- 30 - als er eindelijk eens een mooie dag was, dan kreeg je 's morgens om 7 uur een expressebrief. Maar kracht zat er achter, en diezelfde kracht heeft ons er later weer bovenop gebracht. Dat Karei in Dordrecht woonde, werd dan ook niet anders dan door de Posterijen gevoeld. Karei werd opgevolgd door Remmelts, pardon Dr. Remmelts, een man die met hart en ziel H. F. C.'er was, maar wiens werkzaamheden helaas niet toelieten voldoenden tijd aan de Good-Old" te geven. Nes Kervel vertrok midden in het seizoen naar Indië, gelukkig maar voor kort. Hij kreeg den wensch mede, de H. F. C. weder als eerste klasser terug te zien. Dat heeft Hoevelen hebben we in dit zaaltje al uitgegeten! hij, maar meer voldoening zal het hem gegeven hebben, zelve aan het behalen van dien titel een kei te hebben mogen bijdragen. Dan Jan Laan nog, de man, die jaren lang aanvoerder van ons eerste elftal was, de man, die bijna steeds voor ons scoorde, Jan Laan heeft het tegen zijn eigen knieën moeten afleggen. In de vorige uitgave is zijn doopceel te vinden, waaruit we nog eens de 5 goals van hem tegen Blauw-Wit (50) op 22-4-' 17 naar voren willen halen. Nu nog, bijna vijf jaren later, missen we iemand als Jan op de Nenter-forward-plaats. Het groote feit, dat hier nog gememoreerd dient te worden, was de verschijning van Het Boek. Ja hèt boek, dan weet elke H. F. C.'er van nu of van 1800, welk boek dat was. 't Was goed, 't was mooi, 't was eenig in het bestaan van eenige voetbalclub hier in den lande, 't Was werk van Karei en alle lof van Brussel komt hem van harte Henk de Jong's afscheid voor zijn vertrek naar Indië.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 34