- 125 - Op U. V. V. na hadden we thans alle tegenstanders van het seizoen leeren kennen. Het lag er voor ons nu al dik op, dat Feijenoord met de kampioens-eer zou gaan strijken, al bleven de heeren ten slotte maar 2 punten op onze stadgenooten E. D. O. voor. In de Zaan verloren we op het kantje (3 2), een gelijk spel zou juister geweest zijn. Spartaan uit was een gemakkelijke prooi (03) voor Jaap de Koningh (2) en Mies. Tegen H. B. S. was het weer Mies, die ons de leiding bezorgde, terwijl Chris van Houten met een miraculeus schot voor de tweede goal zorgde. Weber trapte langs Aad Schouten, die ditmaal Gejus verving, Tonny miste een penalty en Küchlin bracht den Hagenaars het verdiende gelijke spel. De Commissie, die het Olympisch Voetbaltoernooi leidde (Juni 1928). Feijenoord maakte in Rotterdam korte metten en zond ons met een 6—2 nederlaag via het Haagje terug. Van de meest belangrijke familieberichten noemen we, dat Eijsvogel nu eerst een echte dokter werd, dat Frits Kuipers Junior geboren werd, dat de kapitein van het vierde, Piet Reydon, naar Australië vertrok, dat Anton de Jong en Wim Heijbroek Holland zouden verlaten, maar dat het van den laatste schijnbaar heel ernstig gemeend was. 1 Januari bracht alle genoegens van de laatste jaren, terwijl het elftal gasten, dat met 3—2 verloor, als volgt was samengesteld Mc. Neill Sissingh Bosschart Kamperdijk Lotsy Bouwmeester Snouck Hurgronje Bulder Buitenweg Thomée Houtkooper A. Verdijck (België). C. F. Kellenbach, K. J. J. Lotsy, Dr. P. Bauwens (Duitschland).

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 129