- 60 was weer present. Nog werd er drie kwartier heel slecht te Velsen tegen V. S. V. gespeeld (0—0), alvorens de mist een nederlaag onmogelijk maakte. Aan het einde van het jaar bedroeg onze voorsprong 2 punten plus een minder gespeelden wedstrijd. De returnmatch tegen W. F. C. leverde ons wederom de beide punten op door een 4—1 uitslag, zoodat we er met slechts één verliespunt uit 8 wedstrijden waarlijk schitterend voorstonden. Arie (2), Wouter en Mies hielpen ons aan dit resultaat. Een zeer onvolledig team wist tijdens de Kerstdagen in den Haag voor den Kesslerbeker met 1—0 van A. D. O. te winnen. A. D. O. had 's morgens van een Jong en oud op Groenendaal vereenigd. eveneens onvolledig S. V. V. met slechts 100 gewonnen, terwijl wij, doordat Quick met slechts 7 menschen op 't appèl verscheen, van de voorronde vrijgesteld waren. Op Nieuwjaarsdag hadden we een oefenpartijtje tegen H. B. S„ waarvan 1 1 het resultaat was. De H. F. C.-ruïne had in den vroegen morgen de Haagsche voorvaderen met 10 ingezouten, waarna gezamenlijk bij Roozen geluncht werd. De eerste competitiematch in 't nieuwe jaar was voor ons tevens de belangrijkste. Er moest n.l. naar Hoorn getrokken worden, om ons de Hollandineezen van 't lijf te houden. Veel zin hadden de jongens er niet in. 't Halve team voelde zich grieperig en Frits lag zelfs te bed. Ondanks de vorst van een graad of 10 bleek het veld goedgekeurd te zijn. Een verkeerde trein-annonce was oorzaak, dat enkelen aan het station ontbraken en per auto vervoerd moesten worden. Ernst ging met dat ding door 't Westland en Bas via de „Langstraat'' waar de H. B. S. al niet goed voor is Goed spel was op 't keiïg bevroren veld natuurlijk onmogelijk en we waren blij, dat we onzen voorsprong door een gelijk spel 1 1konden handhaven. Arie maakte De lunch op Groenendaal ter eere van het behaalde kampioenschap der 2e klasse.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 64