- 27 Mies werd kampioen goalschutter, Ernst legde beslag op het junioresnummer ver springen. De estafette 4 X 100 M. was voor Baljon, van 't Wout, Donker en Engel, vöör Minnigh, Lamp, Nijboer en Daniëls. De Cross-Country bracht slechts 8 deelnemers aan den start, maar de qualiteit vergoedde alles, daar Pim Muiier zelf in tricot verscheen en er in slaagde het parcours 2Va K.M.) over hekken en slooten op schitterende wijze te beëindigen. De extra-eere-prijs hem aangeboden kon dan ook niet beter besteed worden. H. F. C.-Haarlem (1-1). Tot slot nog het groote officieele feest met receptie vooraf, waar zeer groote be langstelling voor was. Uit alle oorden des lands, ja van de wereld waren er telegrammen, bloemen of persoonlijke gelukwenschen binnengekomen. Cadeaux en oorkonden werden het Bestuur overhandigd, terwijl lieftallige dames voor de thee met toebehooren zorgden. 25 October om ca. drie uren begon de pret. Enkele vooraanstaande personen, die van hunne belangstelling blijk gaven, zullen we hieronder nog eens noemen. Zoo zagen wij Jhr. Mr. van Doorn, Burgemeester van Heemstede, Mr. J. Bomans, die namens B. W. van Haarlem kwam, den Heer Hirschman namens den N.V. B., vrijwel alle Haarlemsche Sportvereenigingen, ongeveer alle Westelijke Eerste-klassers, enkele Oosterlingen en van uit het Noorden Be-Quick. Het elftal, waarmede wij na het seizoen 1919-'20 degradeerden. Staande v. 1. n. r. v. Lennep (grensr.), E Reijdon, Laan. Leo Verweij, Peddy Francken, Ben Verweij. Knielend Wim Reijdon, Jo Verweij, E. Kaars Sijpesteijn. Zittend C. Daniëls, Seignette, Sigmond, v. Beekum, Frits Engel.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 31