70 - r. Het feest ter eere van het behalen van het 1 e-klasseschap. Snor met zijn openingsrede, Karei met zijn feestrede, Pim Muiier met zijn geestige en fijn gevoelde fragmenten. s. Gij oude Clubs met traditie, tegen U speelde ik steeds mijn prettigste wedstrijden. t. Zwaluwen, Corinthians, Mixed Follies, Zilveren Bal, Rest van Nederland Rotterdam, ik noem U in één adem, het zijn voor mij alle prettige herinneringen. u. 1923 Zwaluwen te Parijs. Hulde aan Blöte voor zijn uitstekende leiding op dezen gezelligen toer v. Nes en Wim Reydon, wat hebben wij altijd genoeglijk elkaar aangevuld, Nes steeds even flegmatiek, altijd te laat op t veld, maar met een uitstekenden kijk op het spel. Wim aalvlug, misschien niet zoo n fijn speler, maar altijd even opgewekt. Het spelen met jullie was steeds een genoegen voor me. w. Ons heele eerste elftal met reserves; in jullie zit nog steeds die uitstekende geest, het blijft een prettige herinnering ondanks tegenslag bleven jullie immer opgewekt en sportief, x. Feith en George Des, onze trouwe grensrechters, jullie zijn voor mij een echt brokje H. F. C. geworden. Wat herinner ik mij nog een massa leuke momenten, gedurende en na afloop van de wedstrijden. Snor, Joop en Jet, ons dagelijksch Bestuur, hulde voor het vele en vaak niet gewaardeerde werk, door jullie volbracht. Lest best. Pim Muiier, een eeresaluut aan U, oprichter van ons aller zoo dierbaar H. F. C. BEN VERWEIJ. y- Haarlem—H. F. C. Breeuwer tracht vergeefs de eer voor Haarlem te redden (seizoen l924-'25).

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 74