- 69 - f. H. F. C. wint den Holdertbeker in den eindstrijd tegen D, F. C. op het Ajax- terrein te Amsterdam. D. F. C. allen reuzen, wij allen klein. g. Degradatie vóór mijn vertrek naar Amerika. h. Promotie na terugkomst. Schitterende clubgeest en samenwerking, waarvoor mijn speciale hulde aan Frits Kuipers, Karei Lotsy, Nico Bouvy, Bestuur en Eereleden. i. Haarlem—Berlijn vice-versa in den Overgang. Als resultaat aller samenwerking: Terugkeer in de le klasse. j. 1 Januari 1923. H. F. C.Oud Internationals. Schitterend geslaagd. Hulde aan Nico en Karei. H. F, C.Sparta. k. Olympische Spelen, Antwerpen. Débacle. Brr. leiding, pers Olympische Spelen, Parijs 1924. Succes. Bravo leiding, pers! m. Italië—Nederland te Genua, 1 1. 1—0 voor Holland met half-time. Italië maakt gelijk, het publiek verovert het speelveld en omhelst den Italiaanschen goalgetter. Het geheel leek een wildebeestenspel. n. Clubtoer H. F. C. 1924 naar Genève, Lausanne, Montreux. Bravo Jet, dat is nog eens leiden o. Oude, trouwe H. F. C.-garde in tijden van nood, welk een moreele steun zijt gij in de afgeloopen zware jaren geweestHulde voor Uw trouw. Ook gij hebt met ons le-elftal het le-klasseschap helpen veroveren. p. Roos, jou, ouden, getrouwen bewaker van ons kleedhok, hopen we bij ons 50-jarig bestaan weer te mogen herdenken. q. Old Julian, you are our trainer no more, but 111 always remember „The best team lost". Wij verloren dan, moet U weten Formenoy tracht Gé te verschalken (seizoen 1924- 25).

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 73