100 In het Bestuur kwam een vacature door het tusschentijdsche aftreden van Seignette. Waar Seignette de man was, die alles regelde, die alles voor de vereeniging opknapte, bracht dit wel een groote verandering in ons interne vereenigingsleven. Het Penningmeesterschap, dat reeds tijdelijk door van Lennep werd waargenomen, kwam tijdens de Buitengewone Algemeene Vergadering van 17 April definitief in zijn handen, terwijl de opengevallen Commissarisplaats door Jhr. A. J. Snouck Hurgronje werd ingenomen. Een samengeraapt elftal bestaande uit de H.H. Snouck, Hoomans, Jaap de Jonge, Henk Engel, Chris, Reuvekamp, Basoeki, Guusje, Arie, Dick Sigmond en Henk van den Berg (we hadden toen ook nog de beschikking over Gejus, IJsco, Mies, Jaap de Koningh, Jan Weber, Ernst Reydon, Ben Verweij e.a.) maakte een grappig reisje naar Den Bosch en verloor met 52 van Wilhelmina. Voor den Holdertbeker kregen we na een aardige partij op eigen veld met 20 klop van H. B. S. De Paaschdagen brachten ons de als altijd genoegelijke sixes, waarvoor groote belangstelling bestond. Vooral de Bestuurs-six trok algemeene aandacht (en afgunst). Voor het nationale elftal kwamen Gejus en Dick Sigmond, die intusschen den meester-titel veroverd had, geregeld in aanmerking (Zwitserland en België thuis, België, Duitschland en Denemarken uit). Door een roodvonkje, dat tot een helsch vuur opvlamde, kon Gejus niet mee naar Duitschland, terwijl hij evenmin bij HollandBelgië van de partij was. Aan Frits Reuvekamp viel de eer te beurt als reserve te mogen fungeeren bij DuitschlandHolland. Haarlem degradeerde dit jaar naar de tweede klas, terwijl V. U. C. in de eerste een plaats veroverde. Een mooi succes behaalden onze jongeren bij het Corinthian toernooi, dat ditmaal op het A. S. C. veld gehouden werd. Aanvoerder Jongeneel wist n.l. voor de tweede maal beslag te leggen op den eersten prijs door in vier wedstrijden één, zegge één goal te maken. De uitslagen waren H. F. C.Alcmaria Victrix 02door loting in volgende ronde. H. F. C.Haarlem 00, door loting in volgende ronde. H. F. C. Haarlem 00, door loting in eindstrijd. H. F. C. Quick (H) 1-0. Uitblinkers waren Chabot en Henk van Riemsdijk, terwijl ook Jongeneel en van Dongen met eere genoemd konden worden. Het eenige H. F. C. elftal, dat kampioen werd, was het adspiranten-team, dat in de Zaterdagmiddag-competitie van den H. V. B. uitkwam. De cijfers waren bijzonder fraai n.l.: 8 gesp., 8 gew., doelgem. 68—4. Het elftal was als volgt samengesteld Slingenberg Kroon Wicherlink Van Schouwenburg Snouck Hurgronje Tideman De Gee Höck Schnerr Over de Linde J. van der Togt Wanneer zien we de jongelui in het eerste Op athletiekgebied onderscheidde Gejus zich, door met een hoog aantal punten beslag te leggen op den Mulierbeker. Het tweede elftal had al een heel slecht seizoen. Slechts door de zwakte van V. V. A. II wist het 't veege lijf te bergen. Toch kunnen we over het algemeen met genoegen op deafgeloopen periode terugzien. v. L.

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 104