- 215 - Heerdenaren niet onder den ouden off-side regel gespeeld, wij hadden zoowaar nog gewonnen ook Op den thuisweg noopte een helder beekje ons het Heerde sche zand door een frisch bad af te spoelen. Het was wel een beetje erg dicht aan den openbaren weg, maar daar geneerden wij ons niet voor. Bijzonder aangename herinneringen bewaren wij aan onze bezoeken aan Enschede, waar wij vele malen de gasten zijn geweest van P. W. en er uiterst gezellige cricketmatches hebben gespeeld. De ontvangst op het mooie veld in het Volkspark was steeds bijzonder hartelijk. Waar wij er bovendien wel voor zorgden vele goede cricketers in ons midden te hebben, konden wij ook behoorlijke cricketprestaties leveren. P. v. Bueren, Theo Brans (beter bekend als Castro), A. Faber, J. de Jonge, Piet Hoomans, O. Cleveringa en Anton de Jong hebben vele lauweren geoogst in het verre Twente Na een van Kamp bij Heerde. die cricketmatches tegen P. W. hebben wij nog eens een „voetbalmatch" gespeeld halverwege Enschede-Haaksbergen tegen 12 of 13 boertjes, die wij op het laatst onder geweldig gejuich van spelers en toeschouwers ook maar een „kooltje" lieten maken. Tankie was hier de favoriet, „wat kon die gooser kleunen Een zeer bijzonder genoegen op zoo'n kampeertocht is wel het maken van nachtelijke excursies, 's Nachts wandelen door bosch en hei, als niets de stilte verstoort het is een voor velen Uwer wellicht ongekend genoegen. En dan onze nachtelijke fietstochten Op zichzelf heel aardig, als je tenminste niet te veel lekke banden hebt, maar den volgenden dag ben je „gaar". Daarentegen zijn zij wel buitengewoon geschikt om avonturen te beleven. Zoo reden wij eens op een heiweggetje ergens op de Veluwe, 's nachts om 1 uur zoowat. Boko's fiets was niet te tillen, zoo zwaar belast was ie met een tent, maar met z'n gewone optimisme riep hij H. W. toch toe„kijk eens, H. v. d. Berg. F. Vries, B. Onderwater, J. Faber. R. Jongeneel. C Bultman. J. v. Baasbank.

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 219