19 Maart kregen we een tusschentijdsche bestuursverandering wegens vertrek van Remmelts naar Amsterdam. Snor, die reeds commissaris was, volgde hem op, terwijl Karei het opengevallen commissariaat waar ging nemen. 48 - Onder de nieuwe leden in December 1920 treffen we een zekeren A. v. d. Meulen aan. Niemand zal toen wel vermoed hebben, dat diezelfde van der Meulen drie en half jaar later één der groote mannen in Parijs zou zijn. Bij dezelfde candidaat-leden zien we ook nog James Carter, een Engelschman, die later nog enkele wedstrijden voor ons eerste speelde. Veel hebben we echter nooit aan hem ge ac Met Kerstmis werd in den Haag op het H. V. V.-veld medegespeeld in de serie wedstrijden van A. D. O., waarbij de „Kessler"-beker als hoofdprijs fungeerde. En waarlijk, waar de competitie ons geen overwinning gegund had, werden er hier twee te9e'i behaald en wel eerst op A. D. O., daarna op S. V. V., waardoor het kleinood tijde ij in onze handen overging. Bendien was toen één van de uitblinkers mons team. In de competitie bleef het maar sukkelen, zoo kwamen we bij H. F. C.— t C-ooi, D E C H. F. C., H. F. C.—Feijenoord, S. V. V.—H. F. C., H. F. C.—A. D. O. resp. met 1-1, 1-0, 0—2, 3-1 en 2-2 uit de bus. Bij deze laatste match was zelfs de hulp van Jan Laan weer ingeroepen. Nadat hij ons uit een penalty de leiding gegeven had (wat een weelde), moest hij echter het kleedhuis weer opzoeken, daar zijn knie mets meer van die voetballerij wilde weten. Snor viel spoedig in, maar kon ons de over winning ook al niet schenken. Hij was vermoedelijk wel wat erg vroeg naar bed gegaan, 't Is gek, maar vóór eiken Zondag is een Zaterdagwaarom niet af en toe een Maan- of Dinsdag? Zaterdagen zijn moeilijk voor voetballers, die goed moeten zijn. Tot overmaat van ramp nam Ben ook nog de zeebeenen en voer Pr.kkebeen achterna. Ursala schijnt hij echter nog niet ontmoet te hebben. Elders staat echter meer van hem, zoodat we hem hier missen kunnen of liever gezegd, we moeten het wel doen. Quick was zoo vriendelijk naast H. B. S. en H. V. V. ook ons bij haar jubileum wedstrijden uit te noodigen. Helaas sloegen we een vrij poover figuur en vermochten we niets te winnen. H. F. C. I (seizoen 1919-'20). Het elftal, waarmede we uit de overgangs klasse naar de 2e-klasse degradeerden.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 52