijd daarover is Zandvoort toen precies op den kop gezet en werd er na veel acrobatische toeren een beker op de zeeroovers veroverd, via het hoofd van de Holland Roemenië (7—0). Heilige Hermandad zelve. Naar verluid moet de Blauwe nog zitten, tenzij de Meester er voorwaardelijk uit heeft weten te peuteren. Tegen 11 uur waren we weer in Haarlem, waar het feest nog in vollen gang was. De Leeuw van Brinkmann werd voor goeden buit verklaard en door een zekeren „Edelachtbare" per rijtuig naar huis vervoerd, opdat het goede dier onze jongens ook eens kon zien voetballen, k Geloof, dat 't arme beest thans vastgenageld zit, maar wacht maar, tegen den tijd dat we 50 jaar zijn zullen die spijkertjes wel verroest zijn Buiten de Voetbal-wedstrijden hadden we op 7 September nog onderlinge Athletiek- wedstrijden gehad, met als hoofdprijs de Mulier-beker voor den besten allround athleet. Enkele resultaten zullen we hier laten volgen100 M. (eindstrijd) le, Schuurman (12 sec.), 2e, Wim Reijdon100 M. juniores (eindstrijd) le, Ernst Reijdon (12Vs sec.), 2e Bendien; 400 M. seniores W. Reijdon (593/g sec,), Donker, Daniëls, Minnigh; Verspringen seniores Engel 5.73 M., Looyen 5.55 M., W. Reijdon 5.53 M. Aan bovengenoemde seniores- nummers was het H. F. C.-kampioenschap verbonden. Wim Reijdon werd dus winnaar van den Mulierbeker met één le, één 2e en één 3e plaats. Een aangrijpend moment! Ons mooie Wilhelmus weerklinkt voor de le maal op de Olympische Spelen 1924 voor den wedstrijd tegen Roemenië. Gé 2e van rechts.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 30